Jerzy Przybycień

Ginekolog

Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan Doktor Przybycień to najwspanialszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam.Bardzo go cenię i szanuję za to jak podchodzi do tego co robi, jest prawdziwym specjalistą w stu procentach z powołania. Przede wszystkim nie naciąga na pieniądze, ostatnio na wizycie powiedział mi,że nie jest biznesmenem tylko lekarzem. Właśnie jestem w trakcie przygotowań do in vitro. Pan Doktor zrobił wszystko żebym mogła skorzystać z refundacji i tak się stało. Zostaliśmy z mężem zakwalifikowani do programu. Gdyby zależało mu na pieniądzach to namawiał by nas na in vitro prywatnie. Uwielbiam go za jego poczucie humoru i to jak traktuje nas, swoje pacjentki.

 • bardzo dobry

  Wspaniały oddany lekarz.Pomocny,wyrozumialy.Nigdy nie odmówił mi przyjęcia bądź objaśnienia interesujących mnie kwestii.Szczeze polecam

 • bardzo dobry

  Mogę z czystym sumieniem polecić dr Przybycienia właściwie każdej kobiecie starającej się o dziecko. Doktor jest bardzo otwarty i niesamowicie cierpliwy. Zawsze wszystko tłumaczy i potrafi uspokoić. Delikatny w trakcie badań, a w rozmowie taktowny. Nigdy nie słyszałam o nim złego słowa od innych pacjentek pod gabinetem.

 • bardzo dobry

  Dr jest znakomitym lekarzem, z prawdziwym powołaniem!! Dostępny dla pacjentów 7 dni w tygodniu! Uprzejmy, zawsze delikatny, ma świetne poczucie humoru, potrafi rozmawiać z każdym! Dokładny do bólu czasem wizyty trwały godzinę Dr wszystko dokładnie sprawdzał na usg i tłumaczył jak przyjmować leki i zawsze dawał ściągę z rozpisanymi dniami i dawkami. Nigdy nas nie zbył, nigdy nie oszukał, zawsze mówił prawdę w oczy choćby była najgorsza, za co go bardzo cenie ja jak i mój mąż, który zawsze był ze mną na wizytach. Owszem ma sporo pacjentek co tylko oznacza że jest świetnym lekarzem! Otarliśmy się z mężem o dużą liczbę lekarzy, specjalistów ale tylko Dr potrafił nam pomóc, leczymy się u niego od 2013 roku. Jestem po IVF dzięki Dr udało się za pierwszym razem termin porodu mam na 14.02.2016 czyli Walentynki :D i mam jeszcze trzy mroczki w zanadrzu. Mam PCOS Dr idealnie dopasował leczenie aby komórek jajowych było wystarczająco. Zawsze mogę na Dr liczyć, dzwonić i pisać smsa o każdej porze, jak trafiłam do szpitala z krwawieniem oddzwonił w minute, uspokoił. Zawsze po wizycie drukuje zdjęcie usg, historie choroby, która wręcza pacjentce, dzięki czemu wiem co mi jest, jakie mam zażywać leki i jaki jest postęp leczenia. Jak już byłam w ciąży bardzo dokładnie sprawdzał maluszka, zawsze drukował jego zdjęcia, nagrywał płytki z usg. Dr nigdy nie ukrywał że zajmuje sie leczeniem niepłodności! Nigdy nikogo nie czarował że będzie prowadził ciąże do porodu. Nie jest lekarzem który przyjmuje ciężarne bo takich jest na pęczki. Jest lekarzem, który jako jeden z nielicznych pomaga SPEŁNIĆ MARZENIA dlatego polecam go z całego serca!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam dr. Przybycienia !!! To wyjatkowy lekarz i człowiek ,fachowiec z świetnym podejściem do pacjentki. Bada pacjętkę kompleksowo i szuka przyczyny problemów. Zawsze miły i dowcipny , ja cieszyłam się na kazdą wizytę choć kolejki do dr. bardzo długie. Leczyłam się 4 lata w tym 2lata u Pan dr. czas biegł nieubłaganie ale udało się . Teraz nasze CUDO ma 9 miesięcy i to dzięki doktorowi któremu jesteśmy bardzo wdzięczni. Polecam bo wiem jak niespełnione pragnienia mogą boleć.

 • bardzo dobry

  Do Pana Doktora trafiliśmy po ponad roku starań o dziecko. Poprzedni lekarz nie miał pomysłu na dalsze leczenie. Pan Doktor już ją pierwszej wizycie zlecił mnóstwo badań, dzięki którym odkryliśmy przyczynę naszych niepowodzeń. Po pół roku wizyt i dzięki Jego pomocy zaszłam w ciążę a teraz mogę się cieszyć moja śliczną, miesięczną córeczką. Polecam wszystkim starającym się parom.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz – z powołania! Bardzo dokładny i kompetentny. Potrafi rozluźnić atmosferę żartem (a w przypadku tak ciężkich problemów z niepłodnością ten żart czasem może zdziałać cuda). Dość cicho mówi, co pewnie może niektórym przeszkadzać. Ale wszystko dokładnie, cierpliwie tłumaczy – bez zbędnego zastraszania i narzekania, że szanse na ciąże są małe. Polecam Pana doktora parom starającym się o dziecko.

 • bardzo słaby

  ja byłam raz u dr i się zraziłam bo przypisał mi choroby jakich nie mam (jakby mało było tych co mam) niestety albo na szczęście się to nie potwierdziło a do dr już nie wróciłam. Po drugie dr nie prowadzi ciąż bo to podobno nieopłacalne i w przypadku problemów nie można się z nim skontaktować a jakby się przyszło spanikowana pod gabinet to nie dość że nie przyjmie to ośmieszy na całą poczekalnie.

 • bardzo dobry

  Cudowny człowiek to zbyt małe słowa by opisać Pana Doktora. Po latach starań, diagnoz, jeżdżenia do specjalistów trafiłam do Pana Doktora Przybycienia, który przez 2 lata walczył razem z nami o ciążę. Jestem mega szczęśliwą mamą 5 miesięcznego synka dzięki Panu Doktorowi. To człowiek który przeżywał razem z nami kolejne niepowodzenia i który wspierał mnie i mojego męża w walce o cud. Bardzo szybko postawił diagnozę i ocenił nasze szanse na dziecko. Pan Doktor spotykał się z nami o świcie - wizyty o 6.30 i w nocy - wizyty po 23. Wiedziałam że jestem w dobrych rękach i zaufałam Panu Doktorowi w 100 %. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora - to doskonały fachowiec, kompetentny, empatyczny i cudowny człowiek.

 • bardzo dobry

  Leczę się na niepłodność już 8lat i byłam u różnych ginekologów i w życiu nie spotkałam takiego wspaniałego lekarza jak pan doktor Przybycień.Jest ciepłym człowiekiem i wyraża chęć pomocy i zna się na leczeniu.Niestety nie mógł mi pomoc bo przyszłam do niego za pózno bo wysiadają mi jajniki i żadnych pęcherzyków nie wytwarzam.Powiedział mi że nie będzie mnie naciągać na kasę i zmyślać bo się nie uda.Zrozumiałam i jestem mu wdzięczna za prawdę.Jest aniołem i polecam go z całego serca.