Laryngolog dr n. med.

Jarosław Sova

Poproś o włączenie kalendarza
47

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Dr n. med. Jarosław Sova, specjalista otolaryngolog z 14 letnim stażem pracy.

  Obecnie starszy asystent Oddziału Otolaryngologicznego Szpitala Miejskiego w Gdyni.

  Konsultacje i specjalistyczne leczenie laryngologiczne.

Usługi

Choroby

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku
 • Dzienne Studia Doktoranckie AM w Gdańsku
 • 27 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  wspaniały fachowiec! kompetencje i bardzo ludzkie odniesienie do pacjentów! bardzo rzeczowy; można w pełni polegać na oku i ręce doktora, ale przede wszystkim na Jego doktorskiej głowie!

  zgłoś nadużycie
 • 5 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Podzielam wszystkie pozytywne opinie. Bardzo dobry lekarz łączący profesjonalizm z umiejętnym podejściem do pacjenta. Bardzo dobrze wykonany zabieg usunięcia polipów i czyszczenia zatok.

  zgłoś nadużycie
 • 23 listopada 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Podzielam wszystkie pozytywnw opinie na temat dr.J. Sovy.To miły,kompetentny lekarz z super podejściem do dzieci.26-10-2012 w Klinice na Dąbrówce synek był u dr. na zabiegu wycięcia trzeciegi migdałka.Zabieg przebiegł szybko i bez komplikacji.Wieczorem dziecko biegało już po oddziale i wszystko chciało jesc.W salach telewizja z bajkami,super sprawa dla rodziców z małymi dziecmi.Pielegniarki miłe ,pomocne.Polecam wszystkim Klinike na Dąbrówce zarówno tym małym jak i dużym pacjentom oraz dr.J.Sove.:)

  zgłoś nadużycie
 • 22 listopada 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz! Ogromnie mi pomógł w trakcie moich problemów z zatokami szczękowymi. Duża kompetencja, profesjonalizm oraz dobre podejście do pacjenta cechuje Pana Doktora. Przebieg operacji w Klinice na Dąbrówce bezbólowy i szybki. Zdecydowanie mogę polecić Doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 15 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Romuald P Wspaniały lekarz.Miałem operowaną przegrodę nosową 8-kwietnia w przychodni na Dąbrowie.Dziś mogę powiedzieć że po wielu latach męczarni,nareszcie mogę oddychać pełną piersią.Dr Sowa-super fachowiec,super podejście do pacjenta.Panie pielęgniarki bardzo miłe i profesjonalne.Wszystkich pozdrawiam i bardzo dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Nieraz pomół mi i mojej córce Doktor posiada ogromną wiedzę i zawsze robi wszystko, aby pomóc choremu. Dziekuje za wszystko!

  zgłoś nadużycie
 • 5 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wybitny specjalista w swojej dziedzinie, lekarz z powołania. Swietnie trafił z diagnozą u moich synów. Fantastyczne podejście do dzieci, rzeczowa rozmowa z rodzicami. Panie doktorze serdecznie dziękuję za opiekę i trafną diagnozę

  zgłoś nadużycie
 • 20 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Dostałem nowe życie, tak czuję się po zabiegu. Mam 70 lat i przez całe życie nie mogłem spać na prawym boku, bo po chwili opuchlizna zatykała mi nos. Nikt mi nie mógł pomóc. Jeden z laryngologów nastrzykiwał mi w nosie glukozą, co tylko pogorszyło oddychanie. W maju 2013 roku w ciągu jednego dnia, w Przychodni Dąbrowa - Dąbrówka wykonał zabieg korekty skrzywienia przegrody nosa i stosując laser wyeliminował nieżyt nosa. Dodatkowym utrudnieniem była praca bez narkozy, ze względu na zły stan mojego układu krążenia. Dziękuję. Janusz Cofała.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Wszystkie pozytywne opinie są jak najbardziej uzasadnione. 9 stycznia 2014 miałam robioną septopalstyke i FESS. Po zabiegu żadnych niepożądanych skutków typu obrzęki czy sińce, ból też szybko minął. Dziś mija miesiąc od operacji, a ja dostałam "drugie życie". Oddycham i czuję na nowo. Operacja odbyła się w Klinice 1 dnia w Gdyni Dąbrowie. Panie pielęgniarki przemiłe, pomocne w każdej sytuacji. Serdecznie wszystkie Panie pozdrawiam i dziękuję dr J. Sovie za wszystko

  zgłoś nadużycie
 • 15 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Doskonały lekarz, wybitny fachowiec w swojej dziedzinie. Podczas pierwszej wizyty postawił trafną diagnozę przyczyn mojego niedosłuchu, podczas gdy inni szli po linii najmniejszego oporu próbując leczyć, jak się okazuje całkiem poważną przypadłość "płukaniem ucha".

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online