dr n. med.

Katarzyna Lenart

Ginekolog

167 opinii +dodaj

Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ukończyłam w roku 1996. Swoje doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując w Oddziale Patologi... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ukończyłam w roku 1996. Swoje doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując w Oddziale Patologii Ciąży i Intensywnego Nadzoru Położniczego oraz w Oddziale Ginekologii Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Onkologii CMUJ. W tym czasie pracowałam także w Poradni Patologii Ciąży tejże Kliniki, gdzie trafiają kobiety z ciążą wysokiego ryzyka wymagające wysokospecjalistycznego nadzoru. W 2000 roku uzyskałam tytuł specjalisty I stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa. Szczególnie interesowały mnie problemy w przebiegu ciąży i okresu połogu u pacjentek ze schorzeniami nerek oraz po przeszczepach nerek. Moja praca naukowa w tej dziedzinie zakończyła się rozprawą doktorską obronioną z wyróżnieniem w roku 2003 pt. „Powikłanie nefrologiczne u kobiet w okresie ciąży i połogu”. W 2007 roku uzyskałam tytuł specjalisty w zakresie położnictwa i ginekologii. Za wyróżniający się wynik na tle kraju otrzymałam wyróżnienie Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie i jej Dyplom Uznania. Aktualnie moje zainteresowania naukowe skupiają się wokół diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie oraz nowych metod diagnostycznych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Do Doktor Lenart dotarłam z polecenia. Po wielu nieudanych eksperymentach z lekarzami ginekologami, trafiłam na bardzo dobrego specjalistę. Pani Doktor trafiła z diagnozą, nie naciągając mnie na dodatkowe koszty ale przede wszystkim zlecając odpowiednie badania dostosowane do mojego kalendarza. Jedynym mankamentem są długie terminy oczekiwania na wizytę ale... nauczona doświadczeniem wiem na wizytę u dobrego specjalisty warto cierpliwie poczekać. Z czystym sumieniem polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miła, delikatna. Rozumie obawy pacjentki i chętnie tłumaczy wszelkie wątpliwe kwestie. Jest osobą kompetentną. Serdecznie polecam wszystkim kobietom, zwłaszcza tym, które obawiają się wizyt u ginekologa. W końcu po wielu złych doświadczeniach trafiłam na odpowiedniego lekarza.

 • bardzo dobry

  Wizyta u Doktor Lenart przebiegła w niezwykle miłej i profesjonalnej atmosferze. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

 • bardzo dobry

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i chyba jedna z lepszych pierwszych wizyt u ginekologa. Pani Doktor rzeczowo wyjaśniła i przyczyny mojego problemu polecając naprawdę dobrą i skuteczną metodę leczenia, dzięki której szybko wróciłam do formy. Zyczliwa i naprawdę polecam Panią doktor, a zwłaszcza młodym kobietą!

 • bardzo dobry

  Jak najbardziej polecam. Bardzo miła, sympatyczna, przyjaźnie nastawiona do pacjenta oraz kompetentna Pani Doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania (mimo, że zadawałam ich dosyć dużo). Zdecydowanie jest to lekarz z powołania, przy którym czuję się bezpiecznie i wiem, że w razie jakichkolwiek problemów mogę liczyć na wsparcie.

 • bardzo dobry

  Pani Katarzyna to niezwykle miła, kompetentna i delikatna lekarka. Wizyta u Pani doktor to sama przyjemność a sam lęk przed badaniem znika, już od samego otwarcia drzwi.Pani Kasia, to bardzo uśmiechnięta i przesympatyczna osoba, co w mojej opinii jest bardzo istotne, dlatego, iż dzisiaj rzadko kiedy można spotkać lekarza, tak w pełni otwartego do naszej osoby. Wizyta u Pani doktor była moją drugą w życiu wizytą u ginekologa. Pierwszy raz byłam u innej, bardzo niemiłej i niedelikatnej pani doktor. Zraziłam się przez to totalnie do tak ważnych i obowiązkowych wizyt i badań. Teraz w końcu znalazłam odpowiedniego lekarza przez co niezmiernie ciesze się! Pani doktor przeprowadziła ze mną bardzo dokładny wywiad a badania zrobiła bardzo dokładnie i delikatnie. W razie jakiegokolwiek bólu pani doktor kazała szybko zgłaszać uwagi. Na koniec badania zostały zbadane mi piersi a także udzielone informacje, jak badać je prawidłowo. Jestem niezmiernie wdzięczna Pani doktor za profesjonalną i tak delikatną opiekę nad moją osobą. Polecam w 1000% tą Panią Doktor. Pozdrawiam, Edyta

 • bardzo dobry

  niezwykle uprzejma i serdeczna osoba, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Po wizycie u niej wiem, że chce aby to właśnie ona prowadziła moją pierwszą ciążę. Po prostu przestałam bać się wizyt u ginekologa. dodatkowo gabinet jest komfortowy i przyjazny dla oka ;)a cena naprawdę przyzwoita jak na Kraków

 • bardzo dobry

  Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentki. Nie bagatelizuje żadnych pytań, na wszelkie wątpliwości odpowiada wyczerpująco. Jest profesjonalistką w każdym calu. Podczas przeprowadzania badań panuje miła atmosfera, pani doktor jest delikatna i taktowna. Serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  Cudowna kobieta, lekarz z powołania :) wyczerpująco odpowie na każde pytanie, cierpliwa i co bardzo ważne uśmiechnięta i taktowna. Taki powinien być każdy ginekolog! Polecam gorąco!

 • bardzo dobry

  Świetny, życzliwy i kompetentny ginekolog. wizyty niedrogie :). Przy pierwszej wizycie, w wieku 16 lat oczywiście byłam zestresowana, jednak zupełnie niepotrzebnie. Pani doktor bardzo miło mnie przyjęła, doradziła i odpowiedziała na wszystkie pytania. Do tego zleciła badania i doradziła najlepszą metodę antykoncepcji. Polecam wszystkim zwłaszcza młodym kobietom! U dr. Lenart na pewno nie macie się czego bać czy wstydzić!