Joanna Mazurek, psychiatra Wrocław
Psychiatra dr n. med.

Joanna Mazurek

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

9

Adresy

 • 10 maja 2012

  Ocena: Słaby

  co prawda pani doktor poświęciła mi na pierwszym spotkaniu dużo czasu ale zupełnie nieprofesjonalnie się zachowała - opowiadała mi o swoich podobnych do moich problemach, a wiem, że psychiatrzy czy psychologowie powinni się tego bardzo wystrzegać! jej opowieść oczywiście zupełnie mi nie pomogła. lek też przepisała słaby, inny psychiatra był zdziwiony, że na depresję nie przepisała czegoś bardziej oczywistego w takim przypadku. raczej nie polecam.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 11 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam na konsultacji psychiatrycznej u p.Mazurek. Po opiniach na forach a także znajomych, którzy mieli z nią kontakt jestem BARDZO MIŁO ZASKOCZONA. Jest osobą budzącą zaufanie, ciepłą, otwartą i wnikliwą. Pomimo, że nasze spotkanie odbyło się w bardzo stresującym dla mnie momencie, czułam się wysłuchana a zaproponowana przez p.Mazurek pomoc wydała się dla mnie optymalna.

  zgłoś nadużycie
 • 27 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Znająca się na rzeczy, bardzo ciepła, miła. Po wielu niezbyt przyjemnych epizodach leczenia się u psychiatrów trafiłam na wspaniałą panią Doktor. Dzięki terapii stanęłam na nogi, i zrozumiałam że warto żyć. :) Polecam KAŻDEMU!.

  zgłoś nadużycie
 • 25 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Ciepła i współczująca lekarka. Zawsze ma czas i ochotę rozmawiać z pacjentem. Trafiłam do pani doktor w bardzo złym stanie i jestem jej pacjentką już ponad rok - postawiła mnie na nogi i pomogła pozbierać się po ogromnym kryzysie psychicznym. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić panią doktor jako świetnego, godnego zaufania specjalistę. Jedynym mankamentem leczenia u niej jest fakt, że pani doktor jest mało dostępna - na wizytę czeka się niekiedy ponad dwa miesiące, a to czasami zbyt długi okres czasu, żeby na bieżąco śledzić działanie leków, czy zachodzące w pacjencie zmiany.

  zgłoś nadużycie
 • 31 stycznia 2010

  Ocena: Dobry

  Chodziłam wcześniej przez 5 lat do innej doktor i wizyty wyglądały tak że dostałam receptę i na tym koniec,a jak w moim życiu zaczęły się poważne problemy to doktor kazała mi się rozwieźć z mężem to samo było z moją mamą też kazała jej zostawić męża.Zamiast doradzić i wesprzeć to najprościej było rozwalić małżeństwo,do tego zaczęła interweniować w życie czego nie powinien robić żaden psychiatra może doradzić ale nie decydować. Nasze małżeństwo wisiało na włosku a ja byłam w wielkiej depresji dopiero doktor Mazurek postawiła nas na nogi.Moim zdaniem to b.dobry lekarz dzięki niej odżyłam a nasze małżeństwo jest jeszcze owocniejsze niż wcześniej.Nigdy nie patrzy na zegarek i odpowie na wszystkie pytania ma na prawdę świetne podejście .To lekarz z powołania w 100% POLECAM !!

  zgłoś nadużycie
 • 20 października 2009

  Ocena: Neutralny

  Opinia osoby, ktora napisała o braku czasu pani dr jest prawidłowa. Zawsze była mowa, że rozmowy przeprowadza się z psychologiem a ona tylko przepisuje leki i ocenia czy lek się przyjął. Niestety przepisuje też dosyć młodym osobom silne leki.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Chodziłam do Pani doktor i powiem szczerze ze dalej chce... Mam teraz bardzo ciężki okres i nie układa mi się z rodzicami... Gdy rozmawiam z panią doktor i powiem jej wszystko ona mi doradzi co mam zrobić a sama bym sobie nie poradziła...przez pewien okres miałam problemy miałam afonie czyli nie mogłam mówić miałam zablokowane struny na tle nerwowym... dziki pani doktor i spotkaniami z Nia wszystko wróciło do normy już nie mam problemów lecz zaczęły się inne... Rozmowy Z Nią dały mi bardzo wiele do zrozumienia i pomogły mi bardzo!!! Mogę jej się zwierzyć ze wszystkiego bo wiem ze mi pomorze i doradzi wysłucha mnie i da wsparcie!! Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor!!! Jest to znakomity lekarz polecam BARDZO!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2009

  Ocena: Słaby

  Moja córka do niej chodziła.Oceniała jej stan bardzo powierzchownie po 10 -15 min rozmowy. Zawsze się śpieszyła. Córka skarżyła się , że nie może powiedzieć wszystkiego co ma do powiedzenia. Pani doktor była zdania , że takie rozmowy to z psychologiem a ona tylko ustala czy pacjent dobrze znosi lek czy nie i to wszystko.Kwestionowała zdanie rodziców tak jakby nie oni na codzień obserwowali swoją córkę.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 26 marca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Niesamowicie ciepła i cierpliwa. Sprawia, że człowiek czuje się przy niej bezpiecznie.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami