Jarosław Słota, chirurg Katowice
Chirurg dr n. med.

Jarosław Słota

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

30

Adresy

 • 23 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pisze w imieniu mojej mamy bo nie jest zaznajomiona z internetem ale byla pod ogromnym wrazeniem Pana doktora. Wprost nie mogla sie nachwalic, wiec napisze tylko ze to bardzo empatyczny i dobry czlowiek a przy tym profejonalista w tym co robi.

  zgłoś nadużycie
 • 23 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Roman Takiego lekarza jeszcze nie spotkałem już po pierwszej wizycie byłem zdumiony podejściem do człowieka lekarz z powołania!!!operował mnie 2 razy przetoka okołoodbytnicza wszystko poszło dobrze.Takiego fachowca wszystkim polecam.Życzę panu dużo zdrowia.Dzięki z całego serca.Roman z Wojkowic.

  zgłoś nadużycie
 • 7 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Naprawdę bardzo polecam pana doktora Słota, bardzo dobry lekarz fachowiec jakich mało. Miły przyjazny. W tym roku poddałam się zabiegowi usunięcia dużego guzka w okolicy odbytniczo guzicznej, było duże ryzyko że to moze byc nowotwór doktor zaryzykował i wszystko się udało, rekonwalescencja przebiega naprawdę dobrze. Większe szczęście nie mogło mnie spotkać, ze trafiłam na doktora Jarosława Słota. Polecam każdemu w potrzebie takiego lekarza. Pozdrawiam gorąco, Agata z Rudziczki .

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam tego lekarza każdemu pacjentowi, dzięki niemu dzisiaj żyję. Inni lekarze nie chcieli podjąć się operacji twierdząc, że " w Pani przypadku to już nie ma sensu", a dodam, że miałam w tym czasie 29 lat. Pan dr. Słota podjął się operacji i dziś jestem na dobrej drodze do tego by być zdrowym człowiekiem. Dziękuję i pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 17 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniała osoba, pod względem kompetencji jak i wiedzy i co najważniejsze - najbardziej człowieczy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam - z dużą porcją humoru motywuje chorych do walki o życie i zdrowie - operował moją mamę na trzustkę i gdyby nie jego psychologiczne wsparcie i motywacja, mama nie dałaby rady wyjść z choroby. Takiego lekarza życzę chorym! Gosia Kubat

  zgłoś nadużycie
 • 22 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Podzielam, pozytywną opinię o doktorze, Panu Jarosławie Słocie. Po zabiegu przywraca zdrowie, radość i uśmiech na twarzy pacjenta i jego rodziny. A pacjent może być staruszkiem. Z głębi serca, przesyłam same serdeczności, Panu doktorowi i Jego Rodzinie. ------- pacjent z rodziną.

  zgłoś nadużycie
 • 31 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Mama trafiła do doktora Słoty z widmem śmierci w oczach. Tam gdzie inni lekarze dawali jasno do zrozumienia, że sprawa jest beznadziejna- doktor Słota dawał nadzieję: dobrym, choć czasami mało dyplomatycznym słowem, szybką reakcją, a także specyficznym poczuciem humoru. Zajął się mamą, jakby nie była obcą osobą, ale kimś z rodziny. Bezinteresownie. Podczas zabiegu podjął bardzo trudną decyzję i dzięki temu wszystko skończyło się szczęśliwie. Szczęściem w nieszczęściu było to, że mimo fatalnej diagnozy schorzenia u innych lekarzy- on jako jedyny wziął pod uwagę, iż ta pozornie pewna i bezlitosna diagnoza może być błędna. Nie jestem lekarzem, więc nie mi oceniać fachowość- ale uznani fachowcy u których szukaliśmy ratunku wypowiadali się o nim jako o chirurgu w samych superlatywach, a my przekonaliśmy się osobiście, że to lekarz z powołania i przy tym świetny i sympatyczny człowiek. Dziękujemy.

  zgłoś nadużycie
 • 7 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  W maju miałem zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej, przed zabiegiem dr Słota powiedział żartobliwie że tydzień po zabiegu będę mógł grać w tenisa. Muszę przyznać że niewiele się pomylił w tej kwestii, minęły 2 tyg, czuję się znakomicie i powoli wracam do pełnej aktywności fizycznej. Każdemu życzę tak fachowej opieki lekarskiej i podejścia jakie reprezentuje dr Słota :)

  zgłoś nadużycie
 • 28 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, rzeczowy, uczciwy, a co najważniejsze skuteczny. W tym roku poddałem się zabiegowi który przeprowadził Pan Jarosław Słota. Rekonwalescencja przebiega sprawnie, bez powikłań. Jestem zadowolony i z optymizmem patrzę w przyszłość :)

  zgłoś nadużycie
 • 27 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny fachowiec, wiedzę i doświadczenie medyczne łączy z bardzo dobrym kontaktem z pacjentem. Skuteczność leczenia dopełnia bardzo dobrze dobrany i prowadzony personel, to również Jego zasługa. Każdemu życzę w potrzebie - takiego DOKTORA !

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online