Katarzyna Przybylska, okulista Sosnowiec
Okulista lek.

Katarzyna Przybylska

Poproś o włączenie kalendarza
19

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Katarzyna Przybylska - spec. okulista

Usługi

Choroby

 • 9 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Badania diagnostyczne przeprowadzone profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem. Pan optyk- odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Swoją pracę wykonuje z pasją i z pełnym zaangażowaniem.

  zgłoś nadużycie
 • 23 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor Katarzyna Przybylska jest świetną i dokładną okulistką, fachowiec w swojej dziedzinie a poza tym przesympatyczna o cierpliwym stosunku do pacjenta. POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 22 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Przemiła Pani Doktor, rzeczowa. Bardzo Dobre podejście do pacjenta. Dokładne badanie. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pani doktor była bardzo miła i cierpliwa.Wszystkie badania wykonała z należytą dokładnością.Dziękuję:)

  zgłoś nadużycie
 • 4 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wizyta w gabinecie pani doktor Katarzyny Przybylskiej zawsze przebiega na najwyższym poziomie. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 1 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor Katarzyna Przybylska jest bardzo dobrą okulistką fachowiec w swojej dziedzinie a poza tym przesympatyczna chodzę z całą moją rodziną. POLECAM.

  zgłoś nadużycie
 • 10 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Szanowni Państwo ! Pani Doktor wyleczyła mnie z bardzo paskudnej i niebezpiecznej choroby. Nie ma więcej słów od tych, które tutaj już napisali Jej inni pacjenci. To wszystko prawda ! To jest prawdziwy lekarz. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczny za ratunek. Polecam Wszystkim potrzebującym Dobrego Lekarza ! ! !

  zgłoś nadużycie
 • 7 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani dr Szydło jest wspaniałym lekarzem z powołania . Nie wierzę o oskarżenia adresowane na nią , ponieważ jest osobą bardzo delikatną i nie słyszałam aby nie pomogła pacjentowi w potrzebie . Jestem pacjentkom która leczy się u Pani doktor 20 lat i nie słyszałam aby kiedykolwiek była zdenerwowana.Bardzo mi pomogła i nie tylko mnie lecz dużej grupie moich znajomych . Nie jestem zwolennikiem opini w internecie , lecz musiałam to napisać .ponieważ nie mogłam spokojnie czytać tych oszczerstw.

  zgłoś nadużycie
 • 1 lipca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem zachwycona podejściem do pacjenta, skrupulatnym badaniom, oraz nie poddawaniu się w szukaniu przyczyn problemom ze wzrokiem (niekoniecznie musi to być wada wzroku, a więc okulary!). Mąż, córka i ja jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy profesjonalizm z jakim niestety, nie spotykamy się w innych placówkach zdrowia. POLECAM BARDZO - szkoda oczu dla innych lekarzy! KD

  zgłoś nadużycie
 • 27 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Zostałam zbadana bardzo profesjonalnie. Panie doktor posiadaja bardzo dobry i nowoczesny sprzet. Mimo mlodego wieku, zmierzono mi tez cisnienie srodgalkowe (badanie w kierunku jaskry). Wizyte oceniam jak najbardziej na plus i polecam innym, zwlaszcza ze mozna tez przyjsc na koszt NFZ, jednak terminy sa juz dalekie. Prywatnie natomiast wizyta kosztuje 100 zl. Mysle ze naprawdo warto odwiedzic ten gabinet.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami