lek. dent.

Jolanta Mula-Szwed

Stomatolog, Ortodonta

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • neutralny

  Ortodonta może i dobry, ale naciąganie pacjenta na parę stówek za aparat dla dziecka, który okazał się być zwykłą wkładką, jaką w necie można kupić za 45 zł, a dodatkowo wmawianie, że to indywidualnie dopasowany aparat (więc dodatkowo trzeba było skasować za zrobienie wycisku), uważam za głęboko nieetyczne i nieprofesjonalne.

 • bardzo dobry

  Pani doktor, owszem, lekko chaotyczna, ale bardzo profesjonalna i zęby mi ładnie poustawiała. Piszecie, że nie mówi, co robi? - Ja pytałam i wszystko mi omawiała. To że dłużej nosicie..., jeśli potrzeba, to niech będzie dłużej. A u mnie akurat było krócej niż wstępnie mówiła :) Jeśli chodzi o ubytki - no cóż, jeśli ktoś nie dba o zęby i nie czyści ich dokładnie - wiadomo aparat na zębach i druty - trzeba to dokładnie i PO KAŻDYM JEDZENIU czyścić. Ja czyściłam i nie mam żadnych problemów. Niech ktoś za swoje niedbalstwo nie obarcza lekarza! POLECAM! A syn Makary, hmm - nie dość że profesjonalny (miałam u niego kilka wizyt), to jeszcze miły i przystojny :)

 • bardzo dobry

  Do tej pani chodziłam jeszcze z aparatem ruchomym, a 3 lata temu miałam zakładany stały, którego nie noszę już od pół roku. Nie mam raczej do niej zastrzeżeń, jednak zdecydowanie bardziej polecam jej syna- Makarego Szwed. Przez większość czasu noszenia stałego aparatu wizyty miałam u niego. Pan Makary to bardzo miły, profesjonalny ortodonta, delikatny ( u pani Muli czasami miałam ochotę uciec z fotela ;) ) i zawsze mówi, co będzie robił ;) Z efektu noszenia aparatu jestem naprawdę zadowolona.

 • bardzo słaby

  Przede wszystkim pani doktor nie mówi pacjentowi prawdy. Rozumiem, że znaczenie ma wiek pacjenta i przesuwanie zębów jest kwestią indywidualną. Jeśli jednak na początku pani doktor mówi, że najpierw założy aparat na górną szczękę a po 2-3 miesiącach dołoży na dolną a okazuje się, że dół można dołożyć po 16 miesiącach, to pacjent ma chyba prawo czuć się oszukany. Z 1,5 roku (w najgorszym podobno wypadku) robią się 4 lata, może nawet więcej, a każda wizyta kosztuje. Pani doktor przykręca drucik, ząbki rozsuwają się i powstaje szpara. Kolejna wizyta-drucik odkręcony, ząbki zsuwają się, szpara znika. I tak w kółko, w nieskończoność. Przez kilka lat. Pomijam fakt, że wizyty są na godzinę, a zawsze jest spóźnienie. Pani doktor nie informuje, co będzie robiła. Trzeba zapytać, wtedy odpowie. Nie jest niemiła, ale nie jest też miła. Przychylam się do opinii o jej synu-faktycznie jest bardzo miły. Gdybym wiedziała, że tak to wygląda, nigdy nie zdecydowałabym się na aparat u tej pani. Pomijam fakt, że teraz masę pieniędzy trzeba będzie władować w leczenie ubytków po aparacie.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Nie dosc że założyła mi inny aparat niż w umowie /gorszy/('przeoczenie'aj, ale nic się nie stało, prawda), to jeszcze leczenie ciągnie się w nieskonczonosc. trudny kontakt, właściwie do tej pory nic nie wiem , co i jak, o co chodzi, co ona mi robi. nie wiadomo, kiedy leczenie się skończy, kiedy zeby się w końcu wyprostują (po 2 latach mam szparę wielkości zęba -przednie zęby). milimetr po milimetrze, tak się wlecze. a każda wizyta 150zł. za wątpliwą usługę, bo raz prawie wydłubała mi oko przez swoją gwałtownosc i nieuwagę-dobrze że miałam zamknięte. za to polecam jej syna, Makarego, bardzo sympatyczny, inteligentny, profejsonalny ortodonta.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Chciałabym się dowiedziec ile kosztuje taki aparat staly i ile trzeba płacić za wizyty??

 • słaby

  Jeszcze jako dziecko leczylam tam zęby aparatem ruchomym. Pamietam najlepiej ostatnie wizyty pt. jeszcze milimetr, za miesiąc to samo i przez pól roku ciagle jeszcze milimetr na wizycie i mama trzymajaca sie za portwel. Dopiero doktor Sawka- Pomierska mnie wyleczyla (na Giermkow), od razu uprzedzila jaki efekt mozemy osiagnac i jakie jest ryzyko, ze sie nie uda (bo bez powiekszenia gornej szczeki zadne leczenie nie mialo sensu) kiedy na wizycie nic nie trzeba bylo zrobic to i kasy nie brala. No a z tym gabinetem mam traumatyczne wspomnienia...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  efekty - zabki proste i zdrowe. bardzo mila ze swietnym podejsciem do pacjenta

 • słaby

  efekt po leczeniu aparatem stałym nie jest niestety zadowalający, uwazam ze leczenie bylo zle prowadzone.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Od kilku lat lekarz mojej córki. Najpierw zebrałem wywiad - większość twierdziła "nie ma lepszej w Elblągu". Przez te kilka lat wszystko się potwierdziło. W chwili obecnej mogę stwierdzić, że mój wybór był słuszny i polecić wszystkim. Profesjonalista przez duże "P".

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Monika Biedrzycka - stomatolog, Maria Lechończak - stomatolog, Maria Jolanta Gniado - stomatolog, Tadeusz Gniado - stomatolog, Dorota Złotowska-Hermanowicz - stomatolog, Beata Ewa Krzysztofiak-Bartoń - stomatolog, Joanna Grzegółkowska - stomatolog, Marcin Ostałowski - stomatolog, Edwarda Jęsiak-Suchecka - stomatolog, Bogdan Chomik - stomatolog, Zofia Dąbrowska - stomatolog, Alicja Gościcka - stomatolog, Anna Witomska - stomatolog, Ewa Mawduk - stomatolog, Elżbieta Czech - stomatolog, Ewa Radziejewska - stomatolog, Ewa Bielucy - stomatolog, Anna Plewińska - stomatolog, Zofia Kęska - stomatolog, Krystyna Migacz - stomatolog