Jarosław Sawka

Lekarz rehabilitacji medycznej

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek, kompetentny, wyrozumiały i bardzo cierpliwy! Poświęca pacjentowi dużo czasu, tłumaczy i szuka rozwiązania. Polecam!

 • bardzo dobry

  pan Jarosław Sawka jest świetnym lekarzem , zawszę znajdzie problem i go naprawi Gorąco polecam doktora Jarosława Sawkę

 • bardzo dobry

  Lekarz rewelacyjny. Od niego powinni uczyć sie inni "lekarze". Otwarty na problemy, uśmiechnięty i co najwazniejsze - chce pomóc pacjentowi. Jak jest potrzeba bez problemu zleci badania czy rehabilitację. Mało tego, powie co robic, żeby nie dopuścic do kolejnych kontuzji. Chodziłam z synem po różnych lekarzach, ale z takim sie jeszcze nie spotkałam. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo Doobry Lekarz jeden z najlepszych jaki mnie leczył i moją rodzinę!!!!!

 • bardzo dobry

  według mnie jako lekarz od spraw rechabilitacji jest lekarzem bardzo dobrym ,sumiennym i dajacym właściwe diagnozy zwiazane z chorobą Jako pacjent uważam że takich lekarzy powinno być więcej

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam Pana doktora Jarosława Sawkę. Od trzech lat jestem jego pacjentką w przychodni i nigdy nie zdarzyło się , aby mnie wypuścił z przysłowiowym "kwitkiem". Zawsze sam coś doradzi,bez najmniejszego problemu skieruje na odpowiednią rehabilitację. Szkoda, że przyjmuje tylko raz w tygodniu,bo wiąże się to z większa ilością pacjentów, ale na dobrego lekarza warto poczekać. Jest zawsze miły, uśmiechnięty,czasem zażartuje i traktuje każdego pacjenta tak,jakby był jego "dobrym znajomym". Wdzięczna pacjentka (EG)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją