Jerzy Przybycień

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Leczę się na niepłodność już 8lat i byłam u różnych ginekologów i w życiu nie spotkałam takiego wspaniałego lekarza jak pan doktor Przybycień.Jest ciepłym człowiekiem i wyraża chęć pomocy i zna się na leczeniu.Niestety nie mógł mi pomoc bo przyszłam do niego za pózno bo wysiadają mi jajniki i żadnych pęcherzyków nie wytwarzam.Powiedział mi że nie będzie mnie naciągać na kasę i zmyślać bo się nie uda.Zrozumiałam i jestem mu wdzięczna za prawdę.Jest aniołem i polecam go z całego serca.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz! Dzięki niemu jesteśmy w długo planowanej ciąży, poprzedzonej dwoma laparoskopiami w celu usunięcia mięśniaków, potem ciążą pozamaciczną. Zostało tylko i n vitro i udało się przy pierwszym podejściu! Pan doktor poświęca dużo czasu, robi szczegółowe USG, jak miałam plamienie oddzwaniał do mnie, kazał przyjechać następnego dnia. Cechuje go ogromne ciepło i poczucie humoru. Nigdy nie czułam się przy nim skrępowana. Podziwiam pracowitość i ludzkie podejście doktora Przybycienia. Z ogromnym szacunkiem.

 • bardzo dobry

  Polecam gorąco Pana Przybycienia:)Jest wspaniałym lekarzem dzięki któremu własnie nasz synek dzis skonczyl 3 tygodnie.Leczenie trwało 2 lata i skończylo sie wielkim sukcesem.Panie doktorze jeszcze raz z całego serca DZIĘKUJEMY za naszego Wojtusia:)

 • bardzo dobry

  Polecam Dr Przybycienia!!! W naszym przypadku Dr bardzoooo nam pomógł zlecił odpowiednie badania, a było ich dużo no i znalazł przyczynę - dzięki niemu jestem w 21tc i nie możemy się doczekać naszego syneczka!!! Bardzo jesteśmy mu wdzięczni i naprawdę każdemu kto ma problemy polecamy Dr Przybycienia!!! Czytając te złe opinie nie mogę się z nimi zgodzić, ponieważ na tylu wizytach na których byłam nigdy nie zauważyłam żeby mnie zbywał, patrzył na zegarek. Za każdym razem bardzo zadbany, świeży, pachnący i ładnie ubrany. Na pewno następnym razem przy staraniach;) pójdziemy do niego. Wspaniały, sympatyczny, przyjazny z poczuciem humoru lekarz. Jeszcze raz polecam!!!

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Zlecił przy pierwszej wizycie mnóstwo badań takich które żadnej inny lekarz nie dawał. I problem sie rozwiązał zaraz po jednym badaniu . 2 miesiące pózniej ujrzałam dwie kreseczki :)

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz spotkałam się z tak świetnym i tak "ludzkim" doktorem. Po 2 latach starań jestem mamą 5-miesięcznego synka.Pan doktor najpierw szukał u nas przyczyny niemożności zajścia w ciąże a potem - mimo takich kolejek - poprowadził moją ciążę do 15 tyg.Jest człowiekiem z pasją bo inaczej jego podejścia do pacjentek nie da się określić. Oczywiście kolejki są prawie zawsze długie ale każda wizyta nie dość że trwa tyle ile trzeba nawet i godzinę mi się zdarzyło to humor, miła rozmowa i profesjonalizm pierwsza klasa. Gorąco polecam. Mimo że doktor jest tylko człowiekiem i jak każdy z nas miewa czasami gorsze dni to należy to poprostu zrozumieć. Bardzo ale to bardzo polecam ;-)

 • bardzo dobry

  Po kilku latach badania w końcu trafiłam na PROFESJONALISTĘ. Pierwsza wizyta nie trwała 5,10 czy 15 min jak u innych lekarzy a ponad 30. Szczegółowy wywiad, badania i przede wszystkim czas poświęcony pacjentowi na poznanie problemu. Szczerze zainteresowany pomocą. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tym że lekarz pisze diagnoze na komputerze i wręcza po wizycie pacjentowi. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Powinnyśmy więcej wymagać od innych lekarzy. Taki lekarz to wzór.

 • bardzo dobry

  Dzięki doktorowi jesteśmy w ciąży zlecił dużo badan i precyzyjnie określił gdzie leży problem.W drugim cyklu leczenia udało nam się zajść w ciąże po dwóch latach starań.Zawsze uprzejmy i delikatny wiec nie rozumiem tych negatywnych opinii to jest tylko człowiek i jak każdy może mieć zły dzień wiec nie można oczekiwać ze zawsze będzie uśmiechnięty a jak przychodzi pacjentka i to ona mówi lekarzowi jakie badania powinien jej zlecić i sposób leczenia bo ten np;jest za drogi to ja się nie dziwie doktorowi że jest niemiły bo przecież wszystkie idziemy po to aby móc mieć dziecko a nie mądrzyć się no niestety taka jest rzeczywistość a najlepiej jest kogoś oczernić.

 • bardzo dobry

  Doktor Jerzy Przybycień to Anioł, który został zesłany z nieba aby pomóc nam zostać rodzicami - czeka nas podwójne szczęście bo prawdopodobnie będą bliźnięta. Zawsze cierpliwie słucha, jest bardzo delikatny, jednym słowem potrafi dodać otuchy i wzbudzić nadzieję - a gdy się udało cieszył się nie mniej niż ja. Życzę Panu dużo zdrowia i sił, a przede wszystkim paru chwil oddechu od naszych problemów...

 • bardzo dobry

  Brak słów, by wyrazić wdzięczność, jaką darzymy Pana Doktora. Wspaniały czlowiek i wielki profesjonalista w swojej dziedzinie :-) Trafiliśmy do Niego po 3 poronieniach. Doktor zlecił całą serię badań w celu diagnostyki, potem postawił diagnozę, zaproponował sposoby leczenia, dzięki czemu po 5.miesiącach od pierwszej wizyty byłam w ciąży, a dzisiaj jestem szczęśliwą mamą 3miesięcznego chłopczyka :-) Doktor Przybycień to lekarz, który nawet złe wiadomości potrafi przedstawić tak, że nie odbiera nadziei. Pamięta pacjentów, dzięki czemu czuliśmy sie, jak na spotkaniu ze znajomym, a nie z lekarzem. Kiedy okazało sie, że udało nam się zajść w ciążę cieszył sie z nami :-) i każdorazowo uśmiechał do dzidziusia widocznego na ekranie usg :-) Polecamy wszystkim starającym sie!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Wojciech Peszek - ginekolog, Krzysztof Niemiec - ginekolog, Robert Jach - ginekolog, Jolanta Zawicka-Trąbka - ginekolog, Łukasz Piotrowski - ginekolog, Barbara Kwiecińska-Czaplińska - ginekolog, Piotr Olszewski - ginekolog, Jerzy Krzewiński - ginekolog, Anna Krysta - ginekolog, Ewa Lelit-Zaręba - ginekolog, Paweł Szymanowski - ginekolog, Marek Kowalski - ginekolog, Marek Kmieć - ginekolog, Wojciech Pabian - ginekolog, Dorota Krajewska - ginekolog, Stanisław Milewicz - ginekolog, Anna Knafel - ginekolog, Józefa Waligóra-Masny - ginekolog, Dariusz Zarotyński - ginekolog, Agnieszka Zgoda-Dyka - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online