dr n. med.

Kamila Krawczyk

Psychiatra

Umów wizytę 99 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kont... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Wizyta kolejna 150 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 40 MINUT

WAŻNE ZASADY: Nie korzystam z telefonu w trakcie rozmów z Pacjentami, z tego względu jedyny możliwy kontakt ze mną to kontakt mailowy - odpisuję wieczorami, kontakt osobisty - w sytuacji szczególnie kryzysowej przyjmę Pacjenta, którego już lecze, poza kolejnością, sms-y także zakłócają przebieg wizyty, dlatego odpisuję z dużym opóźnieniem.

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
Więcej informacji:
www.psychiatria-poznan.com.pl
Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Specjalizacje

 • Psychiatria

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią Doktor :) Bardzo mi pomogła i pomaga nadal. Jako jedyna zgodziła leczyć mnie w ciąży, a szukałam i jeździłam po wielu lekarzach. Wszyscy mi odmawiali aż w końcu trafiłam na tak cudowną osobę ja Doktor Kamila Krawczyk. Pani doktor umie słuchać i odpowiada na sms :) Polecam naprawdę. Marta

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Kamila Krawczyk ( 11 kwietnia 2014)

  A dzidziuś jest słodki i już mnie odwiedził w gabinecie czym razem z mamą mnie ogromnie ucieszył - teraz trzymamy kciuki i kciuczki za mamę!!!pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz!!! Polecam wszystkim, ktorzy chcieliby kiedys skorzystac z uslug pani doktor! Wizyta byla profesjonalna

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Wizyta nie wyglada tak jak u innych psychiatrów ponieważ Pani doktor jest dokładna i nie spieszy się. Leczę sie u Pani dr Krawczyk już 3 lata i jestem bardzo zadowolony. Pani doktor nie boi się innowacji i zawsze leczenie jest dostosowane do konkretnego pacjenta. Zawsze miła i profesjonalna w stosunku do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Po pierwszym dniu po wizycie czuję różnię o 180 stopni. Zobaczymy jak dalej pójdzie, ale raczej świetnie postawiona diagnoza, a to trudna sztuka w tej profesji :) POLECAM!!!!

 • bardzo dobry

  Po tylu latach szarości Pani Doktor Kamila przywróciła barwy w moim życiu i nadzieję na lepsze jutro...Myślę, że teraz może być tylko dobrze :) Dziękuję :)

 • bardzo dobry

  Nieoceniona Pani doktor, specjalistka w swojej dziedzinie i niepodważalny autorytet, zawsze trafne diagnozy i recepty. Jestem pacjentką od 3 lat i nie wyobrażam sobie gdyby Pani Kamili mogło zabraknąć, polecam każdemu :-)

 • bardzo dobry

  Pani bardzo miła, dyskretna, uśmiechnięta, bezstresowa. Cena wysoka ale za jakoś trzeba dobrze płacić. Bardzo polecam !

 • bardzo dobry

  Jestem po pierwszej wizycie i bardzo pozytywnie zbudowana. Życzliwa osoba, której sposób bycia powoduje, że łatwiej rozmawiać o swoich kłopotach. Wzbudziła moje zaufanie a to duży pierwszy krok. patrycja

 • bardzo dobry

  Jestem po 1szej wizycie, więc na razie oceniam pierwsze wrażenie (efekty i skuteczność mam nadzieję przyjdą później) i muszę przyznać, że Pani Doktor wywarła bardzo dobre wrażenie: cierpliwa, słuchająca i stwarzająca przyjazną atmosferę. Zdecydowanie wzbudza zaufanie jako człowiek oraz jako profesjonalista.

 • dobry

  Na razie mogę wypowiedzieć się tylko o pierwszym spotkaniu - odbyło się zaledwie 5 dni temu, trudno więc o opinię na temat skutków leczenia. Ale spotkanie rzetelnie przeprowadzone, profesjonalne i sympatyczne. Kontakt bardzo dobry. Mogę polecić.Co do skutków leczenia - zobaczymy.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę