dr n. med.

Jarosław Paluch

Laryngolog, Audiolog, foniatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz tylko takich nam potrzeba fachowców, profesjonalne podejście do pacjentów, a leczę się już prawie 2,5 roku u p.doktora

 • bardzo dobry

  dr.Paluch jest lekarzem godnym polecenia dobry specjalista z miłym podejściem do pacjęta,mało takich lekarzy mamy w polsce.Z CAŁEGO SERCA POLECAM TEGO LEKARZA

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pana Doktora od 2-ch lat. To całkowity przypadek, a może opatrzność pokierowała moje kroki z Bielska-Białej do Katowic. Nie znałam Pana Doktora, ani jednej o Nim opinii. Pierwsza wizyta i wiedziałam, że trafiłam we właściwe ręce. To świetny chirurg i wspaniały człowiek !

 • bardzo dobry

  pan doktór mnie operował a teraz chodze do niego z innym problemem . zawsze jest miły choc czasem mam wrazenie ze bardzo niesmiały albo tak zamyslony........ ze az małomówny... rozrywany przez pacjentów i przez ciągłe telefony, zabiegany ale bardzo mądry i wspaniały człowiek. Wspaniały lekarz nie dziwne wiec ze ma tylu pacjentów. kiedys miałam okazje usłyszec , widzieć jaki jest troskliwy wobec drugiego człowieka...... az zal ze takich ludzi jak pan doktor Paluch jest tak mało. jedno jest pewne- polecam :)

 • bardzo dobry

  Właśnie jestem po wizycie. Tacy lekarze to już niestety rzadkość - kompetentny, miły, z powołaniem. Pomimo że wciąż zabiegany. Z rozsądnym podejściem do pacjenta, takim w sam raz, bez roztkliwiania się i bez zbywania. Baardzo duży plus.

 • bardzo dobry

  GODNY POLECENIA SPECJALISTA / JAKICH MAŁO W NASZYM KRAJU , LEKARZ Z POWAŁANIA LECZY BY WYLECZYĆ

 • bardzo dobry

  Na pierwszej wizycie zdiagnozował przyczynę suchego , przewlekłego kaszlu u dziecka pomimo, że dwa lata inni lekarze bezskutecznie szukali źródła infekcji . Podejrzewam , że w ogóle nie słyszeli o takiej chorobie. Przy tym bardzo grzeczny, miły i taki po prostu normalny. Rewelacja. Szkoda, że tak malo takich fachowców.

 • bardzo dobry

  Uwielbiam tego lekarza,wycinałam u Niego migdałki,to faktycznie cudowny człowiek;a ze zalatany,kazdy by był przy takiej liczbie pacjentow.Z całego serca polecam tego lekarza!!!!!!!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec potrafi szybko ocenic diagnoze i ma poczucie humoru.

 • bardzo dobry

  Kapitalne podejście do pacjentów, kompetentny,trafna diagnoza,lekarz z powołania.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Włodzimierz Niecewicz - laryngolog, Iwona Beata Błaszczyk-Giełzak - laryngolog, Jolanta Sikora - laryngolog, Marek Jerzy Januszewski - laryngolog, Krystyna Kozakiewicz - laryngolog, Jan Pilch - laryngolog, Krystyna Majzel - laryngolog, Teresa Tomera-Proksa - laryngolog, Edyta Barbara Jura-Szołtys - laryngolog, Ewa Bednarczyk-Witoszek - laryngolog, Justyn Bogusz - laryngolog, Piotr Urbaniec - laryngolog, Beata Janoska Figarska - laryngolog, Urszula Strokosz-Świstak - laryngolog, Iwona Teresa Kossowska - laryngolog, Małgorzata Krystyna Bąbczyńska-Lacheta - laryngolog, Magdalena Stodółkiewicz - laryngolog, Danuta Barbara Zbrowska-Bielska - laryngolog, Grażyna Zofia Stryjewska-Makuch - laryngolog, Tatiana Gierek - laryngolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online