lek.

Katarzyna Niewęgłowska - Wróblewska

Gastrolog, Internista

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie(obecnie Uniwers... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie(obecnie Uniwersytet Medyczny),które ukończyłam w 1996 roku.
Specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych uzyskałam w 1999 roku.
W 2005 roku, po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
8 listopada 2011 roku po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie gastroenterologii.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i na bieżąco uzupełniam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i zjazdach w Polsce i za granicą.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie endoskopii przewodu pokarmowego potwierdzone Dyplomami Umiejętności w dziedzinach:panendoskopii i kolonoskopii wydanymi przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologii.
Poza tym uwielbiam moją pracę:)

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Wizytę u Pani doktor oceniam bardzo pozytywnie, gdzie zleciła mi wszystkie niezbędne badania ( najpierw badania krwi później okazało się że konieczne wykonanie jest gastroskopii i kolonoskopii).

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miła, wszystko dokładnie tłumaczy. Można jej zaufać, i powierzyć swój problem. Trochę się stresowałam przed wizytą, ale jak się okazało - niepotrzebnie. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Miałam robioną w Parczewie gastroskopię i kolonoskopię. Bardzo się bałam tych badań. Teraz wiem, że nie było powodu. Pani doktor jest świetnym fachowcem. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Chcę polecić panią dr jako bardzo dobrego fachowca.Dzisiaj mialam gastroskopię w Parczewie.Bardzo się bałam szczególnie po relacjach z internetu i znajomych.A poza tym potwierdziła sie diagnoza wydana przed badaniem.Pełen profesjonalizm dba o pacjenta.Polecam.Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Ja również miałam robioną gastroskopię i kolonoskopię w lutym w Parczewie, bardzo się bałam, ale Pani Doktor robi to delikatnie i prawie bezboleśnie a Panie Pielęgniarki są bardzo miłe, podejście do pacjenta rzadko spotykane , dziękuję i polecam ! Irena

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo mila jak i Panie pielegniarki. Wszystko odbywa sie w luzniej i wesolej atmosferze. Gastrokopia nie jest juz tak strzaszna jaka zapamietalam za czasow dziecinstwa. Cudowana kobieta z Pani Doktor jak i z Pan pielegniarek :). Bylam prywatnie i jesli mialabym drugi wybor podjelabym ta sama decyzje. Gdzie indziej chcieli ode mnie dwa razy tyle pieniedzy. Serdecznie POLECAM!

 • bardzo dobry

  Do dr Nieweglowskiej(jeszcze wtedy Wróblewskiej) "zaciągneła"mnie własna tesciowa. Było to 4lata temu-ważyłam jakies 49kg,ciągle bolał mnie brzuch,miałam biegunki albo zaparcia.Od 3 lat staralismy sie z mężem o dzidziusia-bez skutku.Odwiedziłam wielu lekarzy :ginekologów i gastrologów nawet profesorów i wszyscy mówili,że mam nerwice albo jelito wrażliwe. P.Doktor na pierwszej wizycie postawiła podejrzenie celiakli, co potwierdziło się w badaniach krwi i w wycinkach z gastroskopi (dr robi zupełnie bez bólu).Po tygodniu na diecie bezglutenowej wszystko ustąpiło, a po 6-miesiącach zaszłam w ciąże,a teraz spodziewam się drugiego dzidziusia.Skończyły się dolegliwosci gastryczne i nie mam anemii.Żyję normalnie,tylko na diecie. Największym fanem Pani Doktor jest mój mąż,bo ma normalną żonę:)Dziękujemy!!!

 • bardzo dobry

  Pełny profesjonalizm, kolonoskopia jest prawie bezbolesna w wykonaniu dr Niewęgłowskiej, jest gastrologiem z powołania. Dzięki.

 • bardzo dobry

  Mialam robioną kolonoskopię w Parczewie. P.Doktor była bardzo delikatna, zagadywała mnie. Miała dwie pielęgniarki-asystentki, jedna jej pomagała przy badaniu a druga trzymała mnie za rękę. Opieka jak w prywatnej klinice! Byłam bardzo zaskoczona,ale pozytywnie :) P.Doktor łamie stereotypy:)

 • bardzo dobry

  Krótko - po prostu super!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę