Kamila Wesołowska - Budnik

Psycholog, Terapeuta

Umów wizytę 277 odwiedzin w ciągu 30 dni

Uprzejmie informuję iż do dnia 31.03.2016 r. przebywam na urlopie. W zwiazku z tym nie prowadzę do tego czasu praktyki zarówno w gabinecie w Gnieznie, jak i w Poznaniu. Zainteresow... więcej

Umów wizytę

 • Prywatny Gabinet Psychologiczny

  LOGMED ul.Pustachowska 1, I piętro gabinet G 9
  62-200 Gniezno, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Psychoterapia rodzinna ( 120min.) 200 zł
  Psychoterapia par/małżeństw (120min.) 200 zł
  Konsultacja/ psychoterapia dla rodzin (120min.) 200 zł
  Konsultacje dla sportowców, trenerów, rodziców dzieci trenujących sport 100 zł
  Zwykła wizyta
  Psychoterapia indywidualana (60min.) 100 zł
  Konsultacja/porada psychologiczna indywidualna (60min.) 100 zł
  Konsultacja/ prorada psychologiczna dla par/małżeństw ( 90min.) 200 zł
  Psychoterapia i wspomanganie rozwoju sportowców 150 zł

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Uprzejmie informuję iż do dnia 31.03.2016 r. przebywam na urlopie. W zwiazku z tym nie prowadzę do tego czasu praktyki zarówno w gabinecie w Gnieznie, jak i w Poznaniu. Zainteresowanych spotakniem ze mną serdecznie przepraszam.

Swoją pracę traktuję z pasją. Polepszenie funkcjonowania swoich Klientów, ich nowe, lepsze spojrzenia na własne życie, daje mi ogromną satysfakcję, poczucie sensu i zadowolenia z pracy.

Absolwentka psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Członek Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Obecnie certyfikuję się w obszarze psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (WTTS) w Poznaniu. Ukończyłam kurs podstawowy oraz zaawansowany i nadal kontynuuję szkolenie zawodowe. W przyszłości pragnę uzyskać certyfikat psychoterapeuty oraz doradcy systemowego akredytowany przez WTTS. Moja praca jest superwizowana przez psychoterapeutę WTTS.

Ukończyłam również kurs z zakresu Przygotowania Pedagogicznego w Poznaniu. Dzięki temu nabrałam doświadczenia i umiejętności w pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną. Rozumiem i znam ich potrzeb i trudności wynikających z poszczególnych faz rozwoju.

Ukończyłam w styczniu 2015 roku studia podyplomowe z psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzę treningi mentalne dla sportowców.

Poza tym w kręgu moich zainteresowań jest również pomoc osobom mającym trudności w koncentracji uwagi, procesach zapamiętywania, motywacji do działania. Ukończyłam specjalistyczne szkolenie w Instytucie EEG w Warszawie i prowadzę treningi EEG Biofeedback dla dzieci, dorosłych oraz sportowców.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  bardzo pomocna i ciepła osoba, potrafi pokazać wiele aspektów których nie jesteśmy świadomi a które posiadamy. polecam.

 • bardzo dobry

  Jest miłą ciepła osobą, widać, że ze wszystkich sił chce pomóc. Da śię odczuc,że nie robi tego dla zysku tylko to my pacjenci jesteśmy najważniejsi. Ja osobiście chciałam sie już poddać a dzięki Pani psycholog wiem, że dam radę, że jestem odpowiedzialna za swoje zycie i w końcu zaczynam wierzyc w siebie. Lekarz z powołania w 100 % szczerze polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamila Wesołowska - Budnik ( 16 stycznia 2014)

  Bardzo dziękuję, że podzieliła się Pani swoją opinią odnośnie naszych spotkań. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo dobrego !

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm połączony w zaangażowaniem i życzliwością.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamila Wesołowska - Budnik ( 16 stycznia 2014)

  Dziękuję Pani Agato!

 • bardzo dobry

  Pani Kamila bardzo mi pomogła. Podchodzi do problemu indywidualnie, jest bardzo ciepłą, serdeczną i kompetentną osobą. Myślałam, że z moim problemem będę musiała borykać się bardzo długo, a ku mojemu zaskoczeniu wystarczyła jedna wizyta u pani psycholog a już czuję się dużo lepiej. Zastosowałam się do poleceń i cennych rad pani psycholog i na prawdę widzę dużą poprawę w mojej sytuacji! Jestem bardzo wdzięczna pani Kamili. Serdecznie polecam i pozdrawiam :-)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamila Wesołowska - Budnik ( 16 stycznia 2014)

  Dziękuję Pani Iwono! Cieszy mnie to, że zauważa Pani poprawę, czasami wystarczy jedno lub dwa spotkania, żeby spojrzeć na problem trochę inaczej, poszukać rozwiązania i poczuć ulgę.

