dr n. med.

Kamila Krawczyk

Psychiatra

Umów wizytę 131 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kont... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Wizyta kolejna 150 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT

WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kontakt mailowy - odpisuję wieczorami, kontakt osobisty - w sytuacji szczególnie kryzysowej przyjmę Pacjenta, którego już lecze, poza kolejnością, sms-y także zakłócają przebieg wizyty, dlatego odpisuję z dużym opóźnieniem.

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
Więcej informacji:
www.psychiatria-poznan.com.pl
Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Specjalizacje

 • Psychiatria

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią Doktor :) Bardzo mi pomogła i pomaga nadal. Jako jedyna zgodziła leczyć mnie w ciąży, a szukałam i jeździłam po wielu lekarzach. Wszyscy mi odmawiali aż w końcu trafiłam na tak cudowną osobę ja Doktor Kamila Krawczyk. Pani doktor umie słuchać i odpowiada na sms :) Polecam naprawdę. Marta

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Kamila Krawczyk ( 11 kwietnia 2014)

  A dzidziuś jest słodki i już mnie odwiedził w gabinecie czym razem z mamą mnie ogromnie ucieszył - teraz trzymamy kciuki i kciuczki za mamę!!!pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Leczę się u Doktor Krawczyk od stycznia 2015. Byłam wcześniej u dwóch innych lekarzy w Poznaniu, jednak żaden mi nie pomógł. Doktor Krawczyk trafiła w lekarstwa za pierwszym razem i od razu zadziałały. Obecnie jeden lek odstawiłyśmy i wszystko jest super, drugi lek biorę jeszcze do stycznia i potem koniec. Gorąco polecam Panią Doktor. Jest naprawdę pomocna i skutecznie leczy!

 • bardzo dobry

  Byłam na pierwszej wizycie u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor się nie spieszy, poświęciła mi 1h, słucha z zainteresowaniem. Na razie nie wiem , jakie będą wyniki leczenia, choć już czuję się lepiej.Pani Doktor sama powiedziała, że odpisuje na maile w racie pytań i wątpliwości. Była nastawiona bardzo optymistycznie, że wszystko będzie dobrze.Polecam.

 • bardzo dobry

  Miałem dosyć słuchania od mojego ostatniego psychiatry, że wszystko jest ok i pozostawimy leczenie bez zmian. Ale jak miało być ok skoro czułem się fatalnie, spałem 12 godz. + 2-3 godz. w ciągu dnia, lek który przyjmowałem uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie, miałem wiele skutków ubocznych, moja mowa stała się niewyraźna dla innych osób. Do tego doszły ciągła suchość w jamie ustnej i otępienie znacznie utrudniające logiczne myślenie Nie przeżywałem żadnych emocji. To było coś okropnego! Czułem się jakbym był torturowany. Ten lek stwarzał u mnie potężny dyskomfort psychiczny i powodował lęki. Stwierdziłem, że nadszedł czas na zmianę lekarza. Panią dr Kamilę Krawczyk znalazłem wpisując w wyszukiwarkę "dobry psychiatra poznań". Pani dr zalicza się do niewielkiego grona świetnych specjalistów, tłumaczy każdy swój ruch oraz wszystkie sprawy związane z chorobą i leczeniem. Pierwszą wizytę u Pani dr miałem ponad rok temu i po zmianie leczenia dużo się zmieniło, na lepsze :-) . Ożyłem, moje życie wraca do normy. Jak na razie 0 objawów chorobowych. To niesamowite jak wiele zyskałem dzięki wizytom u Pani dr Kamili Krawczyk. Nawet byłem w stanie zacząć ciężkie treningi! Jestem po kolejnej wizycie u Pani dr i jak zawsze wychodzę pełen optymizmu, z dobrym stanem zdrowia i dobrymi perspektywami na przyszłość. Wydatki związane z prywatnym leczeniem traktuję jako inwestycję w siebie, w swoje zdrowie. Jestem pacjentem z długą i powiedzmy mocną historią choroby i w moim przypadku taki psychiatra jak Pani dr Krawczyk jest bezcenny. Do większości psychiatrów którzy mnie leczyli, ja nie zaprowadziłbym nawet psa na leczenie. Pani dr jest zupełnie inna niż większość psychiatrów i chwała jej za to. Potwierdzam, że Pani dr zadaje trafne pytania. Chciałbym również zaznaczyć, że u Pani dr możliwy jest kontakt telefoniczny lub mailowy w razie gdyby działo się coś "ekstremalnego". Na koniec dodam, że Pani dr Kamila Krawczyk jest empatyczną osobą, mam wrażenie jakby przeżywała pozytywne emocje podczas rozmowy razem ze mną. Bartek

 • bardzo dobry

  Super Pani doktor, a nie lekarz. Byłem nieprawdopodobnie zrelaksowany podczas wizyty, a co najważniejsze długo po niej. Ciepła, miła i pełna optymizmu osoba (kobieta). Tchnęła we mnie ducha wiary w siebie, nie na długo co prawda (ale to nie jej wina), ale szlak został wytyczony i trzeba się go trzymać.

 • dobry

  po kilku wiytach ograniczających sie do napisania recepty , progres , wiecej rozmowy i wskazani kierunku dziękuje

 • bardzo dobry

  Fachowo i rzeczowo, to czego oczekiwałem. Pani doktor jest konkretną i kompetentną osobą. Zdecydowanie polecam wizytę u pani doktor.

 • bardzo dobry

  Profesjonalnie oraz rzetelnie. Wizyta przebiegła bez problemów, pełne wsparcie lekarza. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Dziękuję Bogu, za to że moja koleżanka poleciła mi własnie tego psychiatrę. Z powodu ataku paraliżującego lęku byłam w Katharsis, pominę szczegóły, ale nie była to pomoc jakiej oczekiwałam. Z niecierpliwością czekałam tydzień na wizytę u Pani Kamili, bazując tylko na poniższych opiniach. Czekałam z nadzieją i nie zawiodłam się. Otwartość, dyskrecja, zrozumienie, dobra diagnoza, dobrze dobrane leki, skierowanie na psychoterapię do równie dobrych specjalistów. Pełen profesjonalizm. Pani doktor po prostu ma talent, jest artystką i wykonuje ten zawód z pasji, a to ważne w tak delikatnej, osobistej sferze. Polecam każdemu. Wizyta dość kosztowna, ale przy dobrej diagnozie i lekach to wydatek tylko raz w miesiącu lub rzadziej a zdrowie psychiczne jest bezcenne jednak. Polecam każdemu w potrzebie, lekarz to lekarz, nieważne jaka specjalizacja - ma pomóc nam być zdrowymi. A jeśli okaże się, że to nie ten kierunek, Pani doktor na pewno Pastwa dobrze pokieruje dalej w odpowiednie miejsce.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista! Z pewnością mogę polecić. Jestem bardzo zadowolona. W gabinecie czułam się bardzo swobodnie, pani doktor stworzyła taką atmosferę, że stres uciekł w ciągu kilku minut. Znalazła ze mną wspólny język, cierpliwie wysłuchała tego, co mówiłam. Do tego nie jest nastawiona na pieniądze. Utrzymujemy kontakt mailowy, ponieważ mieszkam dość daleko i dojeżdżanie co miesiąc na wizytę kontrolną byłoby uciążliwe. Jeszcze raz bardzo polecam! :)

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę