Psychiatra dr n. med.

Kamila Krawczyk

59

Adresy

 • Wybierz termin wizyty:

  Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Poznań, Górna Wilda 82

  6163920 ... (zobacz więcej)

Informacje o lekarzu

O mnie

 • OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 2 RAZY PO 20 MINUT LUB 45 MINUT

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
  Więcej informacji:
  www.psychiatria-poznan.com.pl
  Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • 22 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią Doktor :) Bardzo mi pomogła i pomaga nadal. Jako jedyna zgodziła leczyć mnie w ciąży, a szukałam i jeździłam po wielu lekarzach. Wszyscy mi odmawiali aż w końcu trafiłam na tak cudowną osobę ja Doktor Kamila Krawczyk. Pani doktor umie słuchać i odpowiada na sms :) Polecam naprawdę. Marta

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  A dzidziuś jest słodki i już mnie odwiedził w gabinecie czym razem z mamą mnie ogromnie ucieszył - teraz trzymamy kciuki i kciuczki za mamę!!!pozdrawiam serdecznie

 • 3 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Profesjonalistka. Widać, że lekarzem została z powołania. Odpowie na każde pytanie. Można poczuć się bezpiecznie. Zdecydowanie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 2 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Profesjonalizm, wiedza i zrozumienie pacjenta. Bardzo dobry lekarz. Wie jak pomóc. Rozmowa przeprowadzana w dobrej i przyjaznej atmosferze. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 24 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wszystko ważne- atmosfera przyjęcia, uśmiech, uważne słuchanie....ale trafić w lek za pierwszym razem? to sztuka. Pani Doktor to potrafi. Dziękuję

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Bardzo serdecznie dziękuje za wszystkie przemiłe słowa i życzę Wam wszystkim spokoju oraz uśmiechu ( i cierpliwości jak czekacie Państwo w kolejce, na co nie mam niekiedy wpływu ;-( niestety )

 • 23 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna ,uśmiechnięta i serdeczna Pani Doktor. Cierpliwie słucha . Doradza i trafnie dobiera leki.Serdecznie polecam Panią Doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 22 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor! Choć byłam na pierwszej wizycie, czułam się jakbym była tam kolejny raz! spokój, zrozumienie to wszystko co było mi potrzebne!

  zgłoś nadużycie
 • 17 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Był to mój pierwszy kontakt z psychiatrą. Podobnie jak wszyscy, miałem sporo obaw przed wizytą. Wstrzymywałem się z wystawieniem komentarza, bo nie wiedziałem, czy leczenie będzie skuteczne.Leczę się drugi miesiąc i moje życie zmieniło się baaaaardzo pozytywnie. Odpowiednio dobrane leki, fantastyczna atmosfera. Pani Kamila jest wyrozumiała, można jej powiedzieć o wszystkim, bez uczucia zażenowania. Myślę, że każdy człowiek powinien obowiązkowo raz w roku odwiedzić Panią Kamilę ;) wszyscy byliby zdrowsi i bardziej szczęśliwy.

  zgłoś nadużycie
 • 16 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Spokojna, nostalgiczna atmosfera, cierpliwość, trafnie zadawane pytania powodują oraz wieczny uśmiech na twarzy pani Kamili sprawiają, że czuje się bezpieczny i potrafię się otworzyć, jak przed nikim innym. Doskonała lekarka, a do tego przepiękna:)

  zgłoś nadużycie
 • 10 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o Pani Doktor. Pierwsza wizyta powinna jednak trwać co najmniej 40 min. Gorąco polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 5 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Potwierdzam wszystkie opinie. Pani Doktor to lekarz z powołania. Człowiek z sercem na dłoni. Nigdy nie zamienię Pani Kamilii na żadnego innego psychiatrę. Wiem co mówię, bo mam porównanie. Pani Doktor jest THE BEST!!! Jak byłam w potrzebie np. zapomniałam się umówić na kolejną wizytę, a termin był dopiero za tydzień lub dwa to nie zostawiła mnie w potrzebie. Nigdy też mi nie odmówiła mimo, że wina leżała po mojej stronie, bo np. się spóźniłam. Ludzie, jeżeli zwlekacie z wizytą u psychiatry, bo się wstydzicie lub boicie to nie wachajcie się ani minuty dłużej, żeby sobie pomóc. Pani Kamila Krawczyk to dosłownie lekarz wymarzony dla was! Spróbujcie, a nie będziecie żałować. Pani Doktor jest cudownym człowiekiem. Jestem jej ogromnie wdzięczna za to, że tak bardzo mi pomogła i wyciągnęła mnie z ogromnego doła. Jestem jeszcze w trakcie leczenia, bo to długi proces, ale dla mnie życie już nabrało zupełnie innych barw :) Pozwólcie sobie pomóc, a niebawem słońce też dla was zaświeci :) Luiza Kowalska

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia