Umów wizytę 726 odwiedzin w ciągu 30 dni

W przypadku, gdy terminy udostępnione w kalendarzu Państwu nie odpowiadają, proszę o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia dogodnego terminu. dr n. med. Jędrzej Bryl Specjali... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

W przypadku, gdy terminy udostępnione w kalendarzu Państwu nie odpowiadają, proszę o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia dogodnego terminu.

dr n. med. Jędrzej Bryl
Specjalista chorób przyzębia
Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
Lekarz medycyny estetycznej

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Periodontologia
 • Stomatologia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan Doktor to bardzo sumienny lekarz, który jest dostępny dla pacjenta w ekstremalnych sytuacjach. Potrzebowałam pilnego leczenia przed-przeszczepowego, Pan Jędrzej nie tylko przyjął mnie w niedziele i inne dni naginając swój grafik, ale podszedł bardzo indywidualnie, co osobiście jest dla mnie ważnym aspektem przy wizytach lekarskich. Miła atmosfera, delikatność i pełna współpraca z pacjentem. Wszystko wytłumaczone i pokazane krok po kroku. Serdecznie polecam. Sylwia

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista, przystępne ceny. Jestem pod wrażeniem wiedzy, wyśmienitych umiejętności praktycznych i niezwykle miłego sposobu bycia Pana Doktora. Leczę u niego zęby od ponad roku i nie zamienię go na żadnego innego stomatologa. Cieszę się, że znalazłem takiego Lekarza.

 • bardzo dobry

  Jestem po wizycie u doktora i szczerze polecam. Robiłam zabieg na twarz laserem frakcyjnym w Neomedica przy ulicy Świetlanej. Pan doktor jest ciepła osoba z niesamowitym podejściem do pacjenta. Bałam sie zabiegu lecz pan doktor skutecznie odwrócił moja uwagę powodując tym samym, ze wszystko przebiegło w miłej atmosferze i bez bólu. 40 min przed zabiegiem dostałam na twarz żel znieczulający i faktycznie moment zabiegu nie był nieprzyjemny. Co ważne czułam, ze jestem w dobrych rękach. Był to mój pierwszy kontakt z laserem i nie żałuje, ze swoją twarz oddałam właśnie w ręce doktora. Efekt jest super i na pewno wrócę tam na kolejny etap dla utrwalenia efektu.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor zrobił cud w mojej buzi:)))) tzn. zrobił coś, co było "niemożliwe" i czego "na pewno nie da się zrobić" wg kilku innych stomatologów, bo wada zgryzu jest zbyt skomplikowana. I oto cud się wydarzył!!!! I przy okazji w przemiłej, wesołej atmosferze, jaka panuje w gabinecie:))) Szukałam dobrego stomatologa i w końcu znalazłam doktora z ogromną wiedzą, profesjonalizmem i doświadczeniem a przy tym z ogromnym szacunkiem i uczciwością w stosunku do pacjenta. Dziękuję Panie Doktorze:))))

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie najbardziej interesujący (i jeden z najzdolniejszych) wśród stomatologów, których miałem okazję poznać. Doktor Bryl jest bardzo precyzyjny i dokładny, upewnia się, że problem zostanie zażegnany (Przy borowaniu zęba, kiedy myśleliśmy, że już koniec "niech jeszcze raz spojrzę dokładnie... O, tu jest jeszcze plamka, to jednak trzeba będzie doczyścić". Przy usunięciu korzenia zęba, na zdjęciu RTG były widoczne trzy korzenie "usunęliśmy pierwszy, usunęliśmy drugi i okazało się, że to dwa zrośnięte... Coś tu nie gra, sprawdźmy, jeszcze jeden powinien być"; był faktycznie, tylko schowany. Oczywiście tekst w cudzysłowach to nie są dokładne cytaty :) ). Rzuca się też w oczy fakt, że dba o pacjenta: wyjaśnia co będzie robił, uspokaja, oferuje znieczulenie lub powiększenie jego dawki (z drugiego skorzystałem przy usunięciu korzenia). Poza znakomitym profesjonalizmem doktora Bryla wyróżnia również jego bardzo przyjazne, sympatyczne i ludzkie usposobienie: cierpliwie odpowiada na pytania, porozmawia, powie, czego można się spodziewać po zabiegu. Mogę jedynie polecić.

 • bardzo dobry

  Chodzę do Pana doktora od dobrych 15 lat. Jego wspaniałe podejście do pacjenta i wieloletnia praktyka lekarska sprawia, że nawet najboleśniejsze zabiegi stają się znośne. Zawsze wytłumaczy zasade leczenia więc oprócz zdrowych zębów zyskuje dodatkową wiedzę przy każdej wizycie. O każdej porze dnia i do późnych godzin wieczornych można liczyć na profesjonalną pomoc Pana doktora. Razem z cała rodziną nie zamierzamy zmieniać naszego stomatologa. Gorąco polecam zwłaszcza osobom, które boją się wizyt dentystycznych. :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowca, godny polecenia. Długo szukałam dobrego stomatologa, i już nie muszę szukac :)

 • bardzo dobry

  Wspaniały specjalista. Jest niesamowicie uprzejmy, dzięki niemu przestałam bać się wizyt u stomatologów, podczas zabiegu zabawia rozmową (a raczej monologiem ;) ), wyjaśniając przy tym każdy swój ruch. Wykonane usługi na najwyższym poziomie, ceny również przystępne. Serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  to naprawdę świetny fachowiec, dzięki niemu przestałam bać się dentysty. Z cierpliwością i wytrwałością poradzi sobie z każdym problemem. Dodatkowo ujmująca osobowość. Ze wszech miar wspaniały lekarz:)

 • słaby

  Pan doktor bardzo sympatyczny, natomiast mimo całej sympatii więcej do niego nie pójdę. Miałam dziurę pomiędzy górną 4 i 5, Pana doktora poleciła mi koleżanka. Okazało się, że na wizytę mogę przyjść nawet tego samego dnia, co mnie zaskoczyło. W ciągu 30 minut Pan doktor założył mi 2 plomby i skasował 200 zł. Od początku czułam, że coś jest nie tak, bo tak jakby mnie uwierały. Poszłam drugi raz, ale Pan doktor stwierdził, że wszystko jest dobrze. Co jakiś czas zęby mnie pobolewały, natomiast po roku zaczęły być wrażliwe i na ciepło i na zimno. Poszłam do innego stomatologa i okazało się, że obie plomby były założone zbyt płytko, ponadto było pod nimi dużo próchnicy, a to znaczy, że przy plombowaniu Pan doktor mi nie oczyścił odpowiednio zębów z próchnicy. 5 trzeba było po rozwierceniu zrobić jeszcze raz od samego początku, a 4 nadaje się już tylko do leczenia kanałowego... osobiście nie polecam, choć doktor jest miły :)