Psychiatra dr n. med.

Kamila Krawczyk

36

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • OSOBY, KTÓRE ZAPISUJĄ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ PROSZĘ O ZABUKOWANIE 2 RAZY PO 20 MINUT LUB 45 MINUT

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, od 2004 roku odbywałam specjalizację z zakresu psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, w 2011 roku obroniłam pracę doktorską nt optymalizacji leczenia depresji lekoopornej.Szczególnie interesuje mnie psychogeriatria, zaburzenia snu, wszelkie zaburzenia nastroju, w tym wszystkie odmiany choroby afektywnej dwubiegunowej.
  Więcej informacji:
  www.psychiatria-poznan.com.pl
  Zapraszam także na Facebooka Poradnia-zdrowia-psychicznego

Badania

 • diagnostyka i leczenie zaburzeń psychicznych, farmakoterapia, leczenie uzależnień

Zabiegi

 • skale depresji, manii, nasilenia natręctw etc

Choroby

 • depresja,choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia, uzaleźnienia, zaburzenia snu, zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowe - nerwica natręctw, agorafobia, napady paniki, hipochondria, zaburzenia konwersyjne, nerwica natręctw, zaburzenia odżywiania, otępienia

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • 22 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią Doktor :) Bardzo mi pomogła i pomaga nadal. Jako jedyna zgodziła leczyć mnie w ciąży, a szukałam i jeździłam po wielu lekarzach. Wszyscy mi odmawiali aż w końcu trafiłam na tak cudowną osobę ja Doktor Kamila Krawczyk. Pani doktor umie słuchać i odpowiada na sms :) Polecam naprawdę. Marta

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  A dzidziuś jest słodki i już mnie odwiedził w gabinecie czym razem z mamą mnie ogromnie ucieszył - teraz trzymamy kciuki i kciuczki za mamę!!!pozdrawiam serdecznie

 • 8 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam u Pani Doktor już kilka razy. Za każdym razem wizyta przebiega w miłej, spokojnej atmosferze. Próbujemy razem, poprzez rozmowę dojść do przyczyn problemu i staramy się dopasować odpowiedni sposób leczenia. Widać, że Pani Doktor jest zainteresowana szczerze moimi problemami i uważnie je analizuje. Co więcej, można zawsze napisać maila, umówić się na wizytę przez internet- co jest dużym ułatwieniem dla osób, które mają problemy z bezpośrednią rozmową telefoniczną, a ja do nich należę :) Oczywiście należy też pamiętać, że jest to lekarz-psychiatra, dlatego nie można oczekiwać wyleczenia swych dolegliwości za pomocą leków - cudotwórców, jeśli ktoś ma głębsze problemy z psychiką musi pomyśleć dodatkowo o wizycie u psychologa. Pani Doktor swoją misję jako lekarz-psychiatra wypełnia bardzo dobrze, co, jak sądzę, jest dużą zachętą dla osób, które zjawiają się u tego typu specjalisty po raz pierwszy. Jako że leczę się już kilka lat u różnych specjalistów i z wieloma sytuacjami i lekarzami miałam do czynienia, mogę szczerze polecić dr Krawczyk każdemu kto potrzebuje porady psychiatrycznej.

  zgłoś nadużycie
 • 4 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesjonalizm na najwyższym poziomie.Przebieg wizyty we wspaniałej atmosferze Przydałoby się więcej takich lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobra i sympatyczna lekarka. Uważnie słucha pacjenta, nie pogania, nie czujesz się jak intruz, bądź kolejny pacjent do "odhaczenia". Wszystko przebiega bardzo sprawnie. Dodatkowym plusem jest możliwość umówienia wizyty poprzez internet.

  zgłoś nadużycie
 • 7 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry + Pani doktor Kamila Krawczyk jest bardzo kompetentna i miła. Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo mi pomogła.

