Julita Kopeć-Nowakowska

Weterynarz

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Gabinet Weterynaryjny "Chiron"

  Kraszewskiego 26
  87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie

  32
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Trafiliśmy do gabinetu z polecenia. Od samego początku Pani Julita, jak i Pani Ewa, wzbudziły nasze zaufanie. Miłe, serdeczne, widać, że oddane swojej pracy, to się po prostu czuje. Przyszliśmy z naszym Groszkiem-chomiczkiem, któremu wyszedł guz, jak się okazało, nowotworowy:( Dziewczyny podjęły się operacji, wszystko dokładnie wyjaśniły, włącznie z zagrożeniami, jakie mogą się ewentualnie pojawić. Cudowna opieka przed i pooperacyjna, wspaniały kontakt, dostaliśmy pierwszą telefoniczną informację po zabiegu, jak i później w momencie możliwości odebrania Groszka. Groszek trafił w cudowne ręce. Niestety odszedł od nas w nocy, prawdopodobnie jego serduszko nie wytrzymało stresu;( Jesteśmy wdzięczni Pani Julicie i Pani Ewie, każdemu będziemy polecać ten gabinet, bo jest wart polecenia. Wielkie serca, które się czuje, trafiliśmy najlepiej jak mogliśmy z naszym maluszkiem. Dziękujemy z całego serca.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry wet umie podejść do zwierzęcia leczę tam swoje koty i jestem bardzo zadowolona z rezultatów

 • bardzo dobry

  Leczę od kilku lat swoje i nie tylko swoje zwierzaki u p.Julity.Jej profesjonalne podejście,wiedza i umiejetności od pierwszej wizyty wzbudziły moje zaufanie.Jest bardzo oddana swojej pracy,to weterynarz z powołania. Zawsze otwarta na pomoc zwierzętom bezdomnym,skrzywdzonym przez ludzi,zawsze dostępna nawet po godzinach pracy.

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona z Pani Julity. Leczyłam moje dwa kotki z grypy u niej, zaś piesek miał ciężkie złamanie powypadkowe i musiała mieć wstawiane blaszki w kość, dzięki Pani doktor mój pies normalnie się porusza. Mieliśmy wiele wizyt kontrolnych a mimo to koszt leczenia nie był wysoki.

 • neutralny

  W nawiązaniu do mojej oceny z dnia 03.01.2011r.Przepraszam Panią Julitę Kopeć-Nowakowską za negatywny opis na portalu dotyczący postawionej złej diagnozy leczenia mojego psa.Po przeprowadzonej rozmowie z Panią Julitą Kopeć Nowakowską i udzielenia mi fachowych informacji,doszłam do wniosku,że to ja nie miałam racji oceniając złe leczenie mojego psa.Zostałam wprowadzona w błąd przez lekarza konsultującego,który sugerował błędną diagnozę i leczenie.

 • bardzo słaby

  Kompletny brak wiedzy w postawieniu diagnozy i leczeniu, wlaśnie wykończyła mojego psa.Gdy poszłam do innego weterynarza było już za póżno ,nie było możliwości żeby psa uratować.Zamiast leczyć psa myslała o naciąganiu mnie na kosztowne badania nie potrafiła ustalić jaka choroba dopadła mojego psa leczyła cos co nie istniało, a prawdziwa choroba sie rozwijała.popełnila totalna pomyłke,pies cierpiał wreszcie odszedł i pozostał straszny ból.NIE POLECAM NIKOMU jesli chcecie żeby wasze zwierzaki żyły.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Pani Kopeć jak najbardiej posiada nieprzeciętne zdolności, predyspozycje, jest przecież kwalifikowanym lekarzem weterynarii, nie mam do niej zastrzeżeń, jest bardzo uprzejma, solidna, posiada sporą wiedzę. Pomogła wyleczyć mojego legwana, mimo iż nie jest specjalistą od gadów, szczerze polecam zaufaną miłośniczkę zwierząt.

 • bardzo dobry

  Mam jak najlepsze zdanie o Pani Doktor,chodzimy do niej już 6lat i nigdy nie zawiodła mnie i mojego psa, jest zawsze bardzo miła, dwa razy wyciągnęła Maxa z bardzo poważnych kłopotów, nic nie jest w stanie zmienić mojego zdania o tej lekarce. Cenowo bardzo przystępna w porównaniu z innymi lekarzami.

 • bardzo dobry

  Wiele lat leczę w tej lecznicy moje zwierzątka (fretki i psa).Jest wspaniałym lekarzem z bardzo dużą wiedzą, którą z sukcesami stosuje w swojej praktyce.W swoją pracę wkłada dużo serca, jest oddana dla zwierząt i to nie tylko tych , które mają właściciela.Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Pod opieką Pani doktor są moje dwa psy. Skutecznie diagnozuje i leczy. Cenię ją za to, że poświęca nawet swój prywatny czas. Zauważyłem, że stale doskonali się zawodowo.