Katarzyna Moszczyńska, ginekolog Bydgoszcz

Katarzyna Moszczyńska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

11
 • 26 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Chodzę do P. Katarzyny od dłuższego czasu i szczerze mówiąc nigdy wcześniej nie trafiłam do tak dobrego i kompetentnego lekarza! Pani doktor jest bardzo miła, zawsze odpowiada na każde pytanie, nie czuję przy badaniu skrępowania, a to bardzo ważne. Dodatkowo nigdy mimo kolejki w poczekalni nie czuję się "poganiana", jak to nieraz bywało wcześniej u innych ginekologów. Trafiłam do niej za namową koleżanki mimo bardzo negatywnych opinii jakie przeczytałam na innej stronie i nie żałuję.Leczę się u niej prywatnie. Współczuję osobom, które miały złe doświadczenia, ale osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa i zdecydowanie polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Ogromnie dziękuję Pani Kasi za profesjonalne poprowadzenie mojej ciąży i za nieocenioną pomoc przy porodzie :) Poznałam Panią doktor w szpitalu, gdzie trafiłam z zagrożoną ciążą, a dzięki Pani Maciuś urodził się zdrowiutki i silny. Pani Kasia jest lekarzem z powołania, zawsze gotowa do pomocy, otwarta, profesjonalna a przy tym bardzo miła i delikatna. Mogłam o wszystko zapytać i przy żadnym z badań nie czułam skrępowania. Z całego serca dziękuję za mojego synusia i polecam przyszłym mamusiom opiekę lekarską Pani doktor :)

  zgłoś nadużycie
 • 31 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miła, serdeczna i żartobliwa. wybrałam ją na swojego pierwszego lekarza, i nie żałuję niczego, bardzo polecam. zaczęłam teraz brać moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne, nie dostałam ich metodą prób i błędów co zauważyłam na wielu forach dla kobiet, lecz dostałam skierowanie na badania. po otrzymaniu wyników zostały mi przepisane tabletki i p. doktor wyjaśniła dokładnie jak mam brać, jakich skutków ubocznych się spodziewać. więc naprawdę gorąco polecam, zwłaszcza dla młodych dziewczyn, które szukają pierwszego lekara i nie mogą się zdecydować.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Poznałam Panią doktor na badaniach genetycznych, robiła mi usg dwukrotnie. Widać pełny profesjonalizm, ale i pełną kulturę, serdeczność, szacunek dla pacjenta. Takich lekarzy życzę sobie i innym. Dziękuję Pani Doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 19 sierpnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Najbardziej kompetentny, szczery i kontaktowy lekarz jakiego poznałam. Rzeczowo odpowiada na pytania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile tego wymaga. Dotępna dla pacjentów. Zawsze uśmiechnięta, nie ważne czy pracuje w dzien, czy późno w nocy. W pierwszym kontakcie może się wydawać nieco oschła i wyniosła, ale to tylko złudzenie, myśle, ze wynikające ze skupienia się na pacjentce. Bardzo delikatna podczas badania. Polecam z całego serca, a nie będziecie żałować.

  zgłoś nadużycie
 • 4 lutego 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Pani dr Katarzyna Moszczynska przekazała mi wiadomość, że Moje dziecko (10 tydz.) nie żyje. Zrobiła to niezwykle profesjonalnie, bo Mi zabrakło słów na ewentualne pytania, usłyszałam wiele ciepłych słów tylko od Niej podczas tego pobytu w szpitalu. Wytłumaczyła Mi, żebym się nie obwiniała, że to jeszcze nic nie znaczy, opisała zabieg jaki mnie czeka. Jest lekarzem z powołania, w kolejce na badanie usłyszałam od jednej Pani,że uratowała jej i jej dziecku życie. Polecam, bo to osoba godna zaufania.

  zgłoś nadużycie
 • 15 listopada 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Poznałam dr Moszczyńską przypadkiem (podczas porodu). Dzięki Niej moja córeczka żyje i jest zdrowa. Potrafiła podjąć szybką decyzję o cesarce, której nie potrafił podjąć inny lekarz.Polecam ! Dziękuję Pani doktor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!........................

  zgłoś nadużycie
 • 30 czerwca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Pani dr.Kasia Moszczyńska jest bardzo sympatyczna,zabawna i moim zdaniem jest lekarzem "z powołania".Z cała pewnością doskonale wypełnia swoje obowiązki,dzieki niej przy cesarskim cięciu(które wykonywała własnie ona)czułam się spokojna i wiedziałam,ze wszystko będzie dobrze.Jej optymizm bardzo mi pomógł i dzięki niej moje córeczki-bliźniaczki są całe i zdrowe mimo iż sa wcześniaczkami.Dziękuję:)

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Przesympatyczna,zawsze uśmiechnięta,posiada ogromną wiedzę,delikatna podczas badania.Inni lekarze mogliby się od niej uczyć podejścia do pacjenta.Prawdziwy lekarz z powołania:)

  zgłoś nadużycie
 • 24 kwietnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam wszystkim P.doktor Katarzynę Moszczyńską, na pewno nikt się nie zawiedzie.Trafiłam do pani doktor do Bydgoszczy w 12 tyg.ciąży.To była moja bardzo wyczekiwana ciąża i na dodatek - bliźniacza.Tak bardzo pragnęłam dziecka i śmieję się,że dostałam z gratisem.Pochodzę z małego miasta,a u nas po prostu bałam się rodzić,ponieważ,jak wiadomo w małych szpitalach brak jest odpowiedniego sprzętu,pomocnego przy skomplikowanych porodach.Cenię P.doktor za możliwość kontaktu o każdej porze i w każdej sytuacji,która mnie zaniepokoiła.To lekarz,z którym można porozmawiać o wszystkim.Na każde pytanie dostawałam odpowiedź,a pytań miałam mnóstwo.Leżałam w szpitalu miejskim na patologii prawie pięć tyg.i w ciągu tego czasu nie widziałam Pani doktor w złym humorze.Zawsze uśmiechnięta,pogodna i ciepła,nawet po dyżurowym maratonie i wykonaniu kilkunastu cesarek.Widać,że ta praca to jej życie.To bardzo dobry lekarz i dobry człowiek.Posiada ogromną wiedzę medyczną i nawet potrafi szyć:-)!Blizny po cesarce praktycznie u mnie nie widać.To że urodziłam zdrowych i dużych chłopców(Cyprian 3310,Julian 3150)zawdzięczam w dużej mierze P.doktor.To KOBIETA -ANIOŁ.Dziękuję jej z całego serca za wszystko i nigdy jej nie zapomnimy.Ja,mąż i cała moja rodzina.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online