lek.

Katarzyna Niewęgłowska - Wróblewska

Gastrolog, Internista

Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie(obecnie Uniwers... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie(obecnie Uniwersytet Medyczny),które ukończyłam w 1996 roku.
Specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych uzyskałam w 1999 roku.
W 2005 roku, po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
8 listopada 2011 roku po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie gastroenterologii.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i na bieżąco uzupełniam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i zjazdach w Polsce i za granicą.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie endoskopii przewodu pokarmowego potwierdzone Dyplomami Umiejętności w dziedzinach:panendoskopii i kolonoskopii wydanymi przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologii.
Od kilku lat zajmuję się również USG transrektalnym czyli badaniem kanału odbytu sondą USG,co jest wykorzystywane przy diagnostyce schorzeń proktologicznych zwłaszcza ropni i przetok..
Poza tym uwielbiam moją pracę:)

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo miłą, przyjemną osobą która ma powołanie. Zanim trafiłem do Pani Niełagowskiej byłem u innych lekarzy którzy robili badania które nic nie wykazywały. Po pierwszej wizycie u Pani doktor domyśliła się co mi dolega co potwierdziło się podczas badań. Polecam

 • bardzo dobry

  Świetny, cierpliwy lekarz w całości oddany pacjentowi. Posiada profesjonalne podejście, jest cierpliwy i widać, że wykonuje swój zawód z pasją. Polecam:)

 • dobry

  Wizytę u Pani doktor oceniam bardzo pozytywnie, gdzie zleciła mi wszystkie niezbędne badania ( najpierw badania krwi później okazało się że konieczne wykonanie jest gastroskopii i kolonoskopii).

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miła, wszystko dokładnie tłumaczy. Można jej zaufać, i powierzyć swój problem. Trochę się stresowałam przed wizytą, ale jak się okazało - niepotrzebnie. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Miałam robioną w Parczewie gastroskopię i kolonoskopię. Bardzo się bałam tych badań. Teraz wiem, że nie było powodu. Pani doktor jest świetnym fachowcem. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Chcę polecić panią dr jako bardzo dobrego fachowca.Dzisiaj mialam gastroskopię w Parczewie.Bardzo się bałam szczególnie po relacjach z internetu i znajomych.A poza tym potwierdziła sie diagnoza wydana przed badaniem.Pełen profesjonalizm dba o pacjenta.Polecam.Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Ja również miałam robioną gastroskopię i kolonoskopię w lutym w Parczewie, bardzo się bałam, ale Pani Doktor robi to delikatnie i prawie bezboleśnie a Panie Pielęgniarki są bardzo miłe, podejście do pacjenta rzadko spotykane , dziękuję i polecam ! Irena

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo mila jak i Panie pielegniarki. Wszystko odbywa sie w luzniej i wesolej atmosferze. Gastrokopia nie jest juz tak strzaszna jaka zapamietalam za czasow dziecinstwa. Cudowana kobieta z Pani Doktor jak i z Pan pielegniarek :). Bylam prywatnie i jesli mialabym drugi wybor podjelabym ta sama decyzje. Gdzie indziej chcieli ode mnie dwa razy tyle pieniedzy. Serdecznie POLECAM!

 • bardzo dobry

  Do dr Nieweglowskiej(jeszcze wtedy Wróblewskiej) "zaciągneła"mnie własna tesciowa. Było to 4lata temu-ważyłam jakies 49kg,ciągle bolał mnie brzuch,miałam biegunki albo zaparcia.Od 3 lat staralismy sie z mężem o dzidziusia-bez skutku.Odwiedziłam wielu lekarzy :ginekologów i gastrologów nawet profesorów i wszyscy mówili,że mam nerwice albo jelito wrażliwe. P.Doktor na pierwszej wizycie postawiła podejrzenie celiakli, co potwierdziło się w badaniach krwi i w wycinkach z gastroskopi (dr robi zupełnie bez bólu).Po tygodniu na diecie bezglutenowej wszystko ustąpiło, a po 6-miesiącach zaszłam w ciąże,a teraz spodziewam się drugiego dzidziusia.Skończyły się dolegliwosci gastryczne i nie mam anemii.Żyję normalnie,tylko na diecie. Największym fanem Pani Doktor jest mój mąż,bo ma normalną żonę:)Dziękujemy!!!

 • bardzo dobry

  Pełny profesjonalizm, kolonoskopia jest prawie bezbolesna w wykonaniu dr Niewęgłowskiej, jest gastrologiem z powołania. Dzięki.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę