Joanna Gruszka

Poproś o włączenie kalendarza
10

Adresy

 • DIETA PLUS Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne

  Opole, Reymonta 49/5

  662-142 ... (zobacz więcej)

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Na wizytę proszę o przyniesienie wypełnionej ankiety dostępnej na stronie www.dietaplus.pl: http://www.dietaplus.pl/?plc=203 oraz wyników podstawowych badań, nie starszych niż sprzed 6 miesięcy, wymienionych tutaj: http://www.dietaplus.pl/?plc=201. W przypadku jakichkolwiek schorzeń współtowarzyszących proszę przynieść wszystkie wyniki badań, wypisy ze szpitala, całą historię choroby.

  Edukcja:
  Ukończyłam studia na kierunku dietetyka kliniczna oraz podyplomowe studia poradnictwa żywieniowego i dietetycznego. Stale dokształcam się na szkoleniach i konferencjach dla dietetyków i lekarzy.

  Członkostwo w stowarzyszeniach zawodowych:
  Polskie Towarzystwo Dietetyki,
  Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej,
  Polskie Towarzystwo Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita "J-elita",
  Polskie Stowarzyszenie Dietetyków.

  Doświadczenie zawodowe:
  - Dietetyk w Opolskim Centrum Onkologii
  - Dietetyk w przychodniach na terenie miasta Opola
  - Gabinet dietetyczny

  Działalność edukacyjna:
  - Szkolenia i wykłady dla pielęgniarek i położnych w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu z zakresu dietetyki w ramach studiów pomostowych i szkoleń specjalizacyjnych,
  - Wykłady dla stowarzyszeń, Sanepidu, szkół i przedszkoli,
  - Stały cykl audycji radiowych na temat zdrowia i odżywiania,

  Publikacje:
  - "Ocena sposobu żywienia pacjentów zgłaszających się do gabinetu dietetycznego" Bromatologia i chemia toksykologiczna. 2012.
  - "Żywienie w ciąży a zdrowie mamy i dziecka wybrane aspekty" w Ciąża i Narodziny Dziecka fundamentem przyszłości dziecka. Zagadnienie interdyscyplinarne. Wydawnictwo Impuls. 2012

Usługi

Choroby

 • 19 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzięki poradom Pani Joanny Gruszki schudłem 30 kg i znam kilka osób, które też mają podobne efekty. Na prawdę Pani Joanna jest super profesjonalistą w swojej dziedzinie i osobą godną polecenia.

  zgłoś nadużycie
 • 2 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam porady Pani Joanny Gruszki. Moje dolegliwości w postaci bólów stawów, brzucha, wzdęć, częstych biegunek i opuchlizny - zostały trafnie zdiagnozowane. Pani Joanna zaproponowała dietę bezglutenową. Już po tygodniu ustąpiły pierwsze dolegliwości, a po 2 tygodniach ubytek wagi wyniósł ok. 5kg. Dzisiaj po 4 miesiącach diety, czuję się bardzo dobrze. Schudłam, nie mam problemów zdrowotnych, zmieniłam swoją dietę i nastawienie do życia. Pani Joanna Nauczyła mnie jak zdrowo i mądrze się odżywiać.

  zgłoś nadużycie
 • 20 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry dietetyk, dzięki jej diagnozie oraz diecie schudłem 37kg. Pani Joanna jest osobą bardzo życzliwą, znającą się na tym co robi. Gorąco ją polecam bo jestem żywym przykładem tego że potrafi dobrać dietę.

  zgłoś nadużycie
 • 3 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Korzystałam z kilku dietetyków, jednak nie otrzymywałam żadnego efektu :/ Przez przypadek trafiłam do Pani Joanny, muszę w pełni powiedzieć że jest to bardzo kompetentna osoba. Badania, wnikliwy wywiad...Uświadomiłam sobie jak na własne życzenie źle się odżywiałam. Zrobiłam rewolucję w swojej kuchni i czuję się lekko... :) mam lepsze trawienie :P samopoczucie! Jestem zachwycona!

  zgłoś nadużycie
 • 16 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam wszystkich.Kto tu zajrzał to na pewno po to aby wystawić ocenę bardzo dobrą!! Nie jestem typową pacjentką odchudzającą się.Jestem strasznym łasuchem :) i trudno utrzymać mi dietę.Moje problemy zdrowotne zaczęły się jakieś sześć ,siedem lat temu.Bóle stawów,głowy ,zmęczenie ,sporadyczne biegunki ogólne rozbicie.Reumatolog,neurolog i na końcu psychiatra.Nic!!! Pani Joanna zaproponowała zrobienie badań na nietolerancję glutenu.Strzał w dziesiątkę!!!!. Po prawie całkowitym wykluczeniu glutenu z diety (jestem łasuchem :)) najpierw ustąpiły bóle stawów ,potem głowy wróciła radość życia! Bardzo polecam ponieważ Pani Joanna NIGDY NIE ODPUSZCZA!!!. Drąży temat , aż znajdzie rozwiązanie.Jest bardzo dokładna i systematyczna.Jeśli będziemy stosować się do jej wskazówek to osiągniemy cel w stu procentach.Bardzo polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 24 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z porad Pani Joanny. Schudłam 10 kg, co w moim przypadku osoby dializującej się jest w granicach zalecanego maksimum. Ponadto odzyskałam dobre samopoczucie. Dziękuję Pani Joanno. Helena

  zgłoś nadużycie
 • 20 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Od marca 2012 roku schudłem, dzięki diecie Pani Joanny, przeszło 40kg :) Nigdy nie myślałem, że mi się to uda, a jednak! Polecam wszystkim, którzy chcieliby zrzucić swoją wagę ;-)

  zgłoś nadużycie
 • 30 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pod opieką Pani Joanny, schudłam już 15 kg jestem bardzo zadowolona z efektów diety jaką wprowadziłam z pomocą Pani Joanny. Gorąco polecam jej poradnictwo żywieniowe i dietetyczne.

  zgłoś nadużycie
 • 27 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Mam hipoglikemię reaktywną, przytyłam 8 kg. Dieta dobrana przez Panią Joannę pomogła mi schudnąć i zapobiega spadkom glukozy. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Od pewnego czasu jestem pacjentką Pani Joanny. Mam alergię pokarmową stopnia III na całe mnóstwo produktów. Dzięki Pani Asi zrozumiałam jak ważna dla zdrowia jest odpowiednia dieta i jaki wpływ mają pokarmy na nasze samopoczucie i zachowanie. Polecam gorącą Panią Joannę. Jest osobą ciepłą, otwartą, cierpliwą. Posiada ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać swoim pacjentom. Jest w stałym kontakcie z podopiecznymi, również mailowym, dodaje nam odwagi i napawa nas pozytywną energią do codziennego "zmagania się" z dietą:-)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Lokalizacja