Jerzy Liberadzki

Pediatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Zgadzam się ze wszystkim, co tu zostało napisane. Pozytywne opinie w pełni zasłużone. Wspaniały człowiek i lekarz. Dzieci czują się u niego traktowane życzliwie, a jednocześnie poważnie, "po dorosłemu", rodzice mu w pełni ufają. Z pewnością nie ma lepszego pediatry w Zamościu.

 • bardzo dobry

  Od kilkunastu lat jestem pod opieka dr Liberadzkiego. Jest to doskonały, kompetentny lekarz a przede wszystkim bardzo życzliwy człowiek. Uważam, że w obecnych czasach bardzo trudno o takiego specjalistę. Mam do niego ogromne zaufanie i zawsze z każdą dolegliwością mogę się do niego zgłosić.

 • bardzo dobry

  Jestem dawną pacjentką dr Liberadzkiego.Był naszym lekarzem rodzinnym,moim ,mego męża,trójki moich dzieci.To wspaniały człowiek i doktor!Miałam do niego całkowite zaufanie,zawsze nam pomógł.Rzeczywiście tak wspaniałych lekarzy jest coraz mniej!Całą rodziną życzymy Panu Liberadzkiemu dużo zdrowia!

 • bardzo dobry

  Zgadzam sie z moimi przedmówczyniami,co prawda mialam Pana Doktora przyjemnosc spotkac kilka razy tylko na dyzurze nocnym,ale jest to lekarz godny polecenia.Lekarz,ktory widac ze ma powolanie i kazdego pacjenta traktuje indywidualnie,a nie rutynowo.Jest rzeczowy,konkretny,zawsze postawi trafną diagnoze i zaleci leki,po ktorych zawsze choroba mija.Gdyby nie fakt ze teraz mieszkam w innym wojewodztwie to napewno przepisałabym sie do tego lekarza,badz chodziła do niego prywatnie.Szkoda,ze w miescie w ktorym teraz mieszkam brakuje takich lekarzy.Panu Doktorowi zycze wielu lat w zdrowiu,bo brakuje takich lekarzy!

 • bardzo dobry

  Zawsze pod telefonem dostepny. Rzetelny, bardzo pomocny. Mam 2 malych dzieci i wiem ze sa pod najlepszymi skrzydlami

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz. Wspaniałe podejście do dzieciątek. Jeżeli mam jakieś wątpliwości odnośnie zdrowia mojego maleństwa dzwonię i konsultuję się z panem Doktorem czy jest potrzeba przyjazdu do przychodni. Czuję że moja córka jest w dobrych rękach i nie obawiam się o jej zdrowie, bo wiem że pomoc uzyskam w każdej chwili.

 • bardzo dobry

  Dusza - Lekarz. Lepszego specjalisty w naszym regionie nie znajdziecie!!!!!!!! Ma ogromne doświadczenie, dużo cierpliwości i serca dla małych pacjentów. Przyjmuje w przychodni na Szczebrzeskiej. Naprawdę warto zapisać dziecko do tego lekarza.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Marzena Słomian - pediatra, Anna Trojanowska-Wlizło - pediatra, Zofia Teresa Malinowska-Lewkowicz - pediatra, Maria Borek - pediatra, Anna Wysocka - pediatra, Jolanta Wieczorkowska - pediatra, Krystyna Sikora - pediatra, Jerzy Eugeniusz Szaruga - pediatra, Bożena Olszewska - pediatra, Marlena Kordalska - pediatra, Małgorzata Stanisława Gałaszkiewicz - pediatra, Teresa Szpatuśko - pediatra, Magdalena Sadownik - pediatra, Irena Kowalik - pediatra, Urszula Szykuła - pediatra, Mirosław Liwak - pediatra, Małgorzata Maria Rycyk - pediatra, Izabela Agnieszka Łęska-Smyk - pediatra, Józefa Bożena Filipowicz - pediatra, Edyta Iwona Rubaj - pediatra