Jarosław Kwiecień, gastrolog Opole
GastrologPediatra dr hab. n. med.

Jarosław Kwiecień

Poproś o włączenie kalendarza
7

O mnie

 • Specjalista pediatrii i gastroenterologii. Adiunkt habilitowany Katedry i Kliniki Pediatrii w Zabrzu, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.

  Uwaga!
  Porad w ramach NFZ udzielam wyłącznie w Przyklinicznej Poradni Gastroenterologicznej dla Dzieci w Zabrzu. Porady prywatne w gabinetach w Katowicach i w Opolu.

  W NZOZ TOMMED w Katowicach oprócz porad prywatnych możliwe bezpłatne konsultacje dla osób ubezpieczonych w firmach: Medicover, Polmed, Medica Polska.

  Kontakt e-mail: jkgastro@mp.pl

Usługi

 • Konsultacja specjalisty gastrologa dziecięcego 100 - 150 zł
 • 29 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dostępny doktor, zna się na tym co robi pomógł mi zdiagnozować syna. Więcej takich lekarzy-dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 12 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy specjalista jakiego do tej pory spotkałam. Poza tym miły, kontaktowy, z dobrym podejściem do dzieci. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 15 maja 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec. Wyprowadził nasze dziecko z zaparć, z którymi wcześniej paru lekarzy nie potrafiło sobie poradzić. Świetnie tłumaczy, daje konkretne, skuteczne zalecenia. Niestety w ramach NFZ kolejka do dr Kwietnia jest zajęta na prawie pół roku do przodu, więc musieliśmy pójść prywatnie, ale na pewno było warto!

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Moje dziecko ma chorobę Leśniowskiego-Crohna. Od samego początku chodzimy do dr Kwietnia do Kliniki w Zabrzu i jestem bardzo zadowolona. Regularnie mamy badania i wizyty, doktor jest staranny, cierpliwy, dużo tłumaczy, zawsze pyta się o wiele rzeczy. Wiem że zawsze mogę zadzwonić z problemem, odbiera telefony, konsultuje wyniki przez telefon. Raz jak mieliśmy pogorszenie nie było żadnego problemu z pilną wizytą w Poradni mimo że nie był to nasz termin. Ja nie mogę powiedzieć złego slowa.

  zgłoś nadużycie
 • 12 października 2010

  Ocena: Słaby

  Zdecydowanie NIE POLECAM. Pan Kwiecień to człowiek o (podobno) właściwej wiedzy, ale czytając powyższą laurkę trudno nie odnieść wrażenia, że to nie bezinteresowna autoreklama . Miałam okazję skorzystać z konsultacji pana Kwietnia w poradni gastrologicznej dla dzieci w zastępstwie innego lekarza prowadzącego moje dziecko i... porażka. Na obrzęk przełyku zdiagnozowany prywatnie w innej jednostce po zaleceniu tego badania przez prowadzącego Pediatrę, prócz nonszalanckiej ignorancji pan Kwiecień przepisał dziecku leki na zaparcia i wizytę kontrolną za rok, na odchodnym dodając w obecności dziecka,że jeśli dojdzie do skrócenia przełyku na skutek ww. obrzęku, to w obecnych czasach TO się obecnie wycina chirurgicznie. -> Coż za \\\"wnikliwa i ostrożna diagnoza\\\" no i rokowania jakie beztroskie... I jakie empatyczne podejście do dziecka... Zalecenia z wspomnianej wizyty z proponowanymi lekami na zaparcia wpisał (i podpisał się pod nimi!) do karty konsultacyjnej pacjenta, którą każdy pacjent ma obowiązek ze sobą przynosić na wizyty w poradni. Konsultowałam potem dziecko u innego lekarza gastrologa i...potencjalnie posiadanych kompetencji nikt nie podważa,ale wystarczy spojrzeć na wspomniana kartę konsultacyjną pacjenta (mądrej głowie dość po słowie...) Pacjenci tego feralnego dnia przejęci w poradni po nieobecnym lekarzu również wychodzili zadziwieni (ich komentarzy przytaczać już nie będę). Tak więc kwalifikacje może i są (ja nie miałam sposobności się o nich przekonać), ale czy będzie ochota je wykorzystać dla każdego Małego Pacjenta ?- ja więcej NIE ZARYZYKUJĘ.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Dla mnie raczej typ chłodnego profesjonalisty, wielkiej empatii nie ma co oczekiwać, ale za to punktualny, konkretny i rzeczywiście dobry fachowiec.

  zgłoś nadużycie
 • 13 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz, kochany człowiek, a przede wszystkim wspaniały fachowiec.Nie panikuje, rzeczowy, podczas wizyty odpowie na każde pytanie - nawet gdy jest ich bardzo dużo:).Cierpliwy, zaangażowany w swoją pracę, diagnozy ostrożne i wnikliwe ale przede wszystkim trafne. Podczas wizyty zwraca uwagę na wiele aspektów. Zdecydowanie polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online