Specjalista chorób przyzębia Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją Lekarz medycyny estetycznej więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista chorób przyzębia
Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
Lekarz medycyny estetycznej

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Periodontologia
 • Stomatologia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowca, godny polecenia. Długo szukałam dobrego stomatologa, i już nie muszę szukac :)

 • bardzo dobry

  Wspaniały specjalista. Jest niesamowicie uprzejmy, dzięki niemu przestałam bać się wizyt u stomatologów, podczas zabiegu zabawia rozmową (a raczej monologiem ;) ), wyjaśniając przy tym każdy swój ruch. Wykonane usługi na najwyższym poziomie, ceny również przystępne. Serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  to naprawdę świetny fachowiec, dzięki niemu przestałam bać się dentysty. Z cierpliwością i wytrwałością poradzi sobie z każdym problemem. Dodatkowo ujmująca osobowość. Ze wszech miar wspaniały lekarz:)

 • słaby

  Pan doktor bardzo sympatyczny, natomiast mimo całej sympatii więcej do niego nie pójdę. Miałam dziurę pomiędzy górną 4 i 5, Pana doktora poleciła mi koleżanka. Okazało się, że na wizytę mogę przyjść nawet tego samego dnia, co mnie zaskoczyło. W ciągu 30 minut Pan doktor założył mi 2 plomby i skasował 200 zł. Od początku czułam, że coś jest nie tak, bo tak jakby mnie uwierały. Poszłam drugi raz, ale Pan doktor stwierdził, że wszystko jest dobrze. Co jakiś czas zęby mnie pobolewały, natomiast po roku zaczęły być wrażliwe i na ciepło i na zimno. Poszłam do innego stomatologa i okazało się, że obie plomby były założone zbyt płytko, ponadto było pod nimi dużo próchnicy, a to znaczy, że przy plombowaniu Pan doktor mi nie oczyścił odpowiednio zębów z próchnicy. 5 trzeba było po rozwierceniu zrobić jeszcze raz od samego początku, a 4 nadaje się już tylko do leczenia kanałowego... osobiście nie polecam, choć doktor jest miły :)

 • bardzo dobry

  Polecam! Polecam! Polecam! Bardzo boję się stomatologów a doktor robił wszystko żebym o tym zapomniała. Spokojny, cierpliwy i miły. W dodatku robi wszystko aby pacjent czuł się jak najlepiej. Przy czym zabawiał mnie swoim monologiem abym zapomniała o bólu. SUPER LEKARZ !!!

 • bardzo dobry

  Do pana doktora trafiłem z polecenia tego portalu z nagłym przypadkiem i tylko tutaj nie odmówiono mi szybkiej pomocy, jestem zadowolony z opieki lekarskiej. Cenna jest zwłaszcza dostępność nie tylko w godzinach pracy, ale np. o 8 wieczorem. Pan dr Bryl był bardzo delikatny, podczas leczenia spokojnie objaśnia, co się teraz będzie działo. Myślę, że jest najwyższej klasy specjalistą, ze względu na wiedzę, doświadczenie i miłe podejście do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest bardzo ciepliwym i miłym, sympatycznym człowiekiem. Stara się przede wszystkim pomóc, udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania, podchodzi do człowieka personalnie i z uwagą. Dostosowuje swój kalendarz do potrzeb pacjenta - z powodu nagłej sytuacji mi zdarzyła się wizyta nawet niedzielnego wieczora. Trafiłam do pana doktora z zębem leczonym przez 3 innych specjalistów - dopiero tu został zaleczony ostatecznie i skutecznie. Wizyty wspominam miło i polecam

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora Jędrzeja Bryla. Swoją pracę wykonuje bardzo rzetelnie, sumiennie jak również wszystkie czynności są wykonywane z wielką starannością. Podczas zabiegu opowiada co jest wykonywane, a do pacjenta podchodzi w wielkim szacunkiem. Moim zdaniem najlepszy stomatolog w Poznaniu. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo rzetelne podejście do wykonywanego zawodu, wielki szacunek dla pacjenta i jego potrzeb. Polecam, szczególnie ze względu na leczenie kanałowe, które musiałam przejść, a które generalnie wzbudza w pacjentach grozę-tutaj, przy tak profesjonalnej obsłudze- udało się odczarować mit,że to ból nie do zniesienia. Ceny także są przystępne, zatem polecam bez wątpienia!:)

 • bardzo dobry

  Leczę zęby u Pana Doktora od kiedy pamiętam. Nigdy nie ma problemu z umówieniem się na wizytę, rewelacyjne podejście do pacjenta, świetne materiały ze Stanów czy Niemiec, walczy do końca o każdego zęba. Od tylu lat nigdy nie miałam żadnej reklamacji i nigdy o żadnej reklamacji nie słyszałam w kierunku Doktora. Podczas pracy zachowuje sterylność, dokładność, nigdzie się nie spieszy, umila czas rozmową, wszystko dokładnie wpisuje w kartoteki, robi dokumentacje. Jeśli chodzi o koszty to w porównywaniu do innych prywatnych gabinetów ceny są przystępne dla pacjentów. Z całego serca mogę polecić Pana Doktora.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę