Jolanta Wieczorek-Karasińska, ginekolog Kraków
Ginekolog lek.

Jolanta Wieczorek-Karasińska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

48
 • 24 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Panią lek. Jole Wieczorek znam od ponad 7,5 lat. Przeniosłam się do niej przed połową pierwszej ciąży. Przyjeła mnie miło, życzliwie i ciepło choć to była wizyta w szpitalu a nie prywatnym gabinecie (sugerowane w niektórych wpisach). Prowadziła ciąże skrupulatnie zlecając badania podstawowe i dodatkowe oraz USG które było wykonywane nie jednokrotnie, mimo iż sama go nie wykonuje. Urodziłam synka nie przy p. Wieczorek bo nie wytrzymał do umówionego terminu :). Kolejne 3 ciąże prowadziła od początku do końca i wszystkie rodziłam z p. Jolą. Opieka super podczas każdej, zawsze uśmiechnięta i dokładna, życzliwa. Zawsze chętnie odpowiada na każde pytanie choć niektóre wydają się błache. Interesuje się swoimi pacjentkami po porodzie odwiedzając nas na oddziele. Ostatni poród zakończył się krwotokiem i dzięki szybkiej reakcji lekarza i położnej obyło się bez sali operacyjnej. Kubuś, Krzysiu, Asia i Kamilek są z nami dzięki p. Joli Wieczorek i nie zdecydowałabym się na nikogo innego. Jestem Jej wdzięczna za wszystko i naprawde polecam z całego serca.

  zgłoś nadużycie
 • 13 października 2013

  Ocena: Neutralny

  Kiedyś trafiłam do Pani doktor przez przypadek bo musiałam iść do ginekologa a ona akurat miała wolny termin. Wywarła na mnie wtedy tak pozytywne wrażenie, że postanowiłam, że kiedy będę planowała dziecko to tylko pod jej opieką. Parę miesięcy temu umówiłam się na wizytę chcąc przygotować się do ciąży, zrobić potrzebne badania itp. Miałam wiele pytań jednak większości nie zadałam bo Pani doktor nie była zbyt chętna, żeby na nie odpowiadać a wizyta przebiegała w atmosferze pośpiechu mimo, ze nie była opóźniona. Przewidywany czas wizyty to 20 minut, moja trwała mniej więcej 5. Dostałam skierowanie na kilka badań na choroby zakaźne i USG. Parę miesięcy później okazało się, że mam bardzo nieprawidłowy poziom hormonów, co nie zostało wcześniej zbadane. Wystawiam ocenę neutralną bo Pani doktor krzywdy mi nie zrobiła ale więcej do niej nie pójdę.

  zgłoś nadużycie
 • 30 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam! Doświadczony i kompetentny lekarzem. Bardzo szanowana i doceniana przez pacjentów za jej wiedzę, podejście, ciepło. Zawsze przyjdzie na sale, jak tylko jest w szpitalu zapytać czy wszystko dobrze, zawsze pamięta. Bardzo uczciwa, bardzo pomocna. Urodziłam dzięki niej piękną i zdrową córeczkę - za co bardzo dziękuje.

  zgłoś nadużycie
 • 27 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Miła i kompetentna pani doktor. Interesuje się pacjentem i jest pomocna. Mam nadzieję, że już tylko do tej Pani doktor będę chodzić na wizyty.

  zgłoś nadużycie
 • 6 lipca 2012

  Ocena: Słaby

  Byłam raz i nigdy więcej się tam nie wybiorę. Oczywiście Pani doktor spóźniła się godzinę, wizyte przeprowadziła w dosłownie 5 min - teraz chodze do lekarza, który za takie same pieniądze bada mnie od A do Z i zajmuje mu to 45min. Chciałam napisać o jeszcze jednej rzeczy - Pani doktor zostawiła mi w ciele tampon (chirurgiczny?) przez co później bardzo cierpiałam i miałam spore dolegliwości. Generalnie nie polecam.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 19 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  zdecydowanie polecam, znam panią dr Wieczorek od 10 lat, urodziłyśmy wspólnie dwóch smyków, zawsze mogę przyjść do niej z każdym problemem i nigdy się nie zawiodę. zawsze miła, rzeczowa, kompetentna, nie naciąga na prywatne wizyty i badania. raz jeszcze polecam !!!

  zgłoś nadużycie
 • 16 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Trafiłam do szpitala Narutowicza, po tym jak będąc 3 dni po planowanym terminie porodu odeszły mi wody o 6.30 rano. Zostałam przyjęta na salę porodową, gdzie miałam płaski zapis KTG, rozwarcie na 1 palec, prawie żadnych skurczy (na pewno nie porodowych). Dziecko okazało się źle ułożone, dużo większe niż wynikało to z wcześniejszych badań USG. Mała miała się urodzić ok 3,6-3,7 a w końcu miała 4 kg z haczykiem. Od 8.30 rano położna walczyła, żebym była w stanie urodzić naturalnie, ale nie było postępu porodu. O godz. 14 dziecko straciło tętno. Przeżyliśmy chwilę grozy. P. Dr Wieczorek stwierdziła, że muszą mnie rozwiązać przez cesarskie cięcie. Byłam wymęczona bólami (jakieś skurcze czułam oczywiście) i o 17.30 trafiłam na blok operacyjny. Wszystko zakończyło się szczęśliwie, choć było dużo stresu. Jestem wdzięczna Pani Dr oraz lekarzom, że Mała żyje. Pani Dr po porodzie przychodziła sprawdzić, czy ze mną w porządku, dlatego jej rzetelność i kompetencje oceniam na bardzo dobry i polecam...

  zgłoś nadużycie
 • 19 grudnia 2011

  Ocena: Neutralny

  ja również jestem pacjentką pani doktor od 6 lat..prowadziła moja pierwszą ciąze..drugą zakończoną niestety niepowodzeniem(oczywiście nie z jej winy..ciąża sama obumarła) oraz trzecia..teraz dzieki pani doktor jestem mamą dwóch wspaniałych dziewczynek..jestem jej bardzo wdzięczna za to ze pomogła mi w przejsciu tej trzeciej i najtrudniejszej ciazy... :)

  zgłoś nadużycie
 • 7 kwietnia 2011

  Ocena: Neutralny

  Byłam u Pani doktor pare razy na początku ciąży, ale wizyty trwały pare minut, w porównaniu z lekarzem z przychodni gdzie lekarz przeprowadzał ze mną zawsze wyczerpujący wywiad,zlecał badania, zawsze sprawdzał dzieciątko na usg. Wizyta 80 zl, brak choćby urządzenia do usg, warunki też niespecjalne. Pani doktor miła.

  zgłoś nadużycie
 • 5 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Kilka razy byłam na wizycie u Pani Doktor. Jako jedyna przepisała mi leki, które od razu poskutkowały na moje problemy związane z infekcja po zabiegu chirurgicznym. Jest bardzo ciepłą, empatyczną i życzliwą osobą.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online