Józef Hryniewicz

Ortopeda

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Byłem u dr w gabinecie prywatnym z zerwanymi przyczepami mięśnia barkowego ( nie mogłem poruszać ręką ).Za pierwszą wizytę skasował 200 zł dając jedynie magiczną poradę " skoro boli to nie ma co ruszać, przyjdzie Pan jak przestanie boleć ". Niemal na siłę "wyrwałem" zwolnienie lekarskie, bo uważał że z jedną ręką też można pracować. Dał mi zwolnienie na dwa tyg do czwartku, ale kazał przyjść za dwa tyg we wtorek na kontrolę, a jak trzeba będzie wystawić kolejne zwolnienie to podejdzie Pan za kolejne dwa dni w czwartek... łatwo policzyć że chciał mnie naciągnąć na 500 zł, bo kolejne wizyty kosztują po 150 zł. Postanowiłem spróbować u innego lekarza. Zbadał rękę, przepisał leki i zabiegi rehabilitacyjne, skasował 70 zł a po 1,5 miesiąca mogłem już w miarę swobodnie poruszać ręką.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Ja w wieku 40latmusiałe przejść operację wszczepienia endoprotezy biodrowej. Trafiłem na tego lekarza.Dwie wizyty i byłem na stole operacyjnym.Dodam, że jako przeciwnik łapówek nie dałemani załamanego grosza. Operacja wykonana bardzo dobrze.

 • słaby

  niemiły, opryskliwy, ale podobno dobry specjalista, to on jest głową sterującą wszelakimi operacjami w szpitalu miejskim w Elblągu, w moim przypadku zdarzyło się tak, że jego decyzja zmieniła przebieg mojej operacji, ręka zdrowieje, ale jest krzywa i to pozostaje bez komentarza


  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  BYŁ- I JEST WSPANIAŁYM CZŁOWIEKEM I LEKARZEM NIE OCENIONYM BARDZO DŁUGO ZNAM I POMUŁ MI BARDZO DUŻO URATOWAL MI KOLANO A GROZIŁO MI KALEDCTWO DO KONCA ŻYCIA .

 • bardzo dobry

  20 lat temu pewien ortopeda chciał wysłać moją córkę na operację stawu biodrowego. Trafiłam do dr Hryniewicza, który dokładnie obejrzał dziecko, uśmiechnął się i powiedział, że za 2-3 miesiące będzie zdrowe. Dostaliśmy szynę Koszli, a za następną wizytę, na której pokazał jak ją zakładać, nie wziął pieniędzy. I tak jak powiedział, tak się stało, tzn. po dwóch miesiącach córka miała prawidłowo nastawione biodro. Wolę nie myśleć, co by z nią było, gdybym nie trafiła w odpowiednie ręce.

 • bardzo dobry

  JEST BARDZO DOBRYM ORTOPEDĄ-KONIEC KROPKA

 • bardzo dobry

  Jest człowiekiem "szorstkim" i "specyficznym" lecz dzięki temu na oddziale na którym jest ordynatorem panuje ład!!! Ja sama jestem mu bardzo wdzięczna (przeprowadził u mnie 2 operacje alloplastyki biodra), Jest dobrym specjalistą i tylko dzięki niemu mogę żyć w miare normalnie!!!

 • dobry

  bardzo dobry ortopeda,zna sie na rzeczy w 100% polecam ,bo warto!!!!!!!

 • bardzo słaby

  niby dobry ale więzadło zrobione przez dr sie urwało i gra w piłke reczna zakończona...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Jedyny lekarz w Elblągu który cokolwiek potrafi i nie boi się postawić diagnozy. Męczyłam się całe lata, i chodziłam od ortopedy do ortopedy, od neurologa do neurologa. Każdy rozkładał ręce, nie widząc problemu. Doktor Hryniewicz tylko raz rzucił okiem na zdjęcia Rtg i wiedział co dalej. Jestem już po operacji i wygląda na to że wszystko jest OK. Jestem bardzo wdzięczna, polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją