Joanna Mrowiec

Ortodonta

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Pani Doktor okazała się osobą bardzo niekompetentną. Poprzez jej niedbalstwo zaleciła mi zbędny, bolesny zabieg, który okazał się później zupełnie niepotrzebny. Swoją decyzję tłumaczyła remontem kliniki. Przez wiele lat , w trakcie leczenia darzyłam ją bardzo dużym zaufaniem, niestety w ostatnim czasie bardzo mnie zawiodła, przy tym źle mnie potraktowała i nie udzieliła wsparcia. Zdecydowanie odradzam oraz ostrzegam innych.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, bardzo miła i ciepła osoba, zawsze znajdzie chwilę by porozmawiać nie tylko o leczeniu. Jestem na początku leczenia, póki co jestem bardzo zadowolona, zobaczymy jaki będzie efekt ale wierzę, że wszystko się uda doskonale! :)

 • bardzo dobry

  Panią doktor Mrowiec znam już od około 4 lat. Moja droga do prostych ząbków była bardzo długa, bo i skrzywienie było skomplikowane. Dr Mrowiec to wspaniała i ciepła osoba ze świetnym poczuciem humoru, ale przede-wszystkim to niesamowita profesjonalistka. W moim przypadku prostowanie zębów odbywało się metodą invisalign. Mieszkam za granicą co wiązało się z kosztownymi dojazdami do kliniki Aster Med, ale naprawdę się opłacało bo takich specjalistów nie spotyka się na każdym kroku. Moje ząbki od 1,5 są proste, teraz trwa faza retencyjna i niestety widuję Panią doktor raz do roku, ale następna wizyta już w wakacje:)

 • bardzo dobry

  Bardzo miła Pani doktor. Świetne podejście do pacjenta

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Arleta Nawrolska - ortodonta, Zofia Rychter-Kołomyjska - ortodonta, Danuta Koźlik - ortodonta, Maria Zdzisława Ciesielska - ortodonta, Emma Kiworkowa-Rączkowska - ortodonta, Dorota Ewa Łukasiewicz - ortodonta, Dorota Teodorczyk - ortodonta, Anna Żyszko - ortodonta, Ewa Jarecka - ortodonta, Magdalena Sutyniec-Zduńczyk - ortodonta, Joanna Krajewska - ortodonta, Ewa Anna Kosiarska-Grela - ortodonta, Dorota Cudziło - ortodonta, Elżbieta Małkiewicz - ortodonta, Izabela Stępień - ortodonta, Małgorzata Wiernik - ortodonta, Maciej Cićkiewicz - ortodonta, Grażyna Światkowska - ortodonta, Monika Kopeć - ortodonta, Łukasz Dylewski - ortodonta
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Piotr Kowalski

ortodonta,  stomatolog

Umów się