Jędrzej Bryl

29

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista chorób przyzębia
  Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
  Lekarz medycyny estetycznej

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Periodontologia
 • Stomatologia ogólna
 • 15 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowca, godny polecenia. Długo szukałam dobrego stomatologa, i już nie muszę szukac :)

  zgłoś nadużycie
 • 23 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały specjalista. Jest niesamowicie uprzejmy, dzięki niemu przestałam bać się wizyt u stomatologów, podczas zabiegu zabawia rozmową (a raczej monologiem ;) ), wyjaśniając przy tym każdy swój ruch. Wykonane usługi na najwyższym poziomie, ceny również przystępne. Serdecznie polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 24 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  to naprawdę świetny fachowiec, dzięki niemu przestałam bać się dentysty. Z cierpliwością i wytrwałością poradzi sobie z każdym problemem. Dodatkowo ujmująca osobowość. Ze wszech miar wspaniały lekarz:)

  zgłoś nadużycie
 • 25 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam! Polecam! Polecam! Bardzo boję się stomatologów a doktor robił wszystko żebym o tym zapomniała. Spokojny, cierpliwy i miły. W dodatku robi wszystko aby pacjent czuł się jak najlepiej. Przy czym zabawiał mnie swoim monologiem abym zapomniała o bólu. SUPER LEKARZ !!!

  zgłoś nadużycie
 • 13 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Do pana doktora trafiłem z polecenia tego portalu z nagłym przypadkiem i tylko tutaj nie odmówiono mi szybkiej pomocy, jestem zadowolony z opieki lekarskiej. Cenna jest zwłaszcza dostępność nie tylko w godzinach pracy, ale np. o 8 wieczorem. Pan dr Bryl był bardzo delikatny, podczas leczenia spokojnie objaśnia, co się teraz będzie działo. Myślę, że jest najwyższej klasy specjalistą, ze względu na wiedzę, doświadczenie i miłe podejście do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 13 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pan doktor jest bardzo ciepliwym i miłym, sympatycznym człowiekiem. Stara się przede wszystkim pomóc, udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania, podchodzi do człowieka personalnie i z uwagą. Dostosowuje swój kalendarz do potrzeb pacjenta - z powodu nagłej sytuacji mi zdarzyła się wizyta nawet niedzielnego wieczora. Trafiłam do pana doktora z zębem leczonym przez 3 innych specjalistów - dopiero tu został zaleczony ostatecznie i skutecznie. Wizyty wspominam miło i polecam

  zgłoś nadużycie
 • 28 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora Jędrzeja Bryla. Swoją pracę wykonuje bardzo rzetelnie, sumiennie jak również wszystkie czynności są wykonywane z wielką starannością. Podczas zabiegu opowiada co jest wykonywane, a do pacjenta podchodzi w wielkim szacunkiem. Moim zdaniem najlepszy stomatolog w Poznaniu. Szczerze polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 24 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo rzetelne podejście do wykonywanego zawodu, wielki szacunek dla pacjenta i jego potrzeb. Polecam, szczególnie ze względu na leczenie kanałowe, które musiałam przejść, a które generalnie wzbudza w pacjentach grozę-tutaj, przy tak profesjonalnej obsłudze- udało się odczarować mit,że to ból nie do zniesienia. Ceny także są przystępne, zatem polecam bez wątpienia!:)

  zgłoś nadużycie
 • 13 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Leczę zęby u Pana Doktora od kiedy pamiętam. Nigdy nie ma problemu z umówieniem się na wizytę, rewelacyjne podejście do pacjenta, świetne materiały ze Stanów czy Niemiec, walczy do końca o każdego zęba. Od tylu lat nigdy nie miałam żadnej reklamacji i nigdy o żadnej reklamacji nie słyszałam w kierunku Doktora. Podczas pracy zachowuje sterylność, dokładność, nigdzie się nie spieszy, umila czas rozmową, wszystko dokładnie wpisuje w kartoteki, robi dokumentacje. Jeśli chodzi o koszty to w porównywaniu do innych prywatnych gabinetów ceny są przystępne dla pacjentów. Z całego serca mogę polecić Pana Doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 6 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam wszystkim doktora Bryla. Leczę u Niego zęby, leczyłam dziąsła. Łącznie od ok. 8 lat odwiedzam Jego gabinet. Doktor pracuje bardzo dokładnie (pracuje powoli, zakłada specjalne "lupki" na okulary, a w gabinecie jest też dostępny specjalny mikroskop). Zawsze stara się ograniczyć ból do minimum, wiercąc tylko tyle, ile to konieczne oraz zabawiając rozmową - ma świetne podejście do pacjenta. Dziś nawet mój 3 letni synek bez obaw pokazał doktorowi ząbki :) Ceny są korzystniejsze niż w innych gabinetach.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?