lek.

Jarosław Jacek Maj

Ginekolog

Umów wizytę 1268 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne. Historia powstania sięga roku 1995 r. Od... więcej

Umów wizytę

 • USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  ul. Łużycka 7
  66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Wizyta (w ramach wizyty usg ginekologiczne) 150 zł
  Cytologia płynna 100 zł
  Kolposkopia + wycinki z badaniem histopatologicznym 300 zł
  Testy dna hpv 150 - 300 zł
  Wulwoskopia 300 zł
  Wizyta + cytologia płynna (promocja) 200 zł
  Założenie wkładki domacicznej 400 zł
  Kolposkopia 250 zł
  Usunięcie wkładki wewnątrzmacicznej 100 zł
  Badania bakteriologiczne, wirusologiczne, mykologiczne 30 - 400 zł
  Test harmony 2 200 zł
  Cytologia płynna + hr dna hpv 200 zł

  więcej

Pytania pacjentów (34)

 • Witam od 2 lat staramy się z mężm o dziecko
  Na przed ostatniej wizycie ginekologicznej Pani doktor znalazła torbiel na lewym jajniku ,która ma powyżej czterech centymetrów.Pani doktor zleciła badania hormonalne i kolejną wizytę po dwóch miesiącach.
  Torbiel jak była tak jest prawdopodobnie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jarosław Jacek Maj

  Laparoskopia jest zabiegiem operacyjnym, który nie wymaga rozcięcia powłok brzusznych. Szerszy opis na WIKIPEDII.
  Nie wiadomo dlaczego ma Pani podwyższoną prolaktynę. Wymaga to dokładniejszej… Więcej

 • Od dłuższego czasu staramy się z mężem o dziecko.Przy starszej 2nie miałam żadnych problemów z zajściem. A teraz po 5latach okazało się że pęcherzyk nie pęka...Czy są jakieś metody?może pomoc hormonalna?żeby pękał i mogło dojść do zapłodnienia?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jarosław Jacek Maj

  Zbyt wiele niewiadomych. Proszę zgłosić się do lekarza specjalizującego się w leczeniu niepłodności.

Zobacz wszystkie (34) odpowiedzi

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne.

Historia powstania sięga roku 1995 r. Od marca 2000 r. mieści się w nowoczesnym zespole gabinetów lekarskich przy NZOZ "Hipokrates" na ul. Łużyckiej 7 w centrum Gorzowa Wlkp.

Specjalizacja gabinetu to KOLPOSKOPIA - badanie niezbędne w pełniej diagnostyce chorób szyjki macicy. Oprócz kolposkopii wykonywana może być wulwoskopia (choroby przedsionka pochwy) lub waginkoskopia (choroby pochwy). Pracownia kolposkopowa wykonuje również badanie u mężczyzn - peniskopia. Oprócz kolposkopii oferowana jest cytologia na podłożu płynnym (LBC) oraz badanie DNA wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) i mRNA transkryptów E6/E7 wysoonkogennych typów HPV.

Przychodnia dysponuje doświadczoną kadrą medyczną - lekarską i pielęgniarską oraz rejestratorki medyczne. Gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt: aparaty ultrasonograficzne (2 aparaty Samsung Medison Accuvix A30 oraz Logiq 400MD), Kolposkop z torem wizyjnym, elektroniczne detektory tętna płodu, aparaty kardiotokograficzne.

System rejestracji - internetowy on-line (www.osoz.pl/osoz-www/przychodnia/lista/umow?idSwiadczeniodawcy_RejestracjaDedykowana=980331), telefoniczny bądź osobisty. Kartoteka całkowicie skomputeryzowana umożliwiająca lekarzowi wgląd do danych pacjenta, który miał wykonywane badanie ultrasonograficzne, cytologiczne lub był na wizycie u innego lekarza w tutejszej przychodni. Przypomnienie o zbliżającej się wizycie poprzez SMS.

W trakcie wizyty korzystamy wyłącznie ze sprzętu jednorazowego użytku (podkłady, wzierniki, szczoteczki cytologiczne, pęsety, kulociągi, sondy maciczne, rękawice).

Badania krwi i moczu, które są pobierane w Laboratorium DIAGNOSTYKA ul. Piłsudskiego 15 w Gorzowie Wlkp., a wyniki można odebrać na wizycie ginekologicznej ponieważ gabinet ma łączność internetową z laboratorium.

CYTOLOGIA PŁYNNA (cytologia jednowarstwowa, LBC) jest pobierana jako standard (nie pobieram cytologii klasycznej czyli tzw. "szkiełkowej") przy wizycie ginekologiczno - położniczej. Wyniki cytologii płynnej odbiera się osobiście lub przesyłane są drogą mailową.

O wynikach każdego badania rozszerzonego jak: kolposkopia, DNA HPV, mRNA, histopatologia - indywidualnie informujemy pacjenta.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Artykuły

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pana Doktora już kilka lat. Cenię go za profesjonalizm i serdeczne podejście do pacjenta.Polecam wizytę u dr Maja.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 2 lutego 2016)

  Bardzo dziękuję za opinię. I pozdrawiam serdecznie.

 • bardzo dobry

  Moja pierwsza wizyta u Doktora,jednak na pewno nie ostatnia. Kompetencja i podejscie do pacjenta na najwyzszym poziomie. Zdecydowanie polecam!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 18 stycznia 2016)

  Dziękuję bardzo. I polecam się na przyszłość.

 • bardzo dobry

  Od lat chodzę do dra Maja. Kompetencja i kultura. Zrozumienie każdej sytuacji i odczuć pacjentki. Iza Szczetyńska

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 18 stycznia 2016)

  Pani Izo. Bardzo dziękuję za słowa pokrzepienia :-)

 • bardzo dobry

  dr.Maj jak dla mnie to najlepszy lekarz od wielu lat - polecam go z cała świadomością i odpowiedzialnością,Kompetentny i bardzo delikatny przy badaniu.Podejście do pacjentek ma doskonałe i takie samo jest Jego diagnozowanie oraz leczenie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 18 stycznia 2016)

  Dziękuję. I cieszę się, że mogłem pomóc.

 • bardzo dobry

  Do Pań,które zastanawiają się nad wizytą u Pana Doktora, nie czekajcie! Miałam doczynienia z wieloma lekarzami, ale z czystym sumieniem stwierdzam,iż jest to wymarzony lekarz. Moja pierwsza wizyta u Pana Doktora i na pewno nie ostatnia. Jest wyjątkowy, ma olbrzymią wiedzę,podejście do pacjentki,wszystko wytłumaczy na spokojnie w zrozumiały sposób. Badanie wykonane bardzo delikatnie,zero skrępowania. Do gabinetu weszłam zestresowana,bez nadzieji, a wyszłam pełna optymizmu i z uśmiechem na twarzy. Gorąco polecam! Pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 18 stycznia 2016)

  Dziękuję bardzo. Staram się zachowywać normalnie na każdej wizycie. Zawszę służę pomocą.

 • bardzo dobry

  Po kolejnej wizycie mogę ocenić - pan doktor ma doskonałe podejście: nie czułam się skrępowana, tłumaczył wszystko spokojnie, potraktował po prostu jak człowieka ;) W końcu znalazłam swojego lekarza w Gorzowie :) Ach, i forma umawiania wizyty przez internet - super wygodna!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 18 stycznia 2016)

  Bardzo dziękuję. rejestracja on-line i powiadomienia SMS uważam powinny dotyczyć każdego szanującego się gabinetu.

 • bardzo dobry

  To fakt lekarz konkretny. Wszystko wytumaczy :] Badanie bezbolesne . Ma podejście. POLECAM !!!!:).

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 18 stycznia 2016)

  Bardzo dziękuję za treściwą odpowiedź.

 • bardzo dobry

  Byłam u Pana Doktora dziś po raz pierwszy. szukałam lekarza na miejscu w Gorzowie. Potwierdził ciążę,był bardzo miły a badania nawet nie odczułam. Bardzo polecam ;)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 18 stycznia 2016)

  Dziękuję bardzo. I polecam się na przyszłość.

 • bardzo dobry

  U dr Maja pierwszy raz byłam 10 lat temu zrobić tylko usg, bo mój lekarz nie miał tak nowoczesnego sprzętu. Podczas badania pan doktor pyta mnie, dlaczego zaniedbałam regularne wizyty u lekarza, gdyż zauważa zmiany dość poważne, jak pokazałam mu wynik ostatniego badania sprzed ok. roku nie mógł uwierzyć, że mój lekarz tego nie zauważył. Od razu udałam się na konsultację do Poznania, jak mi polecił pan dr, i po dwóch tygodniach byłam już zoperowana. Na szczęście badanie histopatologiczne było dla mnie pomyślne. Mogę śmiało powiedzieć, że uratował mi życie. Pan doktor podczas wizyt jest bardzo miły, do pacjentki podchodzi ze zrozumieniem i cierpliwością - ma czas na wyjaśnienia wszystkich szczegółów terapii. Za wypisywane recepty pomiędzy wizytami nie trzeba płacić, wystarczy telefonicznie w rejestracji podać szczegóły i następnego dnia recepta jest gotowa do odbioru. Szczerze polecam dr Maja i życzę Jemu dużo zdrowia i jeszcze długich lat pracy.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 20 listopada 2015)

  Witam serdecznie. Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretna, treściwa i miła wizyta. Lekarz dokładnie tłumaczy, omawia wszystko. A przy tym jest bardzo sympatyczny. Lekarz z powołania. Śmiało polecam wizytę u dr Maja.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 20 listopada 2015)

  Witam. Bardzo dziękuję i czuję się zażenowany ;-)