Jarosław Jacek Maj

Poproś o włączenie kalendarza
42

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne.

  Historia powstania sięga roku 1995 r. Od marca 2000 r. mieści się w nowoczesnym zespole gabinetów lekarskich przy NZOZ "Hipokrates" na ul. Łużyckiej 7 w centrum Gorzowa Wlkp.

  Specjalizacja gabinetu to KOLPOSKOPIA - badanie niezbędne w pełniej diagnostyce chorób szyjki macicy. Oprócz kolposkopii wykonywana może być wulwoskopia (choroby przedsionka pochwy) lub waginkoskopia (choroby pochwy). Pracownia kolposkopowa wykonuje również badanie u mężczyzn - peniskopia. Oprócz kolposkopii oferowana jest cytologia na podłożu płynnym (LBC) oraz badanie DNA wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) i mRNA transkryptów E6/E7 wysoonkogennych typów HPV.

  Przychodnia dysponuje doświadczoną kadrą medyczną - lekarską i pielęgniarską oraz rejestratorki medyczne. Gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt: aparaty ultrasonograficzne (2 aparaty Samsung Medison Accuvix A30 oraz Logiq 400MD), Kolposkop z torem wizyjnym, elektroniczne detektory tętna płodu, aparaty kardiotokograficzne.

  System rejestracji - internetowy on-line (www.osoz.pl/osoz-www/przychodnia/lista/umow?idSwiadczeniodawcy_RejestracjaDedykowana=980331), telefoniczny bądź osobisty. Kartoteka całkowicie skomputeryzowana umożliwiająca lekarzowi wgląd do danych pacjenta, który miał wykonywane badanie ultrasonograficzne, cytologiczne lub był na wizycie u innego lekarza w tutejszej przychodni. Przypomnienie o zbliżającej się wizycie poprzez SMS.

  W trakcie wizyty korzystamy wyłącznie ze sprzętu jednorazowego użytku (podkłady, wzierniki, szczoteczki cytologiczne, pęsety, kulociągi, rękawice).

  Badania krwi i moczu, które są pobierane w Laboratorium DIAGNOSTYKA ul. Piłsudskiego 15 w Gorzowie Wlkp., a wyniki można odebrać na wizycie ginekologicznej ponieważ gabinet ma łączność internetową z laboratorium.

  CYTOLOGIA PŁYNNA (cytologia jednowarstwowa, LBC) jest pobierana jako standard przy wizycie ginekologiczno - położniczej. Wyniki cytologii płynnej odbiera się osobiście lub przesyłane są drogą mailową.

  O wynikach każdego badania rozszerzonego jak: kolposkopia, DNA HPV, mRNA, histopatologia - indywidualnie informujemy pacjenta.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • 13 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  od 15 lat jestem pacjentką dr Maja,prowadzil od początku moją bliźniaczą ciążę,ktorą dzięki niemu donosilam szczęśliwie. Bardzo kompetentny,opiekuńczy i z poczuciem humoru lekarz. Podczas wizyty uprzejmy i miły , odpowiada na wszelkie pytania .Polecam Dr Maja jako lekarza prowadzącego ciąże,jak również badania profilaktyczne.

  zgłoś nadużycie
 • 26 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam;-) Chodzę do Pana Maja od początku mojej ciąży, byl on również moim pierwszym lekarzem ginekologiem;-)przyjął mnie bardzo ciepło i był delikatny, Czytałam opinie negatywne ... i szczerze powiem że nie rozumiem ich, wulgarny? niemiły? słaby specjalista??? heheheh dla mnie jest cudowny! Naprawde konkretny wszystko szczegółowo tłumaczy;-) lubie do niego chodzic ,wychodze zawsze uśmiechnięta jest przesympatyczny;-)))) pyta o dzidzie, o samopoczucie nie przechodzi odrazu do kasowania za wizyte;-/ juz nie przesadzajcie;-) jedynym minusem tego ze nie bedzie odbierał mojej ciąży, nikomu nie ufam tak jak jemu!!!!! pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Maj prowadzi teraz moją drugą ciążę, jest kompetentny, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, dokładnie przeprowadza każde badanie i tłumaczy ich wyniki. Jeśli komuś zależy na profesjonalizmie i wspaniałej opiece a jednocześnie chce komfortowo czuć się na każdej wizycie to doktor Maj jest odpowiednim lekarzem dla takiej osoby. Atmosfera podczas wizyty jest luźna, ale z pełną kulturą i szacunkiem dla pacjentki. Pani od spinania się trafiła albo na nie tego doktora Maja, albo jest z konkurencji. Polecam doktora każdej koleżance.

  zgłoś nadużycie
 • 23 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  .....tak czytam sobie niektóre opinie na temat Doktora i włos mi się jeży na głowie.... uważam, że niektóre panie ewidentnie i natychmiast powinny skorzystać z wizyty u lekarza ....i nie jest to ginekolog. Frustracje i depresje się leczy, a wylewanie ich na drugiego człowieka jest po prostu obrzydliwe. Ja od siebie chciałabym tylko w kliku słowach zamknąć moje kilkunastoletnie doświadczenie jako pacjentki Doktora - klasa sama w sobie! lekarz, który szkoli się gdzie tylko może i to właśnie po to aby nam, swoim pacjentkom służyć swoją wiedzą. Zawsze opanowany, spokojny, godny zaufania, nigdy nie czułam się w jakikolwiek sposób skrępowana. Dzięki Doktorze za te wszystkie lata, za czuwanie nad dwiema moimi ciążami, za dobre słowo i troskę.

  zgłoś nadużycie
 • 9 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Maj jest moim lekarzem od 13 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć.Zaczęłam chodzić do Niego najpierw do przychodni później prywatnie nie odczułam różnicy w traktowaniu.Prowadził moje dwie ciąże,polecam nie znam lepszego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 5 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam bardzo serdecznie, jestem pacjentka dr Maja od prawie 2 lat i musze przyznac ze jest lekarzem bardzo bardzo dobrym, fachowo tlumaczy a co najwazniejsze tlumaczy na "jezyk polski" nie zrozumiale terminy dla nas pacjentek, takich jak dr Maj lekarzy ginekologow powinno byc o wiele wiele wiecej, jako jedyny lekarz wykryl u mnie moja chorobe za co bardzo dziekuje. Reasumujac wszystkim pacjentka polecam doktora bo naprawde warto

  zgłoś nadużycie
 • 11 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Super lekarz,uratowal mnie przed operacja,gdzie inni chcieli juz mnie kroic,prowadzil cala ciaze moja,polecam,jak najbardziej,bardzo kompetentny.Trafilam z polecenia do niego i jest moim lekarzem juz 17 lat

  zgłoś nadużycie
 • 9 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Pana dr. Maja! Bardzo dobry, konkretny lekarz. W ciekawy sposób opowiedział mi o cytologii płynnej jak również polecił kilka ciekawych artykułów na ten temat. Atmosfera w gabinecie bardzo sympatyczna.Polecam !!

  zgłoś nadużycie
 • 8 sierpnia 2012

  Ocena: Dobry

  Bardzo dobry lekarz- ultrasonografista! Polecam, wykrył wcześnie wade serca u mojego jeszcze nienarodzonego dziecka. Dziekuje;)

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Muszę bronić Pana doktora. Pod koniec ciąży byłam zmuszona zmienić lekarza. Udałam się do doktora Maja i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera w gabinecie rewelacyjna. Bardzo chętnie odpowiadał na pytania i wyjaśniał wszystkie wątpliwości. Po ciąży był równie kompetentny i wyrozumiały. Mam spore problemy ze względu na zrosty pooperacyjne i jako jedyny lekarz pomółl mi ulżyć w bólu. W razie wątpliwości wykonywal USG dopochwowe, za które nie naliczał dodatkowych kosztów. Szkoda,że Pan doktor nie pracuje na oddziale w szpitalu. To byłby wielki plus rodzić przy swoim lekarzu. Niech Pan przemyśli taką opcję :)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami