Katarzyna Lenart, ginekolog Kraków

Katarzyna Lenart

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

162

Adresy

 • 6 marca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  niezwykle uprzejma i serdeczna osoba, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Po wizycie u niej wiem, że chce aby to właśnie ona prowadziła moją pierwszą ciążę. Po prostu przestałam bać się wizyt u ginekologa. dodatkowo gabinet jest komfortowy i przyjazny dla oka ;)a cena naprawdę przyzwoita jak na Kraków

  zgłoś nadużycie
 • 16 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Cudowna kobieta, lekarz z powołania :) wyczerpująco odpowie na każde pytanie, cierpliwa i co bardzo ważne uśmiechnięta i taktowna. Taki powinien być każdy ginekolog! Polecam gorąco!

  zgłoś nadużycie
 • 24 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny, życzliwy i kompetentny ginekolog. wizyty niedrogie :). Przy pierwszej wizycie, w wieku 16 lat oczywiście byłam zestresowana, jednak zupełnie niepotrzebnie. Pani doktor bardzo miło mnie przyjęła, doradziła i odpowiedziała na wszystkie pytania. Do tego zleciła badania i doradziła najlepszą metodę antykoncepcji. Polecam wszystkim zwłaszcza młodym kobietom! U dr. Lenart na pewno nie macie się czego bać czy wstydzić!

  zgłoś nadużycie
 • 11 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzisiaj byłam na swojej pierwszej wizycie u ginekologa i dzięki Bogu wybrałam dr Katarzynę Lenart. Jest przesympatyczna, delikatna i cierpliwie odpowiada na kazde pytania. Przed przepisaniem tabletek antykoncepcyjnych skierowała mnie na potrzebne badania. Polecam każdej kobiecie ;) !

  zgłoś nadużycie
 • 14 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor Lenart została mi polecona przez przyjaciółkę i bardzo się cieszę, że do niej trafiłam:) Bardzo uprzejma i wyrozumiała osoba przy czym fachowiec w swojej dziedzinie. Po trzech latach pod opieką Pani doktor mogę z czystym sumieniem polecić ją każdej młodej dziewczynie którą czeka pierwsza wizyta u ginekologa!

  zgłoś nadużycie
 • 1 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Magda Panią Kasię wybrałam na kolejnego ze swoich lekarzy - ginekologów. Szłam na wizytę raczej zrezygnowana, że znowu mnie zbędą, że na moje nawet najbardziej oczywiste pytanie nie uzyskam odpowiedzi tylko śmiech, a badanie będzie krępujące. Nic bardziej mylnego! Pani doktor stworzyła bardzo przyjemną atmosferę, wytłumaczyła mi wszystko o co pytałam. Badanie przeprowadziła bardzo delikatnie i skrupulatnie. Nie spieszyła się i poświęciła mi tyle uwagi, ile potrzebowałam. Za niedługi czas wybieram się na kolejną wizytę. Jeśli jesteś wrażliwą kobietą, potrzebujesz przy badaniu wsparcia i zainteresowania to polecam właśnie panią Katarzynę Lenart!!!! Co prawda czasami są odległe terminy przyjęć, a to ze względu na liczbę ZADOWOLONYCH pacjentek, ale myślę, że warto poczekać. Polecam z całego serca!!!

  zgłoś nadużycie
 • 31 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Chodzę do Pani Doktor od kilku lat i jestem zadowolona, prowadziła moją ciążę. Do Pani Doktor nie mam zastrzeżeń. Natomiast Panie recepcjonistki, które pracowały a także te które pracują obecnie w gabinecie na Urzędniczej są dobierane chyba według klucza "najbardziej niesympatyczna, niezadowolona mina, niech będzie wiadomo że ja tu rządzę". Naprawdę nie pamiętam, żeby te Panie się kiedyś uśmiechnęły i nie były wiecznie złe.

  zgłoś nadużycie
 • 1 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Panią Katarzynę Lenart wybrałam na swojego ginekologa podczas pierwszej wizyty i nie zawiodłam się. Przyjemna atmosfera i poczucie bezpieczenstwa jakie tworzy Pani Katarzyna sprawiło, że wizyta przeszła gładko i nie wywołała obaw przed kolejną. Pani Katarzyna to niezywkle dokładna i skrupulatna osoba, a przy tym niezywkle ciepła i otwarta na pytania oraz wątpliwości Pacjenta ginekolog. Zdecydowanie mogę polecić wszystkim, którzy szukają nie tylko profesjonalizmu obsługi i leczenia, ale także ludzkiej życzliwości.

  zgłoś nadużycie
 • 15 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Podczas wizyty przekonałam się, że wszystkie pozytywne komentarze nt. Pani doktor są słuszne. Jest to profesjonalistka, mającą ogromną wiedzę, cierpliwość i życzliwość wobec pacjentki. Od lat chodzę do ginekologa, ale dopiero u Pani doktor Lenart spotkałam się z tak długim i dokładnym badaniem, cierpliwymi odpowiedziami na każde moje pytanie oraz ogromną życzliwością, która sprawia, że wizyta była mniej stresująca. Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 27 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesjonalistka w każdym calu! Byłam u doktor Lenart kilka dni temu. Była bardzo delikatna, niesamowicie miła i przede wszystkim, jak już wcześniej wspomniałam, profesjonalna. Żaden ginekolog nie przebadał mnie nigdy tak dokładnie. Wcześniej byłam u 3 różnych ginekologów, którzy byli kompletnie niewrażliwi, albo mieli zupełnie olewający stosunek, w przeciwieństwie do doktor Lenart. Na pewno nie zmienię już ginekologa.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online