Karina Kapczuk

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wrocilam dzis z krotkiego pobytu na Polnej. Na oddzial przyjmowala mnie dr Karina. Niesamowita kobieta, cierpliwa, z poczuciem humoru i przede wszystkim zainteresowana moim przypadkiem, mimo ze nie jestem jej pacjentka. Polecam.

 • bardzo dobry

  Świetna lekarka, zawsze miła, dokładnie analizuje każdy problem. Będąc w ciąży zawsze czułam się bezpiecznie- odbierała każdy telefon(lub oddzwaniała), służąc radą. Niestety Pani Doktor przyjmuje tylko raz w tygodniu, co wiąże się często z długimi terminami, wizyty trzeba umawiać wcześniej - jednak w razie potrzeby jest do dyspozycji w naglących przypadkach. Chodziłam do bardzo wielu lekarzy, ale w Poznaniu to jest numer jeden wśród fachowców i w tym wszystkim jeszcze jest dobrym i uczciwym człowiekiem.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam. Dr Kapczuk ma bardzo dużą wiedzę. Słucha pacjentek i nie ignoruje żadnych dolegliwości. Jestem jej pacjentką od kilku lat i mam do niej bardzo duże zaufanie. Wizyty trwają około 20 minut, jak istnieje taka potrzeba, to bywa że nawet 40. Ponadto pani dr jest bardzo sympatyczna i niekrępująca.

 • dobry

  rewelacyjny fachowiec i wspaniały człowiek!!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Moja jedenastoletnia córka miała niedawno usuwaną przegrodę pochwy operację przeprowadziła właśnie doktor Kapczuk jestem bardzo zadowolona samym podejściem Pani doktor bardzo szczegółowo wytłumaczyła jak ma przebiegać operacja i mnie i mojej córce.Ma anielską cierpliwość do pacjenta , wrażliwa i wyrozumiała cieszę się że trafiłam na takiego lekarza zresztą cały oddział na Polnej gdzie pracuje Pani doktor jest wspaniały bardzo mili lekarze i super pielęgniarki nawet panie salowe fajne Babki cała SŁUŻBA ZDROWIA powinna właśnie taka być.

 • bardzo dobry

  Polecam gorąco Panią Doktor zwłaszcza wszystkim mamą,które poszukują ginekologa wieku rozwojowego;delikatna,taktowna,ciepła i życzliwa osoba,ze wspaniałym podejściem do dzieci!

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz spokojna życzliwa byłam z córką nastolatką na pierwszej wizycie oby więcej jakich lekarzy .

 • bardzo dobry

  Sumienna jako lekarz, spokojna,konkretna- wyjaśni każdą wątpliwość. Delikatnie bada, a jeśli przepisuje coś- to z wyraźnych wskazań.

 • dobry

  leczy moją córkę. bardzo dobry lekarz. polecam.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • neutralny

  Czy mógłby ktoś zamieścić adres, telefon do Pani doktor, będę bardzo wdzięczna.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Wojciech Pieńkowski - ginekolog, Paweł Rzymski - ginekolog, Krzysztof Podsiadło - ginekolog, Rafał Moszyński - ginekolog, Joanna Małgorzata Witkowska - ginekolog, Anna Kurywczak - ginekolog, Jerzy Kubiak - ginekolog, Adam Bartlewicz - ginekolog, Urszula Baumann-Antczak - ginekolog, Marek Zwierzyński - ginekolog, Marcin Piotr Korman - ginekolog, Piotr Jędrzejczak - ginekolog, Czesława Nowak - ginekolog, Wiesław Markwitz - ginekolog, Kornelia Tomaszewska - ginekolog, Anna Jopp - ginekolog, Romuald Biczysko - ginekolog, Bernadeta Banasiuk - ginekolog, Marek Pietryga - ginekolog, Andrzej Aleksander Kiciński - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online