lek.

Jolanta Muszyńska-Chowaniec

Laryngolog

Pracuję w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu: w Poradni Audiologicznej WCM, której jestem kierownikiem, oraz w Oddziale Laryngologii. Prowadzę również Poradnię Audiologiczną w NZOZ "LOGO-MED", Opol... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Badania audiometryczne (audiometria tonalna, tympanometria)
Badanie uszu, nosa, gardła i krtani

Informacje o lekarzu

O mnie

Pracuję w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu: w Poradni Audiologicznej WCM, której jestem kierownikiem, oraz w Oddziale Laryngologii. Prowadzę również Poradnię Audiologiczną w NZOZ "LOGO-MED", Opole, ul. Mickiewicza 4, w której zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń słuchu u dzieci i dorosłych. Jestem także konsultantem wojewódzkim w dziedzinie audiologii i foniatrii - dla województwa opolskiego.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Audiologia i foniatria

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Byłam u Pani Doktor z długotrwałym problemem ropiejących infekcji w nosie. Zalecone leki pomogły mi już następnego dnia. Dzisiaj, a minęło parę dni wszystko jest w porządku. Ponadto wizyta odbyła się zgodnie z planem. Natomiast Pani Doktor jest miłą i serdeczną osobą. POLECAM

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor, pomocna, życzliwa, uśmiechnięta, z bardzo dobrym podejściem do naszego synka który ma problem ze słuchem po przerośnięciu trzeciego migdałka. Byliśmy na wizycie na Mickiewicza, na Kośnego i w WCemie, nie ma znaczenia wszędzie taka sama atmosfera w gabinecie. Jeśli szukacie lekarza z powołania bez wahania polecam Panią Doktor! Najlepszy laryngolog, audiolog w Opolu!

 • bardzo dobry

  wysoka kultura osobista, rzeczowe porady, polecam każdemu zainteresowanemu, który może pozwolić sobie na czekanie na wizytę.

 • bardzo dobry

  Pani Muszyńska-Chowaniec jest miłą, ciepłą i bardzo spokojną osobą. Szybko nawiązałam z Nią kontakt, wykazała prawdziwą troskę o moje dziecko, nie lekceważyła żadnych moich uwag ani spostrzeżeń. Zleciła od razu konkretne i dokładne badania. Gorąco polecam! Mama Piotrusia

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i fachowa pani doktor, dobre podejście do dzieci, gorąco polecam i pozdrawiam serdecznie !!!

 • dobry

  Merytorycznej strony nie potrafię ocenić nie będąc lekarzem, natomiast wrażenie "ogólne" oceniam na mocne 4+. Podejście do 3-latka jak do 3 latka :) Zachęcający ton głosu, dziecko się nie bało i współpracowało.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna i bardzo miła Pani doktor:) bardzo dobry lekarz:) Z czysty sumieniem polecam!!!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, ma super podejście do dzieci. A najważniejsze, że oprócz miłej atmosfery otrzymał też kompleksowe badania i dobrą diagnozę. Jestem bardzo zadowolona, polecam!!

 • bardzo dobry

  Punktualność (wizyta zgodnie z planem), dobre podejście do dziecka, fachowość, komunikatywność. Polecam

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Bardzo dobra specjalistka polecam.Więcej takich lekarzy.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę