Julita Sosnowska, ortopeda Siedlce
Ortopeda lek.

Julita Sosnowska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

7

Adresy

 • 23 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Rzeczowy i konkretny lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Dokładnie tłumaczy istotę problemu i pokazuje dalszą drogę postępowania. Wiarygodnie, z humorem, rozwiała największe nasze obawy. Polecam wszystkim, którzy lubią prawdę i nie oczekują użalania się nad sobą. W swoim i w męża imieniu bardzo gorąco dziekuję - Dorota

  zgłoś nadużycie
 • 13 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny lekarz. Bardzo fachowa wizyta, podczas , której nie tylko Pani doktor zajmowała się bieżącym problemem ale przeprowadziła wywiad i całe badanie ogólne. Bardzo Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 29 listopada 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Fenmenaly fachowiec, Pani doktor zna się na robocie jak mało który lekarz a tych już odwiedziłem wielu. Podczas mojej pierwszej wizyty przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad i badanie. A przy tym miła, sympatyczna, konkretna nie owija w bawełnę. Serdecznie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 26 września 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobra lekarz. Niektórym może się nie podobać że mówi prosto z mostu w czym jest problem, ale ja wolę lekarza który mówi konkretnie niż takiego co słodzi bo wziął pieniądze za wizytę. Prawda najczęściej jest bolesna ale trzeba przyjąć na klatę tę prawdę i zmierzyć się z problemami. PS. opinii (negatywnej) sympatyczna i grzeczna to ma być kochanka, lekarz ma być fachowcem i ma zmusić pacjenta do dbania o własne zdrowie. !!!

  zgłoś nadużycie
 • 2 sierpnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Jak dla mnie niesamowita kobieta. Sprawia wrażenie srogiej, ale ile można się użerać z pacjentami, którzy przeważnie wiedzą lepiej. Zdecydowanie polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 10 czerwca 2010

  Ocena: bardzo słaby

  Kobieta z "humorem" zależy którą nogą wstanie. Niesympatyczna, niegrzeczna. Pacjentów w szpitalu traktuje jak zło konieczne. GORĄCO NIE POLECAM.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 21 stycznia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Nie spotkałem się już dawno z takim zaangażowaniem i zrozumieniem. Gorąco polecam. Wspaniały lekarz z poczuciem humoru i życiowym podejściem.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami