lek.

Jarosław Jacek Maj

Ginekolog

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne. Historia powstania sięga roku 1995 r. Od marca 2000 r. mieśc... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

USG ginekologiczne 60 - 100 zł
USG 100 zł
Zwykła wizyta 100 zł
KTG - kardiotokografia 30 zł
Testy HPV 150 - 300 zł
Wulwoskopia 250 - 300 zł
LEKARZ SĄDOWY - zaświadczenia
Kolposkopia 250 - 300 zł
Cytologia 80 - 100 zł
USG płodu 130 zł
Wizyta z cytologią płynną 180 zł
Usunięcie wkładki wewnątrzmacicznej 100 zł
Badania bakteriologiczne 30 - 380 zł
Test HARMONY 2 500 zł
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne.

Historia powstania sięga roku 1995 r. Od marca 2000 r. mieści się w nowoczesnym zespole gabinetów lekarskich przy NZOZ "Hipokrates" na ul. Łużyckiej 7 w centrum Gorzowa Wlkp.

Specjalizacja gabinetu to KOLPOSKOPIA - badanie niezbędne w pełniej diagnostyce chorób szyjki macicy. Oprócz kolposkopii wykonywana może być wulwoskopia (choroby przedsionka pochwy) lub waginkoskopia (choroby pochwy). Pracownia kolposkopowa wykonuje również badanie u mężczyzn - peniskopia. Oprócz kolposkopii oferowana jest cytologia na podłożu płynnym (LBC) oraz badanie DNA wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) i mRNA transkryptów E6/E7 wysoonkogennych typów HPV.

Przychodnia dysponuje doświadczoną kadrą medyczną - lekarską i pielęgniarską oraz rejestratorki medyczne. Gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt: aparaty ultrasonograficzne (2 aparaty Samsung Medison Accuvix A30 oraz Logiq 400MD), Kolposkop z torem wizyjnym, elektroniczne detektory tętna płodu, aparaty kardiotokograficzne.

System rejestracji - internetowy on-line (www.osoz.pl/osoz-www/przychodnia/lista/umow?idSwiadczeniodawcy_RejestracjaDedykowana=980331), telefoniczny bądź osobisty. Kartoteka całkowicie skomputeryzowana umożliwiająca lekarzowi wgląd do danych pacjenta, który miał wykonywane badanie ultrasonograficzne, cytologiczne lub był na wizycie u innego lekarza w tutejszej przychodni. Przypomnienie o zbliżającej się wizycie poprzez SMS.

W trakcie wizyty korzystamy wyłącznie ze sprzętu jednorazowego użytku (podkłady, wzierniki, szczoteczki cytologiczne, pęsety, kulociągi, rękawice).

Badania krwi i moczu, które są pobierane w Laboratorium DIAGNOSTYKA ul. Piłsudskiego 15 w Gorzowie Wlkp., a wyniki można odebrać na wizycie ginekologicznej ponieważ gabinet ma łączność internetową z laboratorium.

CYTOLOGIA PŁYNNA (cytologia jednowarstwowa, LBC) jest pobierana jako standard przy wizycie ginekologiczno - położniczej. Wyniki cytologii płynnej odbiera się osobiście lub przesyłane są drogą mailową.

O wynikach każdego badania rozszerzonego jak: kolposkopia, DNA HPV, mRNA, histopatologia - indywidualnie informujemy pacjenta.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Medycyna sądowa

Artykuły

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jest to bardzo dobry, fachowy,niezwykle miły doktor.Życzyłabym sobie zawsze takich lekarzy.Jestem bardzo zadowolona,polecam.

 • bardzo dobry

  Dr Maj jest moim lekarzem od wielu lat. To lekarz bardzo dobry, kompetentny, kulturalny i ogólnie bardzo naturalny. Z czystym sumieniem polecam.

 • bardzo dobry

  To moja pierwsza wizyta u dr Maja. Jestem bardzo zadowolona! Lekarz dokładnie wypytuje o wszystkie szczegóły, cierpliwie odpowiada na zadane pytania. Podczas badania zagaduje, żartuje z pacjentką przez co nie czuć jakiegokolwiek skrępowania. Myślę, że to bardzo dobry specjalista. Należy jeszcze dodać, że doktor ,, nie naciąga". Polecam!

 • bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia. Fachowe podejście do pacjenta. Kompetentny, miły, zna się na tym co robi. Dokładne badanie; mówił co robi i oprócz powiedzenia które leki w jakiej kolejności brać to również dostałam karteczkę z dokładnym opisem. Rozpoznał chorobę bez problemu....leki bardzo dobrze dobrane.Trzy dni i znaków choroby brak:)

 • bardzo dobry

  Polecam lekarza Jarosława Maja. Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Wizyty u niego są przyjemne, a badanie przeprowadzane jest dokładnie. Lekarz odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam również w przypadku konieczności potwierdzenia wyników badania cytologicznego i konieczności wykonania badania kolposkopowego.

 • dobry

  Poleciłabym doktora z czystym sumieniem. Dokładny, delikatny podczas badania, zwraca uwagę na pacjentkę , potrafi słuchać ze zrozumieniem i wyciągać wnioski- co niestety nie jest częstym zjawiskiem wśród lekarzy.Trafnie stawia diagnozę.Oprócz niewątpliwej wiedzy i umiejętności odznacza się kultura osobistą i niewymuszonym poczuciem humoru.

 • bardzo dobry

  od 15 lat jestem pacjentką dr Maja,prowadzil od początku moją bliźniaczą ciążę,ktorą dzięki niemu donosilam szczęśliwie. Bardzo kompetentny,opiekuńczy i z poczuciem humoru lekarz. Podczas wizyty uprzejmy i miły , odpowiada na wszelkie pytania .Polecam Dr Maja jako lekarza prowadzącego ciąże,jak również badania profilaktyczne.

 • bardzo dobry

  Witam;-) Chodzę do Pana Maja od początku mojej ciąży, byl on również moim pierwszym lekarzem ginekologiem;-)przyjął mnie bardzo ciepło i był delikatny, Czytałam opinie negatywne ... i szczerze powiem że nie rozumiem ich, wulgarny? niemiły? słaby specjalista??? heheheh dla mnie jest cudowny! Naprawde konkretny wszystko szczegółowo tłumaczy;-) lubie do niego chodzic ,wychodze zawsze uśmiechnięta jest przesympatyczny;-)))) pyta o dzidzie, o samopoczucie nie przechodzi odrazu do kasowania za wizyte;-/ juz nie przesadzajcie;-) jedynym minusem tego ze nie bedzie odbierał mojej ciąży, nikomu nie ufam tak jak jemu!!!!! pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Doktor Maj prowadzi teraz moją drugą ciążę, jest kompetentny, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, dokładnie przeprowadza każde badanie i tłumaczy ich wyniki. Jeśli komuś zależy na profesjonalizmie i wspaniałej opiece a jednocześnie chce komfortowo czuć się na każdej wizycie to doktor Maj jest odpowiednim lekarzem dla takiej osoby. Atmosfera podczas wizyty jest luźna, ale z pełną kulturą i szacunkiem dla pacjentki. Pani od spinania się trafiła albo na nie tego doktora Maja, albo jest z konkurencji. Polecam doktora każdej koleżance.

 • bardzo dobry

  .....tak czytam sobie niektóre opinie na temat Doktora i włos mi się jeży na głowie.... uważam, że niektóre panie ewidentnie i natychmiast powinny skorzystać z wizyty u lekarza ....i nie jest to ginekolog. Frustracje i depresje się leczy, a wylewanie ich na drugiego człowieka jest po prostu obrzydliwe. Ja od siebie chciałabym tylko w kliku słowach zamknąć moje kilkunastoletnie doświadczenie jako pacjentki Doktora - klasa sama w sobie! lekarz, który szkoli się gdzie tylko może i to właśnie po to aby nam, swoim pacjentkom służyć swoją wiedzą. Zawsze opanowany, spokojny, godny zaufania, nigdy nie czułam się w jakikolwiek sposób skrępowana. Dzięki Doktorze za te wszystkie lata, za czuwanie nad dwiema moimi ciążami, za dobre słowo i troskę.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę