Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r. Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r. Specjalizację z Otolaryngologii ukończyłem w 2007r. G... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Tamowanie nawracajacych krwawień z nosa Plazmą Argonową 500 zł
Usuwanie chirurgiczne zmian śluzówek jamy ustnej 600 zł
Zwykła wizyta
Badanie endoskopowe w cenie konsultacji laryngologicznej
Ablacja małżowin nosowych dolnych 600 zł
Usuwanie zrostów wewnątrznisowych Plasmą Argonową 600 zł
Zwykła wizyta 130 zł
Usuwanie woskowiny w cenie konsultacji laryngologicznej

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r.
Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r.
Specjalizację z Otolaryngologii ukończyłem w 2007r.

Gabinet Laryngologiczny położony jest we Wrocławiu przy ul. Semaforowej 83 / U2. Świadczy usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób uszu, zatok przynosowych, gardła i krtani.

Badanie odbywa się metodą tradycyjną oraz przy pomocy endoskopu diagnostycznego. W trakcie badania endoskopowego mogą Państwo zobaczyć na monitorze uszy, przewody nosowe, skrzywioną przegrodę nosa, polipy nosa, przerośnięty III-ci migdałek (adenoid), migdałki podniebienne, krtań wraz ze strunami głosowymi.

Wykonuję drobne zabiegi laryngologiczne w tym ablację małżowin nosowych dolnych, koagulację krwawień z przegrody nosa przy pomocy plazmy argonowej.

W Gabinecie nr 2 w poniedziałki w godz. 15.00-18.00 firma KIND wykonuje diagnostykę słuchu wraz z możliwością doboru aparatu słuchowego. Możliwy jest także serwis aparatów słuchowych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Choroby

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Profesjonalny i kompetentny lekarz, a przy tym bardzo miły i ciepły człowiek. Warto było jechać dwie godziny z Jeleniej Góry, chociaż jak zarejestrowałam syna, to nie byłam pewna, czy dobrze robię, czy to ma sens Teraz wiem, że to była najlepsza decyzja. Baaaaaaaaaaaaardzo polecam!!!

 • bardzo dobry

  Wizyta ok lekarz ok wysłuchał, zbadał, przepisał leki, opowiedział o badaniu, gabinet wyposażony, polecam wszystkim :)

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i rzetelny lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza i empatia. Bardzo miło przebiega wizyta. Polecam wszystkim, którzy potrzebują dobrego Laryngologa, a nie widzą do kogo się udać. Na pewno będę korzystać z usług Pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Pan doktor wstępnie wysłuchal dokładnie uwagi i obawy. Po badaniu dokładnie wytłumaczył zauważone zmiany. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm i spokojne podejście do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła pomyślnie, o czasie. Pan doktór wysłuchał opisu dolegliwości, przeprowadził badanie. Zapisał leki i zleciła dodatkowe badanie. Jest sympatycznym człowiekiem ,co podnosi komfort wizyty. J.

 • bardzo dobry

  Tu kieruje swoja opinie do Rodzicow, trzeba zrozumiec, ze dziecku nie na wszystko sie pozwala. Sa aspekty bezpieczenstwa, ktorych nie da sie przeskoczyc. Jesli mlody czlowiek ma w naturze poznawcze zapedy, moze niech je rozwija poza gabinetem. Pan doktor jest bardzo przychulnie nastawiony do dzieci, ma cieