dr n. med.

Kamila Krawczyk

Psychiatra

Umów wizytę 103 umówione wizyty w ciągu 30 dni

OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kont... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Wizyta kolejna 150 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT

WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kontakt mailowy - odpisuję wieczorami, kontakt osobisty - w sytuacji szczególnie kryzysowej przyjmę Pacjenta, którego już lecze, poza kolejnością, sms-y także zakłócają przebieg wizyty, dlatego odpisuję z dużym opóźnieniem.

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
Więcej informacji:
www.psychiatria-poznan.com.pl
Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Specjalizacje

 • Psychiatria

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią Doktor :) Bardzo mi pomogła i pomaga nadal. Jako jedyna zgodziła leczyć mnie w ciąży, a szukałam i jeździłam po wielu lekarzach. Wszyscy mi odmawiali aż w końcu trafiłam na tak cudowną osobę ja Doktor Kamila Krawczyk. Pani doktor umie słuchać i odpowiada na sms :) Polecam naprawdę. Marta

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Kamila Krawczyk ( 11 kwietnia 2014)

  A dzidziuś jest słodki i już mnie odwiedził w gabinecie czym razem z mamą mnie ogromnie ucieszył - teraz trzymamy kciuki i kciuczki za mamę!!!pozdrawiam serdecznie

 • dobry

  po kilku wiytach ograniczających sie do napisania recepty , progres , wiecej rozmowy i wskazani kierunku dziękuje

 • bardzo dobry

  Fachowo i rzeczowo, to czego oczekiwałem. Pani doktor jest konkretną i kompetentną osobą. Zdecydowanie polecam wizytę u pani doktor.

 • bardzo dobry

  Profesjonalnie oraz rzetelnie. Wizyta przebiegła bez problemów, pełne wsparcie lekarza. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Dziękuję Bogu, za to że moja koleżanka poleciła mi własnie tego psychiatrę. Z powodu ataku paraliżującego lęku byłam w Katharsis, pominę szczegóły, ale nie była to pomoc jakiej oczekiwałam. Z niecierpliwością czekałam tydzień na wizytę u Pani Kamili, bazując tylko na poniższych opiniach. Czekałam z nadzieją i nie zawiodłam się. Otwartość, dyskrecja, zrozumienie, dobra diagnoza, dobrze dobrane leki, skierowanie na psychoterapię do równie dobrych specjalistów. Pełen profesjonalizm. Pani doktor po prostu ma talent, jest artystką i wykonuje ten zawód z pasji, a to ważne w tak delikatnej, osobistej sferze. Polecam każdemu. Wizyta dość kosztowna, ale przy dobrej diagnozie i lekach to wydatek tylko raz w miesiącu lub rzadziej a zdrowie psychiczne jest bezcenne jednak. Polecam każdemu w potrzebie, lekarz to lekarz, nieważne jaka specjalizacja - ma pomóc nam być zdrowymi. A jeśli okaże się, że to nie ten kierunek, Pani doktor na pewno Pastwa dobrze pokieruje dalej w odpowiednie miejsce.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista! Z pewnością mogę polecić. Jestem bardzo zadowolona. W gabinecie czułam się bardzo swobodnie, pani doktor stworzyła taką atmosferę, że stres uciekł w ciągu kilku minut. Znalazła ze mną wspólny język, cierpliwie wysłuchała tego, co mówiłam. Do tego nie jest nastawiona na pieniądze. Utrzymujemy kontakt mailowy, ponieważ mieszkam dość daleko i dojeżdżanie co miesiąc na wizytę kontrolną byłoby uciążliwe. Jeszcze raz bardzo polecam! :)

 • bardzo dobry

  Naprawdę wspaniały specjalista. Polecam Panią Kamilę każdemu. Uważnie słucha, wypytuje i jest bardzo sympatyczna. Leki dobrała idealnie i to za pierwszym razem. Co najważniejsze z Panią Kamilą można korespondować e-mailowo. Kiedy ma się jakiś problem bądź pytanie dot.leczenia na pewno można liczyć na szybką odpowiedź. Wiele osób narzeka na kolejki ale czasem się tak zdarza. Jeden pacjent potrzebuje krótszej, a drugi dłuższej wizyty. Dodam, że leczę się na fobię społeczną i chorobę afektywną dwubiegunową.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, kompetentny, konkretny, empatyczny. Pani doktor to wzór dla innych lekarzy. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz!!! Polecam wszystkim, ktorzy chcieliby kiedys skorzystac z uslug pani doktor! Wizyta byla profesjonalna

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Wizyta nie wyglada tak jak u innych psychiatrów ponieważ Pani doktor jest dokładna i nie spieszy się. Leczę sie u Pani dr Krawczyk już 3 lata i jestem bardzo zadowolony. Pani doktor nie boi się innowacji i zawsze leczenie jest dostosowane do konkretnego pacjenta. Zawsze miła i profesjonalna w stosunku do pacjenta.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę