lek. wet.

Kamila Majewska

Weterynarz

13 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

 • Przychodnia Weterynaryjna Animals

  Śniadeckich 94
  64-920 Piła, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  30
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jeden z lepszych weterynarzy do których trafiłem. Leczyłem psa wiele miesięcy na zapalenia skóry u innych weterynarzy wydając wiele na wizyty i zmiany karm. Okazało się że mój psiak cierpiał nie przez zapalenie ale miał chorobę hormonalną nadnerczy. Naprawdę zawdzięczamy Pani Doktor wiele a przede wszystkim szybką i trafną diagnozą. Szkoda tylko że tak późno trafiliśmy do Naszej Pani Doktor. Szczerze polecam. Remigiusz, Danusia i Spajki.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecamy Pania Kamile. Wspanialy lekarz o wielkim serduchu do swoich pacjentow. Gdyby nie ona naszego pupila juz by nie bylo. Dziekujemy wdzieczni wlasciciele Halasa.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam Panią Doktor Kamilę Majewską. Pomogła mojemu kotu, który połknął igłę. Mimo, że było późne sobotnie popołudnie Pani Doktor podjęła się operacji wyciągnięcia igły z żołądka naszej Pusi. Nie zostawiła nas w potrzebie. Dziękujemy Pani Doktor!!!

 • bardzo dobry

  Jestem właścicielką 8 letniej suczki jamniczki Kory. Do Doktor Majewskiej trafiłam z polecenia znajomych. Moja suńka miała już zaawansowane ropomacicze, więc Pani Doktor podjęła się natychmiast operacji. Uratowała życie mojemu pieskowi. Minęło już dwa miesiące od operacji, sunia czuje się bardzo dobrze jest radosna i pełna życia. Oceniam Panią Doktor Majewską jako prawdziwego fachowca w swojej dziedzinie.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor uratowała mi psa po tym jak inny weterynarz leczył go bezskutecznie na zapalenie dróg oddechowych i katar. Okazało się że pies ma chore serce a nie gardło. Trafiłam do Pani doktor po 3 tygodniach leczenia "kataru i gardła" u innego lekarza. Po 4 dniach leczenia pies czuł się już bardzo dobrze. Mimo tego, że musi brać leki do końca życia, jestem bardzo zadowolona że udało się pomóc mojej psinie. Dziękuję bardzo!

 • bardzo dobry

  Bardzo przyjazna i miła Pani Doktor. Widać, że wkłada w swoją pracę całe swoje serce. Profesjonalnośc bez dwóch zdań. Uratowała mojego pieska gdzie myślałam że już jest za późno. Obecnie LACKY czuję sie coraz lepiej. Bardzo serdecznie DZIĘKUJĘ. Gorąco polecam Panią Majewską

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Bardzo szybko postawiła diagnozę u naszego maltańczyka. Opiekowała się Lakim z pełnym zaangażowaniem i nie odmówiła nam pomocy nawet po godzinach swojej pracy. Za co bardzo dziękujemy

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam takiego lekarza jak Pani Doktor K. Majewska. Świetnie, że na naszym osiedlu jest taki gabinet weterynaryjny. Mój pies bardzo mocno rozchorował się w ostatnie Święta. Mimo, że byłam tylko jeden raz w gabinecie u Doktor Majewskiej na szczepieniu, bez problemu przyjęła mnie w świąteczny poniedziałek. Byłam zszokowana, że pamiętała mojego psa i mnie ze szczepienia. Mój mały Majki wrócił do zdrowia. Serdecznie polecam wszystkim chorym pieskom!

 • bardzo dobry

  Nigdy nie spotkałem tak miłego lekarza. Zaopiekowała się moją kotką, bardzo się o nią troszczyła i nie zdzierała pieniędzy tak jak większość lekarzy to robi. Polecam bardzo gorąco Panią Majewską!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Kamila Majewska ma wspaniałe podejście do zwierząt, wrażliwość, fachową wiedzę, zaangażowanie i chęć pomocy. Dla zwierzęcia sam pobyt w gabinecie jest ogromnym stresem. Przy Pani Kamili moje psy są spokojne i pozwalają zrobić przy sobie wszystko. Polecam wszystkim.