Ginekolog dr n. med.

Katarzyna Kosińska-Kaczyńska

21

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Akademia Medyczna w Warszawie, I Wydział Lekarski
  Miejsce pracy: Adiunkt I Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Pl. Starynkiewicza 1/3, Warszawa, Oddział Patologii Ciąży
  Poradnia Ciąż Wielopłodowych przy I Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM
  specjalizacja w zakresie ginekologii i położnictwa

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • Reakcja osi przysadka mózgowa- nadnarcza płodu ludzkiego na bodziec stresowy

Nagrody i wyróżnienia

 • CERTYFIKAT "Laur Pacjenta 2013"

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • I Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Pl. Starynkiewicza 1/3, Warszawa
 • 1 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Cudowny lekarz. Do Pani doktor trafiłam przypadkiem ponieważ byłam w ciąży bliźniaczej i z prywatnej kliniki zostałam skierowana na Pl. Starynkiewicza do poradni ciąż wielopłodowych, gdzie m.in. Pani doktor prowadziła moją ciążę. Cały okres ciąży był dla mnie cudownym czasem, miałam zaufanie do Pani doktor, nigdy nie byłam straszona, z każdej wizyty wychodziłam z przeświadczeniem, że ja i moje dzieci jesteśmy otoczone profesjonalną opieką. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wizyty u lekarza w czasie ciąży były dla mnie przyjemnością. W 36tc urodziłam zdrowe dziewczynki. Pozdrawiam Aneta DD.

  zgłoś nadużycie
 • 8 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo chciałam podziękować Pani rzeczowość,kompetencje, ciepło, spokój, , intymną atmosferę /w delikatności badania/ pomimo, że mam już 41lat nie usłyszałam nic co skrytykowałoby mój wybór / to nie pora na ciąże itp., co niestety usłyszała ostatnio moja koleżanka u innego lekarza..../.Dziękuję Pani dr za pełen profesjonalizm i optymizm, który udzielił mi się jako pacjentce!

  zgłoś nadużycie
 • 31 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Gorąco polecam, Pani Kasia prowadziła moja bliźniaczą ciążę, jest fachowym lekarzem, dba o swoich pacjentów i przede wszystkim ich słucha, przykłada się do badania i skrupulatnie czyta wyniki. Jest przede wszystkim bardzo ludzka i ciepła. Czułam się przy niej bardzo bezpiecznie w czasie ciąży i porodu.

  zgłoś nadużycie
 • 15 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Skrupulatna, delikatna, uprzejma, prowadzenie ciąży (niepowikłanej) książkowe. Pomogła przy porodzie (cesarskie cięcie).

  zgłoś nadużycie
 • 5 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Konkretna, kompetentna, cierpliwa, rzetelnie prowadząca ciążę, wspierająca i przedstawiająca kilka rozwiązań problemów napotkanych w trakcie ciąży. Polecam z czystym sumieniem. a po ludzku: Wspaniała osoba!

  zgłoś nadużycie
 • 16 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Panią dr Kosińską-Kaczyńską: jest konkretna, miła, ma dużą fachową wiedzę, potrafi wytłumaczyć każdą zawiłość medyczną, każdy problem, nie ma uprzedzeń do różnych poglądów, nie odmawia badań. Pragnę też zauważyć, że nie przedłuża niepotrzebnie wizyty, czego ja nie lubię. Na każdej wizycie sprawdza wszystkie badania i daje skierowania na potrzebne inne badania. U Pani dr prowadziłam ciążę, która właśnie zakończyła się 17.06 - urodziłam synka. Już wiem, że będę prowadzić także następną, o ile będę miała takie szczęście. Szczerze polecam Panią dr

  zgłoś nadużycie
 • 3 listopada 2011

  Ocena: Neutralny

  Witam, uprzejma, delikatna. Widać, że słucha i wykazuje zainteresowanie, skrupulatnie notuje. Jednak źle określiła wiek mojej ciąży i źle zinterpretowała wyniki z krwi. Podejrzewam, że w moim przypadku tak czy siak ciąży nic by nie uratowało, więc pretensji żadnych nie mam. Potwierdza to fakt, że czasami lepiej chodzić do kilku lekarzy i nie uprzejmość się liczy. Pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 7 października 2011

  Ocena: Neutralny

  Dr Kosińska Kaczyńska zaczęła bardziej liczyć pieniądze z prywatnej przychodni, niż patrzeć na dobro pacjentów. Mimo kompetencji, zaczęła przyjmować pacjentki co 10 min. Co można zrobić przez 10 minut badania? Szczególnie badania kobiety ciąży...szkoda...rozumiem, że trzeba godnie zarabiać i żyć, ale też trzeba innych godnie traktować, a nie jak maszynki do robienia kasy. Uważajcie, jak się będziecie do niej zapisywali i pytajcie ile trwa wizyta.

  zgłoś nadużycie
 • 17 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo delikatna, kompetentna, prawdziwa profesjonalistka, polecam

  zgłoś nadużycie
 • 19 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo fachowa, miła i skrupulatna, wygląda jak dziewczynka z LO. Nie szczędzi na badania.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja