dr n. med.

Jolanta Oficjalska

Okulista

Dyrektor medyczny Lexum Europejskie Kliniki Okulistyczne, wieloletni klinicysta, ordynator Oddziału Chirurgii Szklistkowo - Siatkówkowej. Zastępca kierownika Katedry i Kliniki Okulistycznej AM we Wroc... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Dyrektor medyczny Lexum Europejskie Kliniki Okulistyczne, wieloletni klinicysta, ordynator Oddziału Chirurgii Szklistkowo - Siatkówkowej. Zastępca kierownika Katedry i Kliniki Okulistycznej AM we Wrocławiu.
Doktor nauk medycznych, adiunkt, specjalista chorób oczu. Odbyła liczne staże i szkolenia w renomowanych ośrodkach okulistycznych w Polsce, Niemczech i Austrii. Autorka wielu prac naukowych, współautorka 120 prac naukowych.
Wielokrotna stypendystka programu Tempus-Erazmus. Otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia za przedstawione referaty i filmy naukowe w tym główna nagrodę na zjeździe Chirurgów w Norymberdze. Prowadziła także wiele kursów i szkoleń dot. schorzeń tylnego odcinka dna oka.
Członkini Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Niemieckiego Towarzystwa Okulistycznego, zastępca redaktora naczelnego "Przeglądu Okulistycznego".

Specjalizacje

 • Okulistyka

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  serdecznie polecam panią doktor jak i całą klinikę Lexum fachowe zajęcia się pacjentem i sympatyczna atmosfera! dzięki temu zabieg laserowej korekcji wzroku był totalnie bezstresowy :)

 • bardzo dobry

  Miła kobieta, zawsze uśmiechnięta, o ogromnej wiedzy. Mi nie mogła pomóc, cóż, to lekarz nie czarodziej, ale bardzo polecam!

 • słaby

  Przy tej ilości pozytywnych opinii powinienem milczeć, ale rozumiem, że każdy lekarz ma niestety prawo się pomylić. Ponad 10 lat temu p. doktor zdiagnozowała u mnie jaskrę i przepisała krople przeciwjaskrowe, które powinienem brać do końca życia (na szczęście nigdy ich nie wziąłem). Moja intuicja - a właściwie przykre doświadczenia z innymi lekarzami - kazała mi pójść do innych jeszcze okulistów. Nikt nie potwierdził diagnozy p. Oficjalskiej. Mam badane co roku pole widzenia, dno oka, ciśnienie śródgałkowe itd. - i ciągle nic nie wskazuje na obecność jaskry... To taka ciekawostka...

 • bardzo dobry

  Anioł nie człowiek!!! Bada rzetelnie i bardzo sprawnie, odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wątpliwości. Przy tym traktuje pacjenta wyjątkowo serdecznie i zawsze z uśmiechem na twarzy, nawet nieprzyjemne informacje przekazuje tak, że człowiek przyjmuje je bez strachu i z nadzieją na lepsze, bo Pani Doktor zawsze stara się pomóc. I jest zawsze dla pacjentów. Daję **********!!!!!!

 • bardzo dobry

  Dzięki pani doktor Jolancie Oficjalskiej mogę nadal oglądać świat. Cudowny człowiek i lekarz. Pacjenta traktuje jak człowieka, a nie jednostkę chorobową. Oprócz lekarskiego perfekcjonizmu posiada jeszcze to, czego brakuje wielu lekarzom: życzliwość, troskę o pacjenta, cierpliwość, łagodność. Cierpliwie wyjaśniając mi jak będzie przebiegał zabieg, spowodowała, że przeszłam go prawie bezstresowo. Życzę wszystkim chorym takich lekarzy. Małgorzata z Ostrzeszowa.

 • bardzo dobry

  Jestem szczęśliwa, że trafiłam do Pani dr Jolanty Oficjalskiej. Wielu sławnych profesorów oglądało moje oko. Nikt nie widział dla niego ratunku. Dopiero Pani dr Oficjalska podjęła się zabiegu.Witrektomia przeprowadzona z pełnym sukcesem. Profesjonalistka w każdym calu, przy tym niezwykle otwarta i życzliwa. Wspaniały człowiek. Bardzo dziękuję. Jadwiga z lubelskiego.

 • bardzo dobry

  Profesjonalista w każdym calu, ale przede wszystkim cudowny, życzliwy, dobry człowiek!!!

 • bardzo dobry

  Cudowna Pani Doktor!!! Bardzo kompetentna, a zarazem życzliwa. Razem z dr Zając uratowały moje oczy. Nie zapomnę im tego do końca życia!!! Z całego serca dziękuję... Joanna z małopolski

 • bardzo dobry

  Ja również dołączam się do poprzednich pozytywnych opinii na temat pani dr Oficjalskiej.Na szczęście mój przypadek okazał się być tym z gatunku mniej poważnych - takie odniosłam wrażenie po rozmowie z panią Oficjalską.Pani dr rzeczowo wytłumaczyła mi wszystko, co dotyczy mojej choroby, wyjaśniła jaki jest obecnie stan mojej siatkówki i ukierunkowała na co mam zwracać uwagę w widzeniu w przyszłości a gdyby coś się działo - mam dzwonić.Dodała mi wiary,której do tej pory pozbawiali mnie inni lekarze.Mimo wysokiej krótkowzroczności i odklejonego ciałka szklistego w jednym oku nareszcie zaczynam żyć normalnie :) - bez wewnętrznego strachu,że coś złego nagle może się stać z moim wzrokiem.POLECAM :).

 • bardzo dobry

  Chciałem bardzo podziękować Pani doktor przede wszystkim za to, że przywróciła mi nadzieję i chęć do życia. Opinie przedmówców są bardzo trafne podobnie jak diagnozy stawiane przez Panią dr Oficjalską-Młyńczak.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją