Konrad Małkiewicz

Stomatolog, Ortodonta

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  miałam kontakt z panem doktorem i z przykrością muszę odradzić wizyty u niego, jest człowiekiem na pozór uprzejmym, ale w moim przekonaniu nie jest pewny swoich decyzji i ma o sobie zbyt wysokie mniemanie w porównaniu do umiejętności...ortodoncja nie jest chyba jego mocną stroną...doktor odwleka moment założenia aparatu jak tylko potrafi, naciągając pacjenta na kolejne, pełnopłatne "wstępne" wizyty...ponieważ przypuszczalnie nie chce brać na siebie odpowiedzialności za ewentualne komplikacje, niewłaściwe pokrzywienia zębów w szczękach...itd... przestrzegam przed pochopną decyzją o podjęciu terapii u tego lekarza...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, konsultuje się z innymi lekarzami, podchodzi bardzo profesjonalnie do każdego przypadku.

 • bardzo dobry

  odkąd sięgam pamięcią panicznie bałam się wizyty u stomatologa, przy pierwszej wizycie u dr drżałam ze strachu, ale już po kilku minutach tak mnie rozbawił swoim poczuciem humoru że zapomniałam że się boję :) Moje uzębienie było w tragicznym stanie, leczyłam się u dr przez kilka miesięcy i jestem mega zadowolona, wszystkie zęby wyleczone :) Szczególnie miło wspominam usuniecie ósemki, żadnych problemów, zero bólu :) Chętnie będe powracać na regularne wizyty kontrolne Polecam!!!!!!!

 • dobry

  Bardzo Fajny- profesjonalista z poczuciem humoru - ja lubię takie połączenie, poza tym jest bardzo uprzejmy i pomocny - polecam :)

 • bardzo słaby

  Beznadziejny i nieprofesjonalny lekarz. Niestosowne komentarze podczas wizyty i nastawienie tylko na zysk. Odniosłam wrażenie jakby uczył się na mnie ortodoncji..! Szczerze odradzam


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Polecam. Kompleksowo zajął się leczeniem, skonsultował mnie u innych specjalistów. Będę kontunuowała leczenie u P. Doktora.

 • bardzo słaby

  Dramat. Pan Dr przyjmuje również w prywatnej klinice. Idę do niego, ponieważ mając problem ze szczęką, leczony dotychczas za granicą, chcę podjąć leczenie w kraju (w klinice polecono mi najpierw kontakt ze stomatologiem). Mówię jak jest, że proszę o skierowanie do chirurga. On na to, iż najpierw musi sam zajrzeć. OK rozumiem. Pokazuję mu ponadto pantomogram sprzed 3 lat. Diagnoza pana Dr - wymagane jest leczenie chirurgiczne, poleca mi szpital na Lindleya, niemniej jednak, aby mieć 100% pewność, poleca mi zrobienie nowego pantomogramu, a następnie ponowną wizytę u niego. Tak robię. Zjawiam się z nowym pantomogramem. Pan Dr ponownie ogląda mi ząb po zębie. Myślę sobie, po jakiego grzyba. Pokazuję pantomogram. Twierdzi, że stan szczęki podobny jak na zdjęciu sprzed 3 lat. Myśląc logicznie, mając w pamięci to co usłyszałem na poprzedniej wizycie, spodziewam się że za chwilę otrzymam skierowanie do chirurga. Nic z tego. Pan Dr twierdzi że jeśli chcę udać się do chirurga to on niestety nie może dać mi skierowania, a LEKARZ INTERNISTA. Wychodzę. Dzwonię do szpitala, tam słyszę że wymagane jest skierowanie stomatologa. Dzwonię z powrotem do Pana Dr. Słyszę m.in., że on nie da mi skierowania do chirurga. Powód: Pan Dr SIĘ NA TYM NIE ZNA. I sugeruje płatną wizytę u ortodonty. Skoro się na tym NIE ZNA, to po co zaprasza mnie na kolejną wizytę u siebie? Dlaczego podczas pierwszej wizyty nie powiedzial że się na tym nie zna, idź pan do ortodonty po odnowieniu pantomogramu? Przy czym dlatego właśnie że Pan Dr się nie zna, chciałbym dostać skierowanie do chirurga. To chyba normalne. Tym bardziej że jak usłyszałem w szpitalu, to stomatolog może skierować do chirurga. Wniosek jeden, Pan Dr wydaje się mieć gdzieś etykę zawodową. Nie wiem czy w prywatnej klinice jest wynagradzany od sztuki pacjenta i czy to nie jest powodem. Zwykły szacunek dla człowieka, dla pacjenta, tego mi tutaj BARDZO brakowało. Pełno pseudodowcipnych komentarzy, typu "dostał Pan w ryj" (aluzja do mojej szczęki). I brak chęci pomocy drugiemu człowiekowi, pomocy która jak najbardziej leży w zasięgu pan Dr (vide informacja ze szpitala że wystarczy skierowanie stomatologa). Szczerze odradzam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo fajny lekarz. W pełni profesjonalny i nie boi się trudnych pacjentów. Dość powiedzieć, że po pierwszej wizycie u niego przestałam bać się dentysty:)

 • dobry

  bardzo dobry i przemiły lekarz

 • dobry

  Ten lekarz jest bardzo miły. Zna się na rzeczy!!.. POLECAM!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Zofia Kujawa - stomatolog, Anna Strzelichowska - stomatolog, Małgorzata Chibowska - stomatolog, Kamil Soból - stomatolog, Daniel Mróz - stomatolog, Agata Bobel-Żarnowska - stomatolog, Halina Gębalska - stomatolog, Paweł Kamiński - stomatolog, Zofia Gryko - stomatolog, Aleksandra Mazur - stomatolog, Karolina Golik-Skalska - stomatolog, Emilia Paluszkiewicz - stomatolog, Małgorzata Słomka - stomatolog, Katarzyna Gębicka-Górka - stomatolog, Elżbieta Zawadzka - stomatolog