 • bardzo dobry

  Pani Kamila jest wspaniałą osobą, ciepłą, w pełni zaangażowaną, Potrafi dodać człowiekowi skrzydeł! Osoba o wielkim serduchu. Gdy wychodziłam z jej gabinetu miałam ochotę ją uściskać, gdy widziałam na jej twarzy uśmiech - szczery, cieszący się, że mogła pomóc. Na pewno gdy pojawi się jakiś problem, z którym sama sobie nie poradzę udam się do Pani Kamili ! Dziękuję !

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamila Wesołowska - Budnik ( 16 stycznia 2014)

  Ja również dziękuję Pani Marto :) Żeby poczuć się lepiej, czasem wystarczy szczera rozmowa...

 • bardzo dobry

  Wysluchalismy kilka cennych rad ,ktore bardzo nam pomogly.Pomimo Wyjatkowego dnia (Wielki Piatek i poznej pory) pani Kamila rozmawiala z nami bardzo dlugo !

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamila Wesołowska - Budnik ( 16 stycznia 2014)

  Dziękuję. Mam nadzieję, że uda się Państwu te rady wprowadzić i przyniosą one pozytywne konsekwencje dla całej Waszej Rodziny.

 • bardzo dobry

  Cudowna,ciepła kobieta! Zawsze znajdzie dobre rozwiązanie,potrafi dużo rzeczy uzmysłowić i pokazać. Polecam każdemu:)

 • bardzo dobry

  Pani Kamila posiada miłą aparycję która bezsprzecznie ułatwia z nią kontakt. Jej swoboda w prowadzeniu dialogu w parze, z zaangażowaniem i wnikliwą analizą problemu, czyni z niej świetnego terapeutę. Szczerze polecam, zwłaszcza jeśli jest to nasz pierwszy kontakt z psychologiem.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamila Wesołowska - Budnik ( 19 lutego 2014)

  Bardzo dziękuję Panie Grzegorzu. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Jestem po rozwodzie, przez wiele lat byłam smutna, przygnębiona i zamknięta w sobie, korzystałam z porad kilku psychologów jednak po 2 - 3 wizytach rezygnowałam bo miałam wrażenie, że to i tak niczego nie zmienia. Z dzisiejszej perspektywy moim szczęśliwym dniem był ten, w którym trafiłam do Pani Kamili, ciepłej, serdecznej osoby, przy której potrafiłam otworzyć się tak jak przed samą sobą. Rozmowy z Panią Kamilą dawały mi nadzieję, że życie może być kolorowe i szczęśliwe, choć nie ukrywam, że były też chwile zwątpienia, ale profesjonalizm Pani Kamili i moja praca nad sobą sprawiły, że moje życie dzisiaj wygląda zupełnie inaczej. Pomimo,że wszystko wokół mnie pozostało bez zmian, zmieniło się wszystko. Zdałam sobie sprawę, że dużo naprawdę zależy ode mnie. Chcę zwrócić się do osób zagubionych, tych którzy nie wierzą w siebie, tych którzy mają poczucie że nic nie ma sensu, żeby dały sobie szansę na osiągnięcie szczęścia a Pani Kamila jest wspaniałą osobą, która skutecznie może w tym pomóc. Jestem wdzięczna Pani Kamili za dotychczasową pomoc i chcę podziękować za to, że po prostu jest. Marzena.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamila Wesołowska - Budnik ( 16 stycznia 2014)

  "Pomimo, że wszytko wokół mnie pozostało bez zmian, zmieniło się wszytko" - tym zdaniem oddaje Pani pięknie sens psychoterapii :) Bardzo dziękuję Pani Marzeno!

 • dobry

  Nie wiedziałam czy dobrze robię idąc do psychologa, ale znajomi zauważyli, że mam problem z sobą. Pani Kamila przywróciła mi wiarę w siebie, pokazała jak z dystansem podejść do wielu spraw. To profesjonalista z pasją, idealny psycholog dla kobiet. Każda wizyta w jej gabinecie sprawia, że mam siłę na nowo walczyć z kłopotami.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kamila Wesołowska - Budnik ( 16 stycznia 2014)

  Bardzo dziękuję za wyrażenie opinii! Pozdrawiam Pani Sabino.