lek.

Jolanta Muszyńska-Chowaniec

Laryngolog

Umów wizytę 32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Pracuję w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu: w Poradni Audiologicznej WCM, której jestem kierownikiem, oraz w Oddziale Laryngologii. Prowadzę również Poradnię Audiologiczną w NZOZ "LOGO-MED", Opol... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Badania audiometryczne (audiometria tonalna, tympanometria)
Badanie uszu, nosa, gardła i krtani

Informacje o lekarzu

O mnie

Pracuję w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu: w Poradni Audiologicznej WCM, której jestem kierownikiem, oraz w Oddziale Laryngologii. Prowadzę również Poradnię Audiologiczną w NZOZ "LOGO-MED", Opole, ul. Mickiewicza 4, w której zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń słuchu u dzieci i dorosłych. Jestem także konsultantem wojewódzkim w dziedzinie audiologii i foniatrii - dla województwa opolskiego.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Audiologia i foniatria

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniała Lekarka, miła, rzeczowa. Zdecydowanie lekarka godna polecenia. W swoim fachu profesjonalista. Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i konkretna Pani doktor wszystkim polecam. W moim przypadku same leki to nie wszystko więc zdaję się na ogromną wiedzę i doświadczenie Pani doktor.

 • bardzo dobry

  jestem zadowolona z wizyty,Pani Doktor starała się pomóc, chociaż podczas wizyty okazało się ,że schorzenie dotyczy spraw gastrycznych.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła ,uśmiechnięta pani doktor , wytłumaczyła wszystko z wielką starannością ,mało jest dzisiaj takich lekarzy ! gorąco polecam !

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miłą, sympatyczną osobą, a nade wszystko bardzo dobrym, konkretnym specjalistą.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i kompetentna osoba. Lekarz znający się na rzeczy. !!!! Polecam wszystkim!!!!! Wielki szacunek dla Pani Doktor!!

 • bardzo dobry

  Byłam u Pani Doktor z długotrwałym problemem ropiejących infekcji w nosie. Zalecone leki pomogły mi już następnego dnia. Dzisiaj, a minęło parę dni wszystko jest w porządku. Ponadto wizyta odbyła się zgodnie z planem. Natomiast Pani Doktor jest miłą i serdeczną osobą. POLECAM

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor, pomocna, życzliwa, uśmiechnięta, z bardzo dobrym podejściem do naszego synka który ma problem ze słuchem po przerośnięciu trzeciego migdałka. Byliśmy na wizycie na Mickiewicza, na Kośnego i w WCemie, nie ma znaczenia wszędzie taka sama atmosfera w gabinecie. Jeśli szukacie lekarza z powołania bez wahania polecam Panią Doktor! Najlepszy laryngolog, audiolog w Opolu!

 • bardzo dobry

  wysoka kultura osobista, rzeczowe porady, polecam każdemu zainteresowanemu, który może pozwolić sobie na czekanie na wizytę.

 • bardzo dobry

  Pani Muszyńska-Chowaniec jest miłą, ciepłą i bardzo spokojną osobą. Szybko nawiązałam z Nią kontakt, wykazała prawdziwą troskę o moje dziecko, nie lekceważyła żadnych moich uwag ani spostrzeżeń. Zleciła od razu konkretne i dokładne badania. Gorąco polecam! Mama Piotrusia

Najbliższe terminy:

kolejne dni