Józef Hryniewicz

Ortopeda

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Byłem u dr w gabinecie prywatnym z zerwanymi przyczepami mięśnia barkowego ( nie mogłem poruszać ręką ).Za pierwszą wizytę skasował 200 zł dając jedynie magiczną poradę " skoro boli to nie ma co ruszać, przyjdzie Pan jak przestanie boleć ". Niemal na siłę "wyrwałem" zwolnienie lekarskie, bo uważał że z jedną ręką też można pracować. Dał mi zwolnienie na dwa tyg do czwartku, ale kazał przyjść za dwa tyg we wtorek na kontrolę, a jak trzeba będzie wystawić kolejne zwolnienie to podejdzie Pan za kolejne dwa dni w czwartek... łatwo policzyć że chciał mnie naciągnąć na 500 zł, bo kolejne wizyty kosztują po 150 zł. Postanowiłem spróbować u innego lekarza. Zbadał rękę, przepisał leki i zabiegi rehabilitacyjne, skasował 70 zł a po 1,5 miesiąca mogłem już w miarę swobodnie poruszać ręką.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Ja w wieku 40latmusiałe przejść operację wszczepienia endoprotezy biodrowej. Trafiłem na tego lekarza.Dwie wizyty i byłem na stole operacyjnym.Dodam, że jako przeciwnik łapówek nie dałemani załamanego grosza. Operacja wykonana bardzo dobrze.

 • słaby

  niemiły, opryskliwy, ale podobno dobry specjalista, to on jest głową sterującą wszelakimi operacjami w szpitalu miejskim w Elblągu, w moim przypadku zdarzyło się tak, że jego decyzja zmieniła przebieg mojej operacji, ręka zdrowieje, ale jest krzywa i to pozostaje bez komentarza


  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  BYŁ- I JEST WSPANIAŁYM CZŁOWIEKEM I LEKARZEM NIE OCENIONYM BARDZO DŁUGO ZNAM I POMUŁ MI BARDZO DUŻO URATOWAL MI KOLANO A GROZIŁO MI KALEDCTWO DO KONCA ŻYCIA .

 • bardzo dobry

  20 lat temu pewien ortopeda chciał wysłać moją córkę na operację stawu biodrowego. Trafiłam do dr Hryniewicza, który dokładnie obejrzał dziecko, uśmiechnął się i powiedział, że za 2-3 miesiące będzie zdrowe. Dostaliśmy szynę Koszli, a za następną wizytę, na której pokazał jak ją zakładać, nie wziął pieniędzy. I tak jak powiedział, tak się stało, tzn. po dwóch miesiącach córka miała prawidłowo nastawione biodro. Wolę nie myśleć, co by z nią było, gdybym nie trafiła w odpowiednie ręce.

 • bardzo dobry

  JEST BARDZO DOBRYM ORTOPEDĄ-KONIEC KROPKA

 • bardzo dobry

  Jest człowiekiem "szorstkim" i "specyficznym" lecz dzięki temu na oddziale na którym jest ordynatorem panuje ład!!! Ja sama jestem mu bardzo wdzięczna (przeprowadził u mnie 2 operacje alloplastyki biodra), Jest dobrym specjalistą i tylko dzięki niemu mogę żyć w miare normalnie!!!

 • dobry

  bardzo dobry ortopeda,zna sie na rzeczy w 100% polecam ,bo warto!!!!!!!

 • bardzo słaby

  niby dobry ale więzadło zrobione przez dr sie urwało i gra w piłke reczna zakończona...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Jedyny lekarz w Elblągu który cokolwiek potrafi i nie boi się postawić diagnozy. Męczyłam się całe lata, i chodziłam od ortopedy do ortopedy, od neurologa do neurologa. Każdy rozkładał ręce, nie widząc problemu. Doktor Hryniewicz tylko raz rzucił okiem na zdjęcia Rtg i wiedział co dalej. Jestem już po operacji i wygląda na to że wszystko jest OK. Jestem bardzo wdzięczna, polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Robert Pawłowski - ortopeda, Cezary Kuciński - ortopeda, Jacek Bieg - ortopeda, Sławomir Władysław Kamiński - ortopeda, Tomasz Marian Muzyka - ortopeda, Eligiusz Bylicki - ortopeda, Jan Wajnert - ortopeda, Roman Kałduński - ortopeda, Dariusz Paulo - ortopeda, Andrzej Walczyński - ortopeda, Tomasz Emil Olechnowicz - ortopeda, Robert Pawłowski - ortopeda, Mirosław Kulmaczewski - ortopeda, Jakub Świątek - ortopeda