Joanna Orchowska, alergolog Siedlce

Joanna Orchowska

Poproś o włączenie kalendarza
10

Adresy

 • Gabinet Lekarski

  Siedlce, Sokołowska 81 30

  () 6024 ... (zobacz więcej)

 • 22 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy specjalista w Siedlcach i nie tylko. Leczę się u niej od dziecka. Pomogła mi wielokrotnie. Nie bawi się w podchody tylko konkretnie leczy, jak trzeba to z marszu robi badania np. spirometrię. Opanowała moją alergię do tego stopnia, że mogę normalnie funkcjonować (co nie było możliwe przed leczeniem). Był przypadek, że męczyłam się okrutnie ponad miesiąc i dwóch innych lekarzy wmawiało mi zapalenie oskrzeli a później zapalenie płuc, pani doktor jako jedyna od razu rozpoznała pierwsze objawy astmy i dała leki po których czuję się o niebo lepiej. Wszelkie dolegliwości minęły. Polecam szczerze! Nie ma nikogo lepszego, o czym świadczą kolejki i ilość ludzi czekających pod gabinetem dzień w dzień.

  zgłoś nadużycie
 • 28 stycznia 2014

  Ocena: Słaby

  Byłam na wizycie z dzieckiem. Po raz pierwszy i ostatni znalazłam się u tej Pani. Po 1 -zero podejścia do dziecka, po 2 nie umie rozmawiać z pacjentem, poza tym irytuje się każdym pytaniem które się do niej kieruje. Ogólnie bardzo problemowa osoba i kiepski specjalista... NIE POLECAM!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 9 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy specjalista alergolog,pediatra,specjalista chorób płuc ,pierwsza i jedyna która pomogła mojej juz w tej chwili 9 letniej córce .do 3 roku życia pediatra w przychodni faszerowala moje dziecko tylko antybiotykami.nie raczyła mnie nigdzie skierować np do alergologa.sama znalazłam bez polecenia ,panią Orchowska,i od ponad 5 lat moje dziecko nie choruje,i nie przyjmuje antybiotyków.pomogla odrazu i pomaga do dzis.polecam z całego serca.nie musi byc miła i słodka,to nie jej zadanie!!specjalista jest the best! Kolejki i terminy wizyt świadczą o tym najlepiej,dorosłych jak i rodziców z dziecmu

  zgłoś nadużycie
 • 21 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Widzę, że idziemy z duchem czasu i oceniamy książki po okładkach. Pani Aniu, jedna wizyta to trochę za mało, aby móc szkalować kogoś publicznie. Leczę się u Pani Doktor od kiedy skończyłam 10 lat (w sumie 15 lat) co poniekąd sprawia, że moja opinia znaczy trochę więcej niż Pani:) A Pani Doktor jest świetnym specjalistą, pomogła mi z alergią i astmą do tego stopnia, że czasami zapominam, że jestem chora. W dzisiejszych czasach każdy liczy na całowanie po butach i nadmierne nadskakiwanie, przecież chodzi o profesjonalizm, a tego Pani Orchowskiej nie brakuje. Wydaje mi się, że kolejki na wizyty są wystarczającym tego świadectwem. Pozdrawiam wszystkie nadopiekuńcze mamusie, jeżeli chcą Panie być zabawiane to chyba trzeba się udać do kina czy teatru:)

  zgłoś nadużycie
 • 3 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor Orchowska to bardzo dobry, doświadczony lekarz. Od kilku lat leczy mojego syna. Ma z nim świetny kontakt. Pawełek bardzo lubi wizyty u Pani Doktor. Wielokrotnie uzyskałam pomoc w sytuacjach, gdy żaden inny lekarz nie umiał pomóc mojemu synowi. Na każdej wizycie szczegółowo wyjaśnia na czym polega problem i daje jasne wskazówki jak mam postępować, aby synek był zdrowy. Polecam!!

  zgłoś nadużycie
 • 24 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie zgodze sie z tym co pisza p.doktor jest miła sympatyczną osobą . Byłam bardzo czestym pacjetem z corka , Opieke lekarska moja corka otrzymywala przez 6 lat i własnie dzieki tej wspanialej p. doktor moje dziecko przestalo chorowac . Moja corka do dzisiaj nazywa p.doktor moja pani doktor , i mowi mamo jak tylko bede chora to idziemy tylko do mojej pani doktor .Dziekuje z calego serca za tak wspaniała opieke lekarska dzieki p. Orchowskiej .Pozdrawiamy mama z corka Laura.

  zgłoś nadużycie
 • 10 listopada 2013

  Ocena: Dobry

  Dr Orchowska to rewelacyjny lekarz! Jako dziecko byłam alergikiem, miałam uczulenie naprawdę na mnóstwo rzeczy, zaczynając od kurzu i grzybów, przez wszelakie pyłki i sierści zwierząt, na mleku i różnych owocach kończąc. Aktualnie, mając ponad 20 lat nie mam już żadnych objawów alergii, co zawdzięczam właśnie jej. Faktycznie, można dr Orchowskiej zarzucić lekką oschłość, dystans do pacjenta, chociaż przyznam, że nie dały mi się one bardzo we znaki. Zdecydowanie bardziej liczyła się dla mnie (a raczej dla mojej mamy, bo to z nią chodziłam na wizyty) jej medyczna wiedza a taką posiada pani doktor ogromną!

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2012

  Ocena: Słaby

  Nieprzyjemna, zarozumiała i oschła nawet na wizycie prywatnej. Nigdy więcej nie zaprowadzę do niej córki.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia niższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 2 marca 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  Lepiej znajdzcie innego lekarza, Pani doktor barzydzi się pacjentem.

  zgłoś nadużycie
 • 30 września 2009

  Ocena: Dobry

  Kompetentna aczkolwiek oschła i zarozumiała.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami