Klaudiusz Ciepliński

Poproś o włączenie kalendarza
47

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Członek towarzystw naukowych : Europejskie Stowarzyszenie Rozrodu Człowieka i Embiologii (ESHRE), Amerykańskie Stowarzyszenie Medycyny Rozrodu (ASRM), Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu (PTMR)

Usługi

Choroby

 • 5 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam serdecznie ! Od niedawna przeszłam od dr.Pędraszewskiego ,który (nie cieszy się dobrą opinią i ja mogę ją potwierdzić )do dr . Cieplińskiego . Po prostu niebo a ziemia !!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 28 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pięć gwiazdek to za mało. Dr Klaudiusz to najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Również dzięki jego pomocy nie popadłam w depresję po stracie drugiej ciąży i przetrwałam wszystkie szpitalne "przygody" będąc w trzeciej :) Klinika pierwsza klasa, opieka w szpitalu bez zarzutów. Miły, uśmiechnięty, profesjonalny i baaaardzo pomocny :) Polecam w 200%

  zgłoś nadużycie
 • 7 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Gorąco polecam dr Cieplińskiego. Wzorowe prowadzenie ciąży:)Nic dodać nic ująć. Wspaniałe położne. Atmosfera w Gravidzie super. POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 4 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam u kilku ginekologów w Płocku i takiego jak Dr.Klaudiusz nie spotkałam, zapewne takiego nie ma. Odpowiada na wszystkie pytania, wiadomo czego się spodziewać, prowadzi ciążę w sposób uporządkowany, jest uśmiechnięty, pozytywnie podchodzi do każdej pacjentki. Ma świetny sprzęt. Same zalety. Inni powinni się uczyć od Doktora podejścia do ludzi i profesjonalizmu. Polecam i pozdrawiam serdecznie!

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Ciepliński prowadzi moją ciąże od samego początku.Bardzo uprzejmy lekarz,kompetentny.Zawsze chętnie udziela odpowiedzi na pytania.Troszczy się o pacjentki.Z czystym sumieniem POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie
 • 20 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Ciepliński prowadzi moją ciążę w gravidzie - bardzo miły i kompetentny lekarz! wizyta w gabinecie przebiega w bezstresowej atmosferze, zawsze chętnie odpowiada na pytania oraz wszelkie wątpliwości. USG wykonuje z dużym zaangażowaniem, zawsze szczegółowo opisuje stan maluszka. Bardzo polecam przyszłym mamom. Muszę jeszcze wspomnieć o Pani Kasi z recepcji - cudowna osoba! uśmiechnięta i przemiła wizytówka gravidy!

  zgłoś nadużycie
 • 15 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam, jestem pacjentką Dr Cieplińskiego od 6 lat. Prowadził moją dość skomplikowaną ciążę, zastosował właściwe środki i dzięki temu mam zdrowego i wspaniałego 4,5-letniego synka. Jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale ciepłym i serdecznym człowiekiem. POLECAM...

  zgłoś nadużycie
 • 2 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Całą moją ciąże prowadził doktor Ciepliński i teraz jestem szczęśliwą mamą 3- miesięcznego synusia Kamilka. Profesjonalna opieka lekarza jak również pani położnych kliniki Gravida, fachowe badania przez cały przebieg ciąży. Dr Ciepliński miły,kompetentny dokładny i cierpliwy, Naprawdę gorąco polecam wszystkim przyszłym mamom i wszystkim kobietom, które planują wizytę u ginekologa.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Ciepliński to pierwszy specjalista, który naprawdę zainteresował się problemem z jakim do niego przyszłam. Jako jedyny ginekolog ( a chodziłam na przestrzeni czasu do kilku) zlecił mi wszystkie badania i dopiero na ich podstawie zaczął wyciągać wnioski. Od razu podejmuje działania, zleca konsultacje, eliminuje przeszkody zdrowotne. Miły, kompetentny, cierpliwy. Odpowiada na wszystkie pytania rzeczowo i zrozumiale. Lekarz z powołania. Polecam wszystkim Paniom.

  zgłoś nadużycie
 • 7 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo rzeczowy, konkretny, kompetentny a przy tym cierpliwy i empatyczny. Pacjentki traktuje indywidualnie, zna się na tym co robi, a wizyty przebegają w miłej atmosferze. Jak dotąd najlepszy lekarz u jakiego byłam, a miałam ich już kilku. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online