Jarosław Sawka

Lekarz rehabilitacji medycznej

Poproś o włączenie kalendarza

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek, kompetentny, wyrozumiały i bardzo cierpliwy! Poświęca pacjentowi dużo czasu, tłumaczy i szuka rozwiązania. Polecam!

 • bardzo dobry

  pan Jarosław Sawka jest świetnym lekarzem , zawszę znajdzie problem i go naprawi Gorąco polecam doktora Jarosława Sawkę

 • bardzo dobry

  Lekarz rewelacyjny. Od niego powinni uczyć sie inni "lekarze". Otwarty na problemy, uśmiechnięty i co najwazniejsze - chce pomóc pacjentowi. Jak jest potrzeba bez problemu zleci badania czy rehabilitację. Mało tego, powie co robic, żeby nie dopuścic do kolejnych kontuzji. Chodziłam z synem po różnych lekarzach, ale z takim sie jeszcze nie spotkałam. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo Doobry Lekarz jeden z najlepszych jaki mnie leczył i moją rodzinę!!!!!

 • bardzo dobry

  według mnie jako lekarz od spraw rechabilitacji jest lekarzem bardzo dobrym ,sumiennym i dajacym właściwe diagnozy zwiazane z chorobą Jako pacjent uważam że takich lekarzy powinno być więcej

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam Pana doktora Jarosława Sawkę. Od trzech lat jestem jego pacjentką w przychodni i nigdy nie zdarzyło się , aby mnie wypuścił z przysłowiowym "kwitkiem". Zawsze sam coś doradzi,bez najmniejszego problemu skieruje na odpowiednią rehabilitację. Szkoda, że przyjmuje tylko raz w tygodniu,bo wiąże się to z większa ilością pacjentów, ale na dobrego lekarza warto poczekać. Jest zawsze miły, uśmiechnięty,czasem zażartuje i traktuje każdego pacjenta tak,jakby był jego "dobrym znajomym". Wdzięczna pacjentka (EG)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją