dr n. med.

Jędrzej Bryl

Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę 492 odwiedziny w ciągu 30 dni

W przypadku, gdy terminy udostępnione w kalendarzu Państwu nie odpowiadają, proszę o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia dogodnego terminu. dr n. med. Jędrzej Bryl Specjalista chorób przyzębia... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

W przypadku, gdy terminy udostępnione w kalendarzu Państwu nie odpowiadają, proszę o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia dogodnego terminu.

dr n. med. Jędrzej Bryl
Specjalista chorób przyzębia
Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
Lekarz medycyny estetycznej

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Periodontologia
 • Stomatologia ogólna

Znajomość języków

 • angielski

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan Doktor zrobił cud w mojej buzi:)))) tzn. zrobił coś, co było "niemożliwe" i czego "na pewno nie da się zrobić" wg kilku innych stomatologów, bo wada zgryzu jest zbyt skomplikowana. I oto cud się wydarzył!!!! I przy okazji w przemiłej, wesołej atmosferze, jaka panuje w gabinecie:))) Szukałam dobrego stomatologa i w końcu znalazłam doktora z ogromną wiedzą, profesjonalizmem i doświadczeniem a przy tym z ogromnym szacunkiem i uczciwością w stosunku do pacjenta. Dziękuję Panie Doktorze:))))

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie najbardziej interesujący (i jeden z najzdolniejszych) wśród stomatologów, których miałem okazję poznać. Doktor Bryl jest bardzo precyzyjny i dokładny, upewnia się, że problem zostanie zażegnany (Przy borowaniu zęba, kiedy myśleliśmy, że już koniec "niech jeszcze raz spojrzę dokładnie... O, tu jest jeszcze plamka, to jednak trzeba będzie doczyścić". Przy usunięciu korzenia zęba, na zdjęciu RTG były widoczne trzy korzenie "usunęliśmy pierwszy, usunęliśmy drugi i okazało się, że to dwa zrośnięte... Coś tu nie gra, sprawdźmy, jeszcze jeden powinien być"; był faktycznie, tylko schowany. Oczywiście tekst w cudzysłowach to nie są dokładne cytaty :) ). Rzuca się też w oczy fakt, że dba o pacjenta: wyjaśnia co będzie robił, uspokaja, oferuje znieczulenie lub powiększenie jego dawki (z drugiego skorzystałem przy usunięciu korzenia). Poza znakomitym profesjonalizmem doktora Bryla wyróżnia również jego bardzo przyjazne, sympatyczne i ludzkie usposobienie: cierpliwie odpowiada na pytania, porozmawia, powie, czego można się spodziewać po zabiegu. Mogę jedynie polecić.

 • bardzo dobry

  Chodzę do Pana doktora od dobrych 15 lat. Jego wspaniałe podejście do pacjenta i wieloletnia praktyka lekarska sprawia, że nawet najboleśniejsze zabiegi stają się znośne. Zawsze wytłumaczy zasade leczenia więc oprócz zdrowych zębów zyskuje dodatkową wiedzę przy każdej wizycie. O każdej porze dnia i do późnych godzin wieczornych można liczyć na profesjonalną pomoc Pana doktora. Razem z cała rodziną nie zamierzamy zmieniać naszego stomatologa. Gorąco polecam zwłaszcza osobom, które boją się wizyt dentystycznych. :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowca, godny polecenia. Długo szukałam dobrego stomatologa, i już nie muszę szukac :)

 • bardzo dobry

  Wspaniały specjalista. Jest niesamowicie uprzejmy, dzięki niemu przestałam bać się wizyt u stomatologów, podczas zabiegu zabawia rozmową (a raczej monologiem ;) ), wyjaśniając przy tym każdy swój ruch. Wykonane usługi na najwyższym poziomie, ceny również przystępne. Serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  to naprawdę świetny fachowiec, dzięki niemu przestałam bać się dentysty. Z cierpliwością i wytrwałością poradzi sobie z każdym problemem. Dodatkowo ujmująca osobowość. Ze wszech miar wspaniały lekarz:)

 • słaby

  Pan doktor bardzo sympatyczny, natomiast mimo całej sympatii więcej do niego nie pójdę. Miałam dziurę pomiędzy górną 4 i 5, Pana doktora poleciła mi koleżanka. Okazało się, że na wizytę mogę przyjść nawet tego samego dnia, co mnie zaskoczyło. W ciągu 30 minut Pan doktor założył mi 2 plomby i skasował 200 zł. Od początku czułam, że coś jest nie tak, bo tak jakby mnie uwierały. Poszłam drugi raz, ale Pan doktor stwierdził, że wszystko jest dobrze. Co jakiś czas zęby mnie pobolewały, natomiast po roku zaczęły być wrażliwe i na ciepło i na zimno. Poszłam do innego stomatologa i okazało się, że obie plomby były założone zbyt płytko, ponadto było pod nimi dużo próchnicy, a to znaczy, że przy plombowaniu Pan doktor mi nie oczyścił odpowiednio zębów z próchnicy. 5 trzeba było po rozwierceniu zrobić jeszcze raz od samego początku, a 4 nadaje się już tylko do leczenia kanałowego... osobiście nie polecam, choć doktor jest miły :)

 • bardzo dobry

  Polecam! Polecam! Polecam! Bardzo boję się stomatologów a doktor robił wszystko żebym o tym zapomniała. Spokojny, cierpliwy i miły. W dodatku robi wszystko aby pacjent czuł się jak najlepiej. Przy czym zabawiał mnie swoim monologiem abym zapomniała o bólu. SUPER LEKARZ !!!

 • bardzo dobry

  Do pana doktora trafiłem z polecenia tego portalu z nagłym przypadkiem i tylko tutaj nie odmówiono mi szybkiej pomocy, jestem zadowolony z opieki lekarskiej. Cenna jest zwłaszcza dostępność nie tylko w godzinach pracy, ale np. o 8 wieczorem. Pan dr Bryl był bardzo delikatny, podczas leczenia spokojnie objaśnia, co się teraz będzie działo. Myślę, że jest najwyższej klasy specjalistą, ze względu na wiedzę, doświadczenie i miłe podejście do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest bardzo ciepliwym i miłym, sympatycznym człowiekiem. Stara się przede wszystkim pomóc, udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania, podchodzi do człowieka personalnie i z uwagą. Dostosowuje swój kalendarz do potrzeb pacjenta - z powodu nagłej sytuacji mi zdarzyła się wizyta nawet niedzielnego wieczora. Trafiłam do pana doktora z zębem leczonym przez 3 innych specjalistów - dopiero tu został zaleczony ostatecznie i skutecznie. Wizyty wspominam miło i polecam