Konrad Dawidowicz, weterynarz Włocławek

Konrad Dawidowicz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

13

Adresy

 • 28 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Olbrzymie podziękowania dla pana doktora Dawidowicza , człowieka o wielkim sercu -) za uratowanie mojego psa chow chow--a Simby z Łodzi. Przebywając w okolicach Włocławka na urlopie pies dostał udaru i pan doktor jako jeden jedyny z tylu lekarzy w okolicy,odebrał telefon w środku nocy i przyjechał do kliniki. Pełen oddania i chęci udzielenia pomocy postawił psa na nogi w ciągu kilku godzin. Bardzo dziękuję panie doktorze :) Jest pan dla nas przemiłym wspomnieniem i z dumą polecam pana fachowość ,cierpliwość i oddanie. :) Klinika na medal z całym zespołem lekarzy :) Małgorzata z Łodzi

  zgłoś nadużycie
 • 26 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  z wieloma lekarzami weterynarii miałem do czynienia , ale całe szczęście ,że wreszcie jest jest we Włocławku weterynarz na którym mozna polegać - szczerze polecam !!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 31 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Super klinika i bardzo sympatyczni ludzie, którzy w niej pracują. Oby więcej było tak przyjaznych miejsc dla zwierzaków i ich opiekunów.

  zgłoś nadużycie
 • 9 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie zamieniałbym tej przychodni na żadną inną. I tak jest od lat.Wszyscy pracujący tam lekarze są fachowi i sympatyczni- nawet dla tak niesfornych pacjentów jak rudy Donald.

  zgłoś nadużycie
 • 30 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Mimo tego, że nie udało się uratować naszego przyjaciela Maxa, jesteśmy pełni podziwu dla profesjonalizmu, troski i serca Pana doktora oraz wyposażenia lecznicy. Anna Piotrowska

  zgłoś nadużycie
 • 9 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  weterynarz z powołania,leczy z sercem zgadzam się z tym,pomógł mojemu chomiczkowi.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 16 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  wspanialy specjalista,leczy z sercem od lat moje zwierzatka sa pod jego opieka i nie zamienila bym na innego lekarza

  zgłoś nadużycie
 • 11 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam szczególnie obie młode panie doktor. Można od nich zawsze otrzymać nie tylko fachową pomoc i wyczerpujące informacje, ale również miły uśmiech. Dziękuję w imieniu mojego psa. Zapewniam, że gdyby on umiał mówić niewątpliwie zrobiłby to osobiście.

  zgłoś nadużycie
 • 25 października 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam lecznicę, Pani doktor E. Przybyszewska bardzo starannie zajęła się moim kotkiem. Tylko dzięki jej staranności, sercu powrócił do zdrowia. Bardzo dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 21 lipca 2009

  Ocena: Neutralny

  Chciałabym ustosunkować się do wypowiedzi "madziutek".Czuję się urażona sformułowaniem-autoreklama.Oświadczam,iż nie jestem ani rodziną ani nawet znajomą nikogo z kliniki p.Dawidowicza.Korzystałam z usług różnych lekarzy we Włocławku i w Toruniu przez 4 lata,aż wreszcie trafiłam na tego właściwego i to nie ze względu na wzrost i urodę.Może dla pani jest to ważne-radzę udać się na ul.Ostrowską-dla mnie liczy się przede wszystkim fachowość i podejście do zwierząt.Małgorzata Herbeć ,mój pies,to 8 letni jamnik Aki

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja