lek.

Jarosław Jacek Maj

Ginekolog

Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne. Historia powstania sięga roku 1995 r. Od marca 2000 r. mieśc... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

USG 100 zł
Zwykła wizyta 100 zł
KTG - kardiotokografia 30 zł
Testy HPV 150 - 300 zł
Wulwoskopia 250 - 300 zł
LEKARZ SĄDOWY - zaświadczenia
Kolposkopia 250 - 300 zł
Cytologia 80 - 100 zł
USG płodu 130 zł
Wizyta z cytologią płynną 180 zł
Usunięcie wkładki wewnątrzmacicznej 100 zł
Badania bakteriologiczne 30 - 380 zł
Test HARMONY 2 500 zł
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne.

Historia powstania sięga roku 1995 r. Od marca 2000 r. mieści się w nowoczesnym zespole gabinetów lekarskich przy NZOZ "Hipokrates" na ul. Łużyckiej 7 w centrum Gorzowa Wlkp.

Specjalizacja gabinetu to KOLPOSKOPIA - badanie niezbędne w pełniej diagnostyce chorób szyjki macicy. Oprócz kolposkopii wykonywana może być wulwoskopia (choroby przedsionka pochwy) lub waginkoskopia (choroby pochwy). Pracownia kolposkopowa wykonuje również badanie u mężczyzn - peniskopia. Oprócz kolposkopii oferowana jest cytologia na podłożu płynnym (LBC) oraz badanie DNA wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) i mRNA transkryptów E6/E7 wysoonkogennych typów HPV.

Przychodnia dysponuje doświadczoną kadrą medyczną - lekarską i pielęgniarską oraz rejestratorki medyczne. Gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt: aparaty ultrasonograficzne (2 aparaty Samsung Medison Accuvix A30 oraz Logiq 400MD), Kolposkop z torem wizyjnym, elektroniczne detektory tętna płodu, aparaty kardiotokograficzne.

System rejestracji - internetowy on-line (www.osoz.pl/osoz-www/przychodnia/lista/umow?idSwiadczeniodawcy_RejestracjaDedykowana=980331), telefoniczny bądź osobisty. Kartoteka całkowicie skomputeryzowana umożliwiająca lekarzowi wgląd do danych pacjenta, który miał wykonywane badanie ultrasonograficzne, cytologiczne lub był na wizycie u innego lekarza w tutejszej przychodni. Przypomnienie o zbliżającej się wizycie poprzez SMS.

W trakcie wizyty korzystamy wyłącznie ze sprzętu jednorazowego użytku (podkłady, wzierniki, szczoteczki cytologiczne, pęsety, kulociągi, rękawice).

Badania krwi i moczu, które są pobierane w Laboratorium DIAGNOSTYKA ul. Piłsudskiego 15 w Gorzowie Wlkp., a wyniki można odebrać na wizycie ginekologicznej ponieważ gabinet ma łączność internetową z laboratorium.

CYTOLOGIA PŁYNNA (cytologia jednowarstwowa, LBC) jest pobierana jako standard przy wizycie ginekologiczno - położniczej. Wyniki cytologii płynnej odbiera się osobiście lub przesyłane są drogą mailową.

O wynikach każdego badania rozszerzonego jak: kolposkopia, DNA HPV, mRNA, histopatologia - indywidualnie informujemy pacjenta.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Artykuły

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza. Trafiłam tam z problemem zdrowotnym a już mija kilka lat od tamtej wizyty. Jedna ciąża za nami a przymiarka jest do drugiej. Podczas wizyty jest miła atmosfera, można swobodnie pytać o wszystko. Również kontakt telefoniczny czy mailowy z lekarzem jest dodatkowym plusem. Z ogromną przyjemnością polecam (jeśli ktoś się zastanawia) wizyty u J.J.Maj

 • bardzo dobry

  Byłam u doktora dopiero na dwóch wizytach, ale obydwie były rewelacyjne. Cały stres związany z wizytami w gabinecie mijał. Doktor jest ciepłym człowiekiem i z poczuciem humoru. Dba o pacjenta, wszystko niezrozumiałe cierpliwie tłumaczy. Przyszłam do niego od innego lekarza zdenerwowana i wystraszona, ale on mnie uspokoił i za to jemu dziękuję.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 14 lipca 2015)

  Dziękuję bardzo za taką opinię. Będę się dalej starał :-)

 • bardzo dobry

  Dziś odbyła się moja pierwsza w życiu wizyta u ginekologa. Jestem bardzo zadowolona z wyboru doktora Maja. Lepiej trafić nie mogłam. Byłam strasznie zestresowana, ale pan doktor podszedł do mnie z humorem i od razu cały stres zniknął. Podczas badania nie czułam się ani przez chwilę skrępowana, a jestem osobą wstydliwą, jeżeli chodzi o intymność. Polecam z czystym sercem!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 19 czerwca 2015)

  Bardzo dziękuję za taką ocenę. Jest to miód na moje skołatane serce :-)

 • bardzo dobry

  Doktor Maj jest moim lekarzem od 20 lat. Jest kompetentny z dużą wiedzą i bardzo miły. Zawsze odpowiada na pytania i ma czas dla pacjenta. Podczas wizyty panuje miła atmosfera. Wiele mu zawdzięczam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 19 czerwca 2015)

  Dziękuję bardzo. I myślę, że minimum kolejne 20 lat będziemy się widywać.

 • bardzo dobry

  Byłam już u kilku lekarzy, każdy odsyłał z kwitkiem rozkładając ręce. Umówiłam się na wizytę do Pana Maja i to była najlepsza decyzja w życiu. Pan Doktor jest najlepszym lekarzem! Przemiły człowiek, stres od razu znika i diagnoza w 100% trafna. Szczerze polecam ! !

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 19 czerwca 2015)

  Dziękuje bardzo. I myślę, że moja diagnostyka i leczenie dalej będą trafne.

 • bardzo dobry

  Jest to bardzo dobry, fachowy,niezwykle miły doktor.Życzyłabym sobie zawsze takich lekarzy.Jestem bardzo zadowolona,polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 19 czerwca 2015)

  Super. Dziękuję bardzo.

 • bardzo dobry

  Dr Maj jest moim lekarzem od wielu lat. To lekarz bardzo dobry, kompetentny, kulturalny i ogólnie bardzo naturalny. Z czystym sumieniem polecam.

 • bardzo dobry

  To moja pierwsza wizyta u dr Maja. Jestem bardzo zadowolona! Lekarz dokładnie wypytuje o wszystkie szczegóły, cierpliwie odpowiada na zadane pytania. Podczas badania zagaduje, żartuje z pacjentką przez co nie czuć jakiegokolwiek skrępowania. Myślę, że to bardzo dobry specjalista. Należy jeszcze dodać, że doktor ,, nie naciąga". Polecam!

 • bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia. Fachowe podejście do pacjenta. Kompetentny, miły, zna się na tym co robi. Dokładne badanie; mówił co robi i oprócz powiedzenia które leki w jakiej kolejności brać to również dostałam karteczkę z dokładnym opisem. Rozpoznał chorobę bez problemu....leki bardzo dobrze dobrane.Trzy dni i znaków choroby brak:)

 • bardzo dobry

  Polecam lekarza Jarosława Maja. Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Wizyty u niego są przyjemne, a badanie przeprowadzane jest dokładnie. Lekarz odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam również w przypadku konieczności potwierdzenia wyników badania cytologicznego i konieczności wykonania badania kolposkopowego.