lek.

Jarosław Jacek Maj

Ginekolog

Umów wizytę 1104 odwiedziny w ciągu 30 dni

Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne. Historia powstania sięga roku 1995 r. Od marca 2000 r. mieśc... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  ul. Łużycka 7
  66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

Pytania pacjentów (2)

 • Czy powinnam sie martwić?

  Przyjmuję od jakiś 2lat tabletki antykoncepcyjne LesiPlus,ostatnio w pierwszym tygodniu przyjmowania zapomniałam o 8tabletce z blistra,kolejną wzięłam o tej samej godzinie co zawsze,pominięta tabletkę wzięłam dużo później,współżycie odbyło się bez dodatkowych zabezpieczeń,testu na razie nie robiłam,chcę… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jarosław Jacek Maj

  Witam. Ryzyko ciąży jest ale niezwykle małe. Nawiasem, niepotrzebnie lekarz kazał przerwać stosowanie tabletek. W dniu zapomnienia lub po nim można było dodatkowo wziąć EllaOne.

 • jestem w 8 tygodniu ciąży zagrożonej. Mam dużo ochotę na seks. Czy masturbacja może zaszkodzić dziecku?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jarosław Jacek Maj

  Nie ma to wpływu na ciążę fizjologiczną.

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Usługi

USG 100 zł
Zwykła wizyta 100 zł
KTG - kardiotokografia 30 zł
Testy HPV 150 - 300 zł
Wulwoskopia 250 - 300 zł
Zwykła wizyta
Kolposkopia 250 - 300 zł
Cytologia 80 - 100 zł
USG płodu 150 zł
Wizyta z cytologią płynną 180 zł
Usunięcie wkładki wewnątrzmacicznej 100 zł
Badania bakteriologiczne 30 - 380 zł
Test HARMONY 2 300 zł
LEKARZ SĄDOWY - zaświadczenia
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne.

Historia powstania sięga roku 1995 r. Od marca 2000 r. mieści się w nowoczesnym zespole gabinetów lekarskich przy NZOZ "Hipokrates" na ul. Łużyckiej 7 w centrum Gorzowa Wlkp.

Specjalizacja gabinetu to KOLPOSKOPIA - badanie niezbędne w pełniej diagnostyce chorób szyjki macicy. Oprócz kolposkopii wykonywana może być wulwoskopia (choroby przedsionka pochwy) lub waginkoskopia (choroby pochwy). Pracownia kolposkopowa wykonuje również badanie u mężczyzn - peniskopia. Oprócz kolposkopii oferowana jest cytologia na podłożu płynnym (LBC) oraz badanie DNA wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) i mRNA transkryptów E6/E7 wysoonkogennych typów HPV.

Przychodnia dysponuje doświadczoną kadrą medyczną - lekarską i pielęgniarską oraz rejestratorki medyczne. Gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt: aparaty ultrasonograficzne (2 aparaty Samsung Medison Accuvix A30 oraz Logiq 400MD), Kolposkop z torem wizyjnym, elektroniczne detektory tętna płodu, aparaty kardiotokograficzne.

System rejestracji - internetowy on-line (www.osoz.pl/osoz-www/przychodnia/lista/umow?idSwiadczeniodawcy_RejestracjaDedykowana=980331), telefoniczny bądź osobisty. Kartoteka całkowicie skomputeryzowana umożliwiająca lekarzowi wgląd do danych pacjenta, który miał wykonywane badanie ultrasonograficzne, cytologiczne lub był na wizycie u innego lekarza w tutejszej przychodni. Przypomnienie o zbliżającej się wizycie poprzez SMS.

W trakcie wizyty korzystamy wyłącznie ze sprzętu jednorazowego użytku (podkłady, wzierniki, szczoteczki cytologiczne, pęsety, kulociągi, sondy maciczne, rękawice).

Badania krwi i moczu, które są pobierane w Laboratorium DIAGNOSTYKA ul. Piłsudskiego 15 w Gorzowie Wlkp., a wyniki można odebrać na wizycie ginekologicznej ponieważ gabinet ma łączność internetową z laboratorium.

CYTOLOGIA PŁYNNA (cytologia jednowarstwowa, LBC) jest pobierana jako standard (nie pobieram cytologii klasycznej czyli tzw. "szkiełkowej") przy wizycie ginekologiczno - położniczej. Wyniki cytologii płynnej odbiera się osobiście lub przesyłane są drogą mailową.

