• 16 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz. Leczę się u Pani doktor od kilku lat i mogę ją polecić z czystym sumieniem. Wizyta u niej jest nie tylko wizytą u lekarza, ale także spotkaniem z fajnym człowiekiem. Pani doktor ma niebywałe poczucie humoru, co czasami bywa przydatne u pacjentów z depresją:-) Jest bardzo konkretna, zasadnicza, a jednocześnie ludzka. Jeden z niewielu lekarzy, któremu ufam bez zastrzeżeń.

  zgłoś nadużycie
 • 12 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz, który naprawdę potrafi pomóc. Pacjent to dla pani doktor nie kolejny przypadek, ale żywy człowiek. Pełna zrozumienia, traktuje pacjenta jak istotę myślącą. Dobierając leki potrafi dać wybór - np. leki o podobnym składzie i działaniu, ale z różnicą w dawkowaniu itp. Wizyta u pani doktor Jasionowskiej to jak zastrzyk dobrej energii. Jest lepsza w rozmowie z pacjentem niż spora liczba psychologów (o psychiatrach "odhaczających" pacjentów nie wspominając).

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Leczę się na depresję i pierwszy raz spotkałam lekarza, który nie ogranicza się do wypisywania recept, nie traktuje pacjenta, jako kolejnego przypadku medycznego, a jest faktycznie zainteresowany jego życiem, samopoczuciem, aktualną sytuacją bez skłonności do użalania się. Bardzo mądra, inteligentna i bezpośrednia kobieta z poczuciem humoru.Konkretna.Dziękuję Pani doktor!!!

  zgłoś nadużycie
 • 5 lutego 2010

  Ocena: Dobry

  Dobra lekarka z sercem dla pacjenta. Rozwazna i mająca umiejetnosci interpersonalne. Polecam wszystkim w depresji i nerwicy.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online