Klaudiusz Ciepliński

Ginekolog

Poproś o włączenie kalendarza

Członek towarzystw naukowych : Europejskie Stowarzyszenie Rozrodu Człowieka i Embiologii (ESHRE), Amerykańskie Stowarzyszenie Medycyny Rozrodu (ASRM), Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu (PTMR) więcej

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Członek towarzystw naukowych : Europejskie Stowarzyszenie Rozrodu Człowieka i Embiologii (ESHRE), Amerykańskie Stowarzyszenie Medycyny Rozrodu (ASRM), Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu (PTMR)

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Świetny lekarz:) Polecam z czystym sumieniem. Bardzo dokładny i przemiły. W szpitalu też nie przechodzi obojętnie wobec swoich pacjentek.

 • bardzo dobry

  Witam serdecznie ! Od niedawna przeszłam od dr.Pędraszewskiego ,który (nie cieszy się dobrą opinią i ja mogę ją potwierdzić )do dr . Cieplińskiego . Po prostu niebo a ziemia !!!!!!!

 • bardzo dobry

  Pięć gwiazdek to za mało. Dr Klaudiusz to najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Również dzięki jego pomocy nie popadłam w depresję po stracie drugiej ciąży i przetrwałam wszystkie szpitalne "przygody" będąc w trzeciej :) Klinika pierwsza klasa, opieka w szpitalu bez zarzutów. Miły, uśmiechnięty, profesjonalny i baaaardzo pomocny :) Polecam w 200%

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam dr Cieplińskiego. Wzorowe prowadzenie ciąży:)Nic dodać nic ująć. Wspaniałe położne. Atmosfera w Gravidzie super. POLECAM

 • bardzo dobry

  Byłam u kilku ginekologów w Płocku i takiego jak Dr.Klaudiusz nie spotkałam, zapewne takiego nie ma. Odpowiada na wszystkie pytania, wiadomo czego się spodziewać, prowadzi ciążę w sposób uporządkowany, jest uśmiechnięty, pozytywnie podchodzi do każdej pacjentki. Ma świetny sprzęt. Same zalety. Inni powinni się uczyć od Doktora podejścia do ludzi i profesjonalizmu. Polecam i pozdrawiam serdecznie!

 • bardzo dobry

  Pan Ciepliński prowadzi moją ciąże od samego początku.Bardzo uprzejmy lekarz,kompetentny.Zawsze chętnie udziela odpowiedzi na pytania.Troszczy się o pacjentki.Z czystym sumieniem POLECAM!!!

 • bardzo dobry

  Dr Ciepliński prowadzi moją ciążę w gravidzie - bardzo miły i kompetentny lekarz! wizyta w gabinecie przebiega w bezstresowej atmosferze, zawsze chętnie odpowiada na pytania oraz wszelkie wątpliwości. USG wykonuje z dużym zaangażowaniem, zawsze szczegółowo opisuje stan maluszka. Bardzo polecam przyszłym mamom. Muszę jeszcze wspomnieć o Pani Kasi z recepcji - cudowna osoba! uśmiechnięta i przemiła wizytówka gravidy!

 • bardzo dobry

  Witam, jestem pacjentką Dr Cieplińskiego od 6 lat. Prowadził moją dość skomplikowaną ciążę, zastosował właściwe środki i dzięki temu mam zdrowego i wspaniałego 4,5-letniego synka. Jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale ciepłym i serdecznym człowiekiem. POLECAM...

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Całą moją ciąże prowadził doktor Ciepliński i teraz jestem szczęśliwą mamą 3- miesięcznego synusia Kamilka. Profesjonalna opieka lekarza jak również pani położnych kliniki Gravida, fachowe badania przez cały przebieg ciąży. Dr Ciepliński miły,kompetentny dokładny i cierpliwy, Naprawdę gorąco polecam wszystkim przyszłym mamom i wszystkim kobietom, które planują wizytę u ginekologa.

 • bardzo dobry

  Doktor Ciepliński to pierwszy specjalista, który naprawdę zainteresował się problemem z jakim do niego przyszłam. Jako jedyny ginekolog ( a chodziłam na przestrzeni czasu do kilku) zlecił mi wszystkie badania i dopiero na ich podstawie zaczął wyciągać wnioski. Od razu podejmuje działania, zleca konsultacje, eliminuje przeszkody zdrowotne. Miły, kompetentny, cierpliwy. Odpowiada na wszystkie pytania rzeczowo i zrozumiale. Lekarz z powołania. Polecam wszystkim Paniom.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Waldemar Kujawa - ginekolog, Marcin Bąk - ginekolog, Roman Paszta - ginekolog, Jolanta Szczygielska - ginekolog, Maciej Hawryluk - ginekolog, Ryszard Karaś - ginekolog, Paweł Hadrowicz - ginekolog, Ewa Bladowska - ginekolog, Wojciech Panek - ginekolog, Maciej Słodki - ginekolog, Tomasz Majewski - ginekolog, Teresa Kuczabska - ginekolog, Marzena Lemiec-Brzóska - ginekolog, Grzegorz Kruczyński - ginekolog, Teresa Korba - ginekolog, Romuald Juchnowicz-Bierbasz - ginekolog, Paweł Jędrzejewski - ginekolog, Arkadiusz Biniewicz - ginekolog, Karol Kisielewski - ginekolog, Jacek Rybczyński - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Sławomir Artymiak

ginekolog,  położna, położnik

Umów się