O wynikach każdego badania rozszerzonego jak: kolposkopia, DNA HPV, mRNA, histopatologia - indywidualnie informujemy pacjenta.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Artykuły

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  U dr Maja pierwszy raz byłam 10 lat temu zrobić tylko usg, bo mój lekarz nie miał tak nowoczesnego sprzętu. Podczas badania pan doktor pyta mnie, dlaczego zaniedbałam regularne wizyty u lekarza, gdyż zauważa zmiany dość poważne, jak pokazałam mu wynik ostatniego badania sprzed ok. roku nie mógł uwierzyć, że mój lekarz tego nie zauważył. Od razu udałam się na konsultację do Poznania, jak mi polecił pan dr, i po dwóch tygodniach byłam już zoperowana. Na szczęście badanie histopatologiczne było dla mnie pomyślne. Mogę śmiało powiedzieć, że uratował mi życie. Pan doktor podczas wizyt jest bardzo miły, do pacjentki podchodzi ze zrozumieniem i cierpliwością - ma czas na wyjaśnienia wszystkich szczegółów terapii. Za wypisywane recepty pomiędzy wizytami nie trzeba płacić, wystarczy telefonicznie w rejestracji podać szczegóły i następnego dnia recepta jest gotowa do odbioru. Szczerze polecam dr Maja i życzę Jemu dużo zdrowia i jeszcze długich lat pracy.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 20 listopada 2015)

  Witam serdecznie. Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretna, treściwa i miła wizyta. Lekarz dokładnie tłumaczy, omawia wszystko. A przy tym jest bardzo sympatyczny. Lekarz z powołania. Śmiało polecam wizytę u dr Maja.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 20 listopada 2015)

  Witam. Bardzo dziękuję i czuję się zażenowany ;-)

 • bardzo dobry

  Dzis bylam drugi raz u Doktora tym razem na dłuższym badaniu. Z pewnością juz na pewno zostane pacjentką Pana Doktora. Wszystko przebieglo milo i sympatycznie bez zbędnych stresów. Oprócz tego ze jest świetnym specjalistą jest tez cudownym człowiekiem , ze spokojem wszystko tłumaczy. Wokół Pana Doktora rozprzestrzenia sie dobra aura. Polecam wszystkim ;)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 20 listopada 2015)

  Witam serdecznie. Jest mi niezwykle miło czytać takie opinie. Dziękuję.

 • bardzo dobry

  Byłam pierwszy raz u doktora i jestem zadowolona z wizyty. Chciałbym mu podziękować za przydatne informacje,które z pewnością wykorzystam w przyszłości. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak doktor to z pewnością mielibyśmy inne zdanie na temat służby zdrowia w Polsce.W razie potrzeby na pewno wrócę do doktora.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 20 listopada 2015)

  Witam serdecznie. Bardzo dziękuję za pokrzepiającą opinię.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza. Trafiłam tam z problemem zdrowotnym a już mija kilka lat od tamtej wizyty. Jedna ciąża za nami a przymiarka jest do drugiej. Podczas wizyty jest miła atmosfera, można swobodnie pytać o wszystko. Również kontakt telefoniczny czy mailowy z lekarzem jest dodatkowym plusem. Z ogromną przyjemnością polecam (jeśli ktoś się zastanawia) wizyty u J.J.Maj

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 10 października 2015)

  Bardzo dziękuję. Po prostu na wizytach staram się wytworzyć normalną atmosferę.

 • bardzo dobry

  Byłam u doktora dopiero na dwóch wizytach, ale obydwie były rewelacyjne. Cały stres związany z wizytami w gabinecie mijał. Doktor jest ciepłym człowiekiem i z poczuciem humoru. Dba o pacjenta, wszystko niezrozumiałe cierpliwie tłumaczy. Przyszłam do niego od innego lekarza zdenerwowana i wystraszona, ale on mnie uspokoił i za to jemu dziękuję.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 14 lipca 2015)

  Dziękuję bardzo za taką opinię. Będę się dalej starał :-)

 • bardzo dobry

  Dziś odbyła się moja pierwsza w życiu wizyta u ginekologa. Jestem bardzo zadowolona z wyboru doktora Maja. Lepiej trafić nie mogłam. Byłam strasznie zestresowana, ale pan doktor podszedł do mnie z humorem i od razu cały stres zniknął. Podczas badania nie czułam się ani przez chwilę skrępowana, a jestem osobą wstydliwą, jeżeli chodzi o intymność. Polecam z czystym sercem!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 19 czerwca 2015)

  Bardzo dziękuję za taką ocenę. Jest to miód na moje skołatane serce :-)

 • bardzo dobry

  Doktor Maj jest moim lekarzem od 20 lat. Jest kompetentny z dużą wiedzą i bardzo miły. Zawsze odpowiada na pytania i ma czas dla pacjenta. Podczas wizyty panuje miła atmosfera. Wiele mu zawdzięczam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 19 czerwca 2015)

  Dziękuję bardzo. I myślę, że minimum kolejne 20 lat będziemy się widywać.

 • bardzo dobry

  Byłam już u kilku lekarzy, każdy odsyłał z kwitkiem rozkładając ręce. Umówiłam się na wizytę do Pana Maja i to była najlepsza decyzja w życiu. Pan Doktor jest najlepszym lekarzem! Przemiły człowiek, stres od razu znika i diagnoza w 100% trafna. Szczerze polecam ! !

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 19 czerwca 2015)

  Dziękuje bardzo. I myślę, że moja diagnostyka i leczenie dalej będą trafne.

 • bardzo dobry

  Jest to bardzo dobry, fachowy,niezwykle miły doktor.Życzyłabym sobie zawsze takich lekarzy.Jestem bardzo zadowolona,polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 19 czerwca 2015)

  Super. Dziękuję bardzo.