Jolanta Sęk, stomatolog Konin
Stomatolog lek. dent.

Jolanta Sęk

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

9

Adresy

 • 2 sierpnia 2010

  Ocena: dobry

  Byłamm raz z synkiem u P doktor i wcale nio zdarła z nas(wszędzie się płaci!!!)Pozatym dla dziecka jak i dla mnie była miła i wcale nie miała szyderczego uśmiechu!!Warto pomyśleć czy pacjenci są mili do tej Pani doktor!!Może oczekują czegoś albo chcą usłyszeć o swoich zębach że będą śliczne ,piękne a nic z nimi nie da się zrobić!Trochę empatii proszę . W każdym razie ponownie pojedziemy ( a byliśmi w Poznaniu i wGnieżźnie)ponieważ dostałam wyraźne informacje i plan leczenia .Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 29 maja 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani dr ,jedna z moich córek leczyła się w Poznaniu i przyznam szczerze ,że u nas w Koninie bardziej nam odpowiada.Pani dr jest sympatyczna ,kompetentna i mamy do niej zaufanie,a to,że leczenie ortodontyczne nie należy do najtańszych to fakt niezaprzeczalny ,ale tak jest wszędzie.

  zgłoś nadużycie
 • 3 stycznia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor Sęk jest rewelacyjnym specjalistą!!! Jest przemiłą osobą,zawsze uśmiechniętą. Chodzenie na wizyty kontrolne to sama przyjemność. Do tego Pani doktor jest bardzo kompetentna. Zna się na tym co robi!!! Mój uśmiech jest przepiękny! Nie sądziłam że aż tak zadowalający będzie efekt końcowy. Jestem bardzo zadowolona z leczenia:) POLECAM WSZYSTKIM:)

  zgłoś nadużycie
 • 25 grudnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo kompetentną, opanowaną oraz miłą osobą, wizyty u niej sprawiają niewiele bólu, a wiele przyjemności. Po przejściu wielu gabinetów w Warszawie straciłam nadzieje na 'piękny' uśmiech dopiero jedna osoba z mojego otoczenia (były pacjent) poleciła mi Panią doktor. Przyszłam na pierwszą wizytę i od razu otrzymałam plan leczenia. Obecnie będę miała zdejmowany aparat. Gorąco polecam Panią doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 2 grudnia 2009

  Ocena: słaby

  obecnie pani lekarz ZDZIERA jak dr lub prof. z renomowanej praktyki we Wrocławiu lub Poznaniu nie wspominając o Warszawie. Za te usługi co ona proponuje to sa BARDZO DUŻE pieniądze. Poza tym jest niemiła, niesympatyczna, uśmiecha się szyderczo a jej głupie i prostackie komentarze kieruje tylko do dzieci a do dorosłych jest całkiem inaczej. Sławne jej przyjęcia w przychdni za odpłatą to już legenda. Ogólnie nie polecam. Proszę zapoznać się z oferta z innych miast.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 14 lipca 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Jeśli chodzi o Konin to pani Sęk jest bardzo dobrym ortodątą. Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia i choć cały czas jeszcze nosze aparat to mój uśmiech jest już olśniewający w porównaniu z tym co było. Polecam :D

  zgłoś nadużycie
 • 10 marca 2009

  Ocena: neutralny

  Szkoda tylko, że wizyty w tym gabinecie to wydatek 150 zł a zdjęcie aparatu to wydatek 800 zł. Warto przed założeniem zapytać się o koszt usunięcia aparatu bo ta Pani nie bardzo informuje. Wizyta 10 minutowa kosztuje 150 zł.

  zgłoś nadużycie
 • 10 grudnia 2008

  Ocena: bardzo dobry

  bardzo dobry specjalista dokładnie wie czego pacjent oczekuje w fachowy i profesjonlany sposób podchodzi do pacjenta!!! przywraca śliczny uśmiech!!!a wizyty u pani doktor to sama przyjemność!!! polecam serdecznie dzieki niej mam piękny uśmiech - a miałam tragiczne zeby!!!

  zgłoś nadużycie
 • 7 grudnia 2008

  Ocena: bardzo dobry

  bardzo dobre spacjaliski Pani Sęk idealny ortodąta - fachowiec w każdym calu, potrafi zrobić cuda nawet z najbardziej skomplikowanym uzębieniem (wiem coś o tym - dzięki niej mam piękny uśmiech), natomiast Pani Młyńczak idealny dentysta - zero bólu, komfort, aż chce sie chodzić do dentysty!!!polecam obie pania bardzo serdecznie!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja