lek.

Katarzyna Niewęgłowska - Wróblewska

Gastrolog, Internista

Umów wizytę 33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lubl... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie(obecnie Uniwersytet Medyczny),które ukończyłam w 1996 roku.
Specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych uzyskałam w 1999 roku.
W 2005 roku, po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
8 listopada 2011 roku po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie gastroenterologii.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i na bieżąco uzupełniam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i zjazdach w Polsce i za granicą.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie endoskopii przewodu pokarmowego potwierdzone Dyplomami Umiejętności w dziedzinach:panendoskopii i kolonoskopii wydanymi przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologii.
Od kilku lat zajmuję się również USG transrektalnym czyli badaniem kanału odbytu sondą USG,co jest wykorzystywane przy diagnostyce schorzeń proktologicznych zwłaszcza ropni i przetok..
Poza tym uwielbiam moją pracę:)

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medycna w Lublinie 1996

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne i miłe podejście do pacjenta. Pani dr szybko postawa diagnoze i przepisała odpowiednie leki. Wyjaśniła jak postępować przy moim schorzeniu i jaką stosować dietę. Polecam :-D

 • bardzo dobry

  Szczerze i z czystym sumieniem mogę polecieć Panią Doktor, będąc na wizycie bardzo uważnie mnie wysłuchała nie jak większość lekarzy którzy z pośpiechem myślą o kolejnym pacjencie. Jest bardzo miłą i wesołą osobą a dzięki temu nawet z reguły krępujące badania przebiegają bez problemow. Każdemu poświęca tyle czasu i uwagi ile to wymaga, oby więcej takich lekarzy którzy lubią swoją pracę i znają się na Tym. Bardzo dziękuję i pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Najlepsza Pani Doktor na Świecie! Bardzo miła i sympatyczna atmosfera, pełen profesjonalizm, czuje się że Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Dokładna diagnoza, zlecone niezbędne badania, tak jak w moim przypadku gastroskopia- po raz pierwszy, strasznie się bałam ale Pani Doktor wraz z Panią pielęgniarką świetnie się mną zaopiekowały, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję! Polecam jak najbardziej!

 • bardzo dobry

  Byłam na dwóch wizytach u Pani Doktor i jestem zachwycona. Skutki leczenia są już widoczne, po tak krótkim czasie. Pani Doktor jest przemiłą osobą. To bardzo pomocny lekarz. Polecam Panią Doktor z całego serca.

 • bardzo dobry

  Bardzo pozytywne wrażenie. Pani doktor spokojna i dociekliwa. Słucha. Odpowiada na wszelkie pytania. Polecam.

 • bardzo dobry

  Rewelacyjna Pani Doktor. Udziela wyczerpujących informacji, ocenia pełny stan zdrowia pacjenta. ,,Oswaja" chorobę, uczy jak sobie z nią radzić. I ciepły człowiek z poczuciem humoru. Polecam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Katarzyna Niewęgłowska - Wróblewska ( 23 grudnia 2015)

  Szanowna Pani!Bardzo dziękuję za dobre słowa:)Praca lekarza jest odpowiedzialna i trudna,bywa stresująca,ale dzięki właśnie takim chwilom stanowi dla mnie źródło nieustającej satysfakcji.Dziękuję.Korzystając z okazji pragnę złożyć życzenia Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku katarzyna niewęgłowska

 • bardzo dobry

  14 września 2015 roku podczas kolonoskopii Pani doktor wykryła u mnie polipy, w tym jeden niestety już ze zmianami nowotworowymi. Podoba mi się bardzo podejście Pani doktor, kiedy zaczęłam ronić łezki, twardo powiedziała: - Pani Mario, nie płaczemy, tylko walczymy! Była moim lekarzem prowadzącym i w ciągu tygodnia wykonano mi pełną diagnostykę wraz z konsultacją chirurgiczną, a w dniu 15 października br. przeszłam bardzo skomplikowaną operację. Być może czeka mnie jeszcze dalsza walka, ale wiem, że zawsze mogę liczyć na fachową pomoc i wsparcie z jej strony. Pani doktor to nie tylko świetny lekarz, ale także bardzo ciepły człowiek. Pani Kasiu, bardzo dziękuję.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to majstersztyk w swojej specjalizacji.Podczas kolonoskopii wykryła u mnie polipy płaskie i je usunęła bez najmniejszych problemów,co jest wielkim wyzwaniem nawet dla wytrawnych endoskopistów. Pełny profesjonalizm,dokładność,szeroka wiedza,duże doświadczenie.Badania wykonuje perfekcyjnie,trafnie potrafi diagnozować i podjąć stosowne leczenie.Doktor Niewęgłowska to wirtuoz w swoim fachu.Polecam wszystkim,którzy szukają dobrego gastroenterologa.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo troskliwa i rzeczowa , profesjonalistka, polecam także umawianie się przez internet - bardzo wygodne