lek.

Katarzyna Niewęgłowska - Wróblewska

Gastrolog, Internista

Umów wizytę 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie(obecnie Uniwers... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Usg transrectalne-ocena kanału odbytu

Informacje o lekarzu

O mnie

Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie(obecnie Uniwersytet Medyczny),które ukończyłam w 1996 roku.
Specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych uzyskałam w 1999 roku.
W 2005 roku, po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
8 listopada 2011 roku po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie gastroenterologii.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i na bieżąco uzupełniam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i zjazdach w Polsce i za granicą.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie endoskopii przewodu pokarmowego potwierdzone Dyplomami Umiejętności w dziedzinach:panendoskopii i kolonoskopii wydanymi przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologii.
Od kilku lat zajmuję się również USG transrektalnym czyli badaniem kanału odbytu sondą USG,co jest wykorzystywane przy diagnostyce schorzeń proktologicznych zwłaszcza ropni i przetok..
Poza tym uwielbiam moją pracę:)

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medycna w Lublinie 1996

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  14 września 2015 roku podczas kolonoskopii Pani doktor wykryła u mnie polipy, w tym jeden niestety już ze zmianami nowotworowymi. Podoba mi się bardzo podejście Pani doktor, kiedy zaczęłam ronić łezki, twardo powiedziała: - Pani Mario, nie płaczemy, tylko walczymy! Była moim lekarzem prowadzącym i w ciągu tygodnia wykonano mi pełną diagnostykę wraz z konsultacją chirurgiczną, a w dniu 15 października br. przeszłam bardzo skomplikowaną operację. Być może czeka mnie jeszcze dalsza walka, ale wiem, że zawsze mogę liczyć na fachową pomoc i wsparcie z jej strony. Pani doktor to nie tylko świetny lekarz, ale także bardzo ciepły człowiek. Pani Kasiu, bardzo dziękuję.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to majstersztyk w swojej specjalizacji.Podczas kolonoskopii wykryła u mnie polipy płaskie i je usunęła bez najmniejszych problemów,co jest wielkim wyzwaniem nawet dla wytrawnych endoskopistów. Pełny profesjonalizm,dokładność,szeroka wiedza,duże doświadczenie.Badania wykonuje perfekcyjnie,trafnie potrafi diagnozować i podjąć stosowne leczenie.Doktor Niewęgłowska to wirtuoz w swoim fachu.Polecam wszystkim,którzy szukają dobrego gastroenterologa.

 • bardzo słaby

  Może i miła ale nic poza tym ani usg nie robi bo nie ma 100 zł wydane na marne jeszcze trzeba gdzieś zrobić usg zapłacić

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Katarzyna Niewęgłowska - Wróblewska ( 23 lipca 2015)

  Pani Lidio!Przede wszystkim dziękuję za opinię-nawet tak krytyczną,bo uwiarygodniła Pani mój profil.Wizyta konsultacyjna polega na zebraniu wywiadu,badaniu fizykalnym oraz zaplanowaniu dalszego postępowania diagnostycznego(więc min badań usg) i leczniczego,co miało miejsce na naszym spotkaniu.Nie wiem skąd zawód,bo w profilu jasno wymieniam wykonywane procedury i nie ma tam usg jamy brzusznej.Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia.katarzyna niewęgłowska

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo troskliwa i rzeczowa , profesjonalistka, polecam także umawianie się przez internet - bardzo wygodne

 • bardzo dobry

  Postanowiłam dodać swoją opinię na temat Pani doktor ponieważ sama zdecydowałam się na tą wizytę dzięki opinią innych pacjentów i jeśli ktoś jeszcze się waha czy iść do niej czy nie to ja jestem dowodem że warto ;miła ,kompetentna i umie słuchać a to nie jest zbyt częste u lekarzy ,wizyta przebiegła bardzo pomyślnie

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo miłą, przyjemną osobą która ma powołanie. Zanim trafiłem do Pani Niełagowskiej byłem u innych lekarzy którzy robili badania które nic nie wykazywały. Po pierwszej wizycie u Pani doktor domyśliła się co mi dolega co potwierdziło się podczas badań. Polecam

 • bardzo dobry

  Świetny, cierpliwy lekarz w całości oddany pacjentowi. Posiada profesjonalne podejście, jest cierpliwy i widać, że wykonuje swój zawód z pasją. Polecam:)

 • dobry

  Wizytę u Pani doktor oceniam bardzo pozytywnie, gdzie zleciła mi wszystkie niezbędne badania ( najpierw badania krwi później okazało się że konieczne wykonanie jest gastroskopii i kolonoskopii).

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miła, wszystko dokładnie tłumaczy. Można jej zaufać, i powierzyć swój problem. Trochę się stresowałam przed wizytą, ale jak się okazało - niepotrzebnie. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Miałam robioną w Parczewie gastroskopię i kolonoskopię. Bardzo się bałam tych badań. Teraz wiem, że nie było powodu. Pani doktor jest świetnym fachowcem. Szczerze polecam.