  zgłoś nadużycie
 • 3 lutego 2014

  Ocena: Neutralny

  Co prawda byłam u Pani doktor dopiero dwa razy. Przyznam wprost, że skłoniły mnie do kontaktu te wszystkie pozytywne opinie. Za pierwszym razem spotkanie trwało ok 45 min ale co mnie zaskoczyło to raczej brak zainteresowania. Pani doktor zadawała bardzo schematyczne pytania z kwestionariusza. Nie wiem jak inni pacjenci, ale mnie, jest trudno się otworzyć przed obcą osobą. W gabinecie nie zostało mi to też niestety ułatwione. Spotkanie skończyło się wypisaniem recepty. Miałam nadzieję, że drugie spotkanie wypadnie lepiej. Że Pani doktor zainteresuje się moją osobą i spróbuje nawiązać jakiś lepszy kontakt. Niestety, w gabinecie spędziłam ok 15 min. kilka minut zajęło Pani doktor na przypomnieniu sobie mojej osoby, następnie wypisanie kolejnej recepty, umówienie kolejnej wizyty, zapłata i do zobaczenia następnym razem. Czas poświęcony na "terapię"= 2-3 min. Zdaję sobie sprawę, że po pierwszym spotkaniu trudno zapamiętać pacjenta ale zawsze można kartę przejrzeć chwilkę przed spotkaniem. Odwagi nie dodaje widok kilkudziesięciu kopert o innych pacjentach. Poczułam się jak jedna z dziesiątek osób które "dziś" trzeba załatwić. Jestem dość mocno zawiedziona, szczególnie, iż decyzja o wybraniu się do specjalisty zajęła mi kilka lat.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Doceniam szczerość Pani Magdy a także rozumiem, że po kilku latach podejmowania decyzji można mieć inne oczekiwania. Zawsze chętnie przyjmę krytykę i zastrzeżenia wprost, gdyż wtedy mogę zareagować od razu. Być może więcej czasu i zaangażowania w emocjonalność wykaże psychoterapeuta, gdyż jest to zupełnie inna jakość terapii niż leczenie psychiatryczne. Kontrolne wizyty lekarskie dotyczą zastosowanej farmakoterapii na pierwszej dłuższej wizycie diagnostycznej co nie umniejsza oczywiście faktu, że Pani Magda poczuła się niekomfortowo - czego szczerze żałuję.

 • 28 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Punktualne przyjęcie tego dnia miało dla mnie duże znaczenie. Była to pierwsza wizyta. Przede wszystkim potrzebna analiza i omówienie problemu bez pośpiechu, z uwagą na pacjenta. Pogodne oblicze lekarza, otwartość i kultura osobista. Możliwość kontaktu mailowego z lekarzem daje nadzieję na dobre monitorowanie problemu. Ewa

  zgłoś nadużycie
 • 2 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam. Opinie mowia same za siebie. Przemiła lekarka ktora potrafi wysłuchac i postawic szybka diagnoze. Mam nadzieje ze leki pomoga a sama wizyta i rozmowa z kims kto nie neguje juz jest duzym plusem.

  zgłoś nadużycie
 • 1 stycznia 2014

  Ocena: Dobry

  Jest O.K. ;tyle tylko że wizyty pacjentów pierwszorazowych powinny być rejestrowane w trybie extra, tj .w określonych dniach , bez czekania, w określonym z góry czasie przy rejestracji wizyty!

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Dziękuję za cenną uwagę. Bardzo żałuję, że trzeba do mnie czekać na wizytę i z każdym miesiącem ten czas się wydłuża. Zdaję sobie sprawę, iż dostęp do psychiatry zwłaszcza dla pacjentów pierwszorazowych powinien być od razu ale niestety nie jestem w stanie zapewnić takiej dostępności. Terminy nawet zwolnione w ostatniej chwili są wykorzystywane i to dzięki usłudze on line 24 godz 7 dni w tygodniu poza moją kontrolą. Nie mogę udostępniać terminów wybiórczo kosztem pacjentów kolejnych, których mam bardzo dużo, tym bardziej, że nie ma dnia, aby w mojej specjalizacji nie miały miejsca wizyty poza kolejnością, pilne, nie mogące czekać. Pacjenci pierwszorazowi potrzebują znacznie więcej czasu, o który proszę przy zapisach - ale nie każdy się do tego stosuje - wtedy także wydłuża się kolejka pod gabinetem.

 • 18 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam. Leczyłam się u Pani doktor 1,5 roku temu, gdy moja mama poważnie zachorowała.Trafiłam do niej przypadkowo.Ale był to trafny wybór.Strzał w 10.Zaufałam jej, a to jest najważniejsze.Na wizycie czułam się najważniejszą osobą, nie popędzała mnie, potrafi wysłuchać, nie siedzi z zegarkiem w ręku.Dziś czuję się już bardzo dobrze.Nie biorę leków.Lęki już nie wracają.POLECAM Panią Krawczykw 100%.Warto!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Znasz już opinie o tym lekarzu?