Jolanta Miernicka

13

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem lekarzem medycyny, specjalistą dermatologiem-wenerologiem z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Od kilku lat zajmuję się dermatologią estetyczną.

  Posiadam liczne certyfikaty przyznawane
  przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Certyfikat Zaufania Pacjentów "Laur Pacjenta 2013".

  Zapraszam Państwa do odwiedzenia mojego gabinetu w którym leczę i wykonuję zabiegi pozwalające pacjentom znowu poczuć się młodo, zdrowo i pięknie.

  Pozdrawiam
  Jolanta Miernicka

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • 31 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor jest ok, podała mi co trzeba udzieliła potrzebnych instrukcji - oceniam bardzo pozytywnie!

  zgłoś nadużycie
 • 17 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo kompetentny lekarz. Leczę się u Pani Doktor, jest to mój piąty dermatolog, i pierwszy który mi pomógł! Przy stosowaniu się do wszystkich zaleceń po moim dość zaawansowanym trądziku nie ma śladu. Z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu.

  zgłoś nadużycie
 • 14 czerwca 2012

  Ocena: słaby

  Po wizycie u Pani Doktor mam tylko jedno stwierdzenie - nie widzi w pacjencie człowieka , z takim lekceważeniem i znieczulicą się jeszcze się nie spotkałam. nikomu nie polecam

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie
 • 29 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Szczerze polecam, miła, kompetentna i bardzo dokładna, można o wszystko zapytać, nigdy nie było żadnych nieprzyjemności podczas wizyty, jestem bardzo zadowolona.

  zgłoś nadużycie
 • 6 marca 2012

  Ocena: bardzo słaby

  Niewyobrażalne lekceważenie pacjenta. Mówię że zacząłem leczenie u innego lekarza a Pani doktor odpowiada żebym skończył tam gdzie zacząłem. Tego dnia akurat mój doktor był nieobecny. Musiałem namawiać do wykonania zabiegu. Zamrażaliśmy znamiona (tzw pieprzyki). Ale tylko 3 z 7 bo "więcej to dzisiaj nie zrobi". Pytam czy reszta pieprzyków się nie kwalifikuje to mówi że moja pani doktor mi wszystko powie. Pracuję i nie mogę się zwalniać co tydzień. Nic się nie dowiedziałem. Wszystkiego się muszę wypytywać. Do tego lekceważące miny i wzruszanie ramionami. A zwracanie się do mnie per "ty" nie przystoi osobie wykształconej. Jestem młody ale takiego traktowania nie lubię. ODRADZAM WIZYTĘ U TEJ PANI.

  zgłoś nadużycie
 • 11 sierpnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor, nie lekceważy objawów tak jak inny dermatolodzy i jest bardzo dokładna. Jedyny lekarz, który zajął się moją skórą fachowo i przypisał odpowiednie leki, wcześniej jak chodziłam do lekarzy to mówili wszystko minie z czasem ( chodzi o trądzik ).Naprawdę świetny specjalista, a dodatkowo przemiła osoba. POLECAM.

  zgłoś nadużycie
 • 3 maja 2010

  Ocena: słaby

  Ogólnie przepisuje dobre leki... ale wcale nie liczy się z ceną i prośbami pacjentów. mam skórę bardzo trudną... po kilku tyg. uodparnia się na leczenie. odbyłam wiele wizyt u p. dr po zmiany leków. brałam przeróżne specyfiki od najsłabszych po silne antybiotyki... jednak po ok. 4 tyg. efekt powracał do stanu wyjściowego. na ostatniej wizycie p. dr powiedziała mi, że ja nie umiem używać maści i chyba je jem skoro mi nie pomagają... więcej nie pojawiłam się u niej w gabinecie. kolejnym minusem jest fakt, że p. dr nie skorzystała z możliwości zrobienia badania skóry... zebrania posiewu, badań hormonalnych (po tak długim leczeniu było to konieczne - powie to każdy lekarz). leki były przepisane na ślepo, a męczę się z trądzikiem już od ok. 10 lat... Jeżeli ktoś ma niewielkie problemy z cerą może i dobry lekarz.... osobiście nie jestem zachwycona.

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  polecam,lekarz z powołania, bardzo miła, dokładna i naprawdę zainteresowana pacjentem

  zgłoś nadużycie
 • 14 lutego 2010

  Ocena: bardzo dobry

  traafilem tu od innego lekarza bylem zalamany pani doktor mi bardzo pomogla bardzo jej dziekuje za to

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Właśnie wróciłem od pani dermatolog i jestem bardzo zadowolony. Sympatyczna, miła, a poza tym szybko rozpoznała co mi dolega. Polecam serdecznie!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia