dr n. med.

Jędrzej Bryl

Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Specjalista chorób przyzębia Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją Lekarz medycyny estetycznej więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista chorób przyzębia
Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
Lekarz medycyny estetycznej

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Periodontologia
 • Stomatologia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowca, godny polecenia. Długo szukałam dobrego stomatologa, i już nie muszę szukac :)

 • bardzo dobry

  Wspaniały specjalista. Jest niesamowicie uprzejmy, dzięki niemu przestałam bać się wizyt u stomatologów, podczas zabiegu zabawia rozmową (a raczej monologiem ;) ), wyjaśniając przy tym każdy swój ruch. Wykonane usługi na najwyższym poziomie, ceny również przystępne. Serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  to naprawdę świetny fachowiec, dzięki niemu przestałam bać się dentysty. Z cierpliwością i wytrwałością poradzi sobie z każdym problemem. Dodatkowo ujmująca osobowość. Ze wszech miar wspaniały lekarz:)

 • bardzo dobry

  Polecam! Polecam! Polecam! Bardzo boję się stomatologów a doktor robił wszystko żebym o tym zapomniała. Spokojny, cierpliwy i miły. W dodatku robi wszystko aby pacjent czuł się jak najlepiej. Przy czym zabawiał mnie swoim monologiem abym zapomniała o bólu. SUPER LEKARZ !!!

 • bardzo dobry

  Do pana doktora trafiłem z polecenia tego portalu z nagłym przypadkiem i tylko tutaj nie odmówiono mi szybkiej pomocy, jestem zadowolony z opieki lekarskiej. Cenna jest zwłaszcza dostępność nie tylko w godzinach pracy, ale np. o 8 wieczorem. Pan dr Bryl był bardzo delikatny, podczas leczenia spokojnie objaśnia, co się teraz będzie działo. Myślę, że jest najwyższej klasy specjalistą, ze względu na wiedzę, doświadczenie i miłe podejście do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest bardzo ciepliwym i miłym, sympatycznym człowiekiem. Stara się przede wszystkim pomóc, udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania, podchodzi do człowieka personalnie i z uwagą. Dostosowuje swój kalendarz do potrzeb pacjenta - z powodu nagłej sytuacji mi zdarzyła się wizyta nawet niedzielnego wieczora. Trafiłam do pana doktora z zębem leczonym przez 3 innych specjalistów - dopiero tu został zaleczony ostatecznie i skutecznie. Wizyty wspominam miło i polecam

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora Jędrzeja Bryla. Swoją pracę wykonuje bardzo rzetelnie, sumiennie jak również wszystkie czynności są wykonywane z wielką starannością. Podczas zabiegu opowiada co jest wykonywane, a do pacjenta podchodzi w wielkim szacunkiem. Moim zdaniem najlepszy stomatolog w Poznaniu. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo rzetelne podejście do wykonywanego zawodu, wielki szacunek dla pacjenta i jego potrzeb. Polecam, szczególnie ze względu na leczenie kanałowe, które musiałam przejść, a które generalnie wzbudza w pacjentach grozę-tutaj, przy tak profesjonalnej obsłudze- udało się odczarować mit,że to ból nie do zniesienia. Ceny także są przystępne, zatem polecam bez wątpienia!:)

 • bardzo dobry

  Leczę zęby u Pana Doktora od kiedy pamiętam. Nigdy nie ma problemu z umówieniem się na wizytę, rewelacyjne podejście do pacjenta, świetne materiały ze Stanów czy Niemiec, walczy do końca o każdego zęba. Od tylu lat nigdy nie miałam żadnej reklamacji i nigdy o żadnej reklamacji nie słyszałam w kierunku Doktora. Podczas pracy zachowuje sterylność, dokładność, nigdzie się nie spieszy, umila czas rozmową, wszystko dokładnie wpisuje w kartoteki, robi dokumentacje. Jeśli chodzi o koszty to w porównywaniu do innych prywatnych gabinetów ceny są przystępne dla pacjentów. Z całego serca mogę polecić Pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim doktora Bryla. Leczę u Niego zęby, leczyłam dziąsła. Łącznie od ok. 8 lat odwiedzam Jego gabinet. Doktor pracuje bardzo dokładnie (pracuje powoli, zakłada specjalne "lupki" na okulary, a w gabinecie jest też dostępny specjalny mikroskop). Zawsze stara się ograniczyć ból do minimum, wiercąc tylko tyle, ile to konieczne oraz zabawiając rozmową - ma świetne podejście do pacjenta. Dziś nawet mój 3 letni synek bez obaw pokazał doktorowi ząbki :) Ceny są korzystniejsze niż w innych gabinetach.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Filip Pajdowski - stomatolog, Małgorzata Lubiszewska - stomatolog, Joanna Owczarz - stomatolog, Magdalena Gdula - stomatolog, Sebastian Soroko - stomatolog, Karolina Skuratowicz-Ceglarz - stomatolog, Danuta Krawczyk - stomatolog, Danuta Kubasik - stomatolog, Małgorzata Majka - stomatolog, Dominika Maćkowiak - stomatolog, Marek Markuszewski - stomatolog, Magdalena Mietlińska-Marek - stomatolog, Marta Śmietanka - stomatolog, Magdalena Anna Blok - stomatolog, Adam Sołtysiak - stomatolog, Agnieszka Wysocka - stomatolog, Andrzej Pleban - stomatolog, Adam Dreksler - stomatolog, Justyna Respondek - stomatolog, Krystian Szumiński - stomatolog

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę