Psychiatra dr n. med.

Kamila Krawczyk

49

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 2 RAZY PO 20 MINUT LUB 45 MINUT

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
  Więcej informacji:
  www.psychiatria-poznan.com.pl
  Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Choroby

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • 22 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią Doktor :) Bardzo mi pomogła i pomaga nadal. Jako jedyna zgodziła leczyć mnie w ciąży, a szukałam i jeździłam po wielu lekarzach. Wszyscy mi odmawiali aż w końcu trafiłam na tak cudowną osobę ja Doktor Kamila Krawczyk. Pani doktor umie słuchać i odpowiada na sms :) Polecam naprawdę. Marta

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  A dzidziuś jest słodki i już mnie odwiedził w gabinecie czym razem z mamą mnie ogromnie ucieszył - teraz trzymamy kciuki i kciuczki za mamę!!!pozdrawiam serdecznie

 • 28 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo kompetentna i życzliwa lekarka. Stara się wczuć i zrozumieć problemy pacjenta i wie jak mu pomóc.

  zgłoś nadużycie
 • 27 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miła, profesjonalna osoba. Wyakzująca dużą empatię. Pani doktor warta jest polecenia innym pacjentom.

  zgłoś nadużycie
 • 24 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dołączyłam do grona zadowolonych pacjentów Pani Doktor. Nie muszę już dłużej szukać, bo trafiłam na osobę kompetentną, życzliwą, pomocną. Polecam kontakt z Panią Doktor wszystkim, którzy szukają dobrego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 21 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą.Jestem zadowolona z przebiegu wizyty..

  zgłoś nadużycie
 • 21 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Była to moja pierwsza wizyta i przyznam szczerze szłam na nią pełna obaw. Po wcześniejszych rozczarowaniach innym specjalistą z tej dziedziny - bałam się. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani Doktor jest uważna o co niestety trudno a co jest moim zdaniem podstawą.

  zgłoś nadużycie
 • 11 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  W porząsiu! Jeśli chodzi o psychiatrów to jestem prawdziwym turystą, odwiedziłem ich baardzo wielu w tym mieście. Byli lepsi i gorsi, ale Pani Kamila jest najlepsza.

  zgłoś nadużycie
 • 10 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor przez duże D. Kompetentna, miła, potrafi słuchać, a to u psychiatry bardzo ważna cecha. Nie czułam się jak kolejna pacjentka, która przyszła po leki, tylko jak człowiek potrzebujący pomocy, nie tylko farmakologicznej. Oby takich lekarzy było wiecej.

  zgłoś nadużycie
 • 3 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Ocenianie psychiatry przez jego pacjentów może być dość ryzykowne i, z wiadomych przyczyn, nie do końca wiarygodne...;) No ale niech będzie. Pani Kamila jest profesjonalistką; jej relacje z pacjentem określiłbym jako 'wyważone'. W gabinecie czułem się bezpieczny w jak najszerszym tego słowa znaczeniu; a to bardzo ważne. Słucha, chętnie odpowiada na nawet dość zaskakujące pytania; wyjaśnia działanie leków, wspólnie z pacjentem zastanawia się nad możliwymi przyczynami wystąpienia choroby... Zapewnia stały kontakt (sms i e-mail). W moim przypadku idealnie dobrała leki; pomogła mi, za co jestem jej bardzo wdzięczny.

  zgłoś nadużycie
 • 6 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz Anioł ! Kobieta, u której jedna wizyta i choćby piętnaście minut rozmowy daje mi wiatr w plecy na długo. Wysoka kultura osobista idzie w parze z ogromną wiedzą i wrażliwością. pani Doktor postawiła mnie na nogi i to dzięki Niej nie mam zamiaru upaść po raz kolejny. Szczerze i z całego serca dziękuję za wszystko i polecam !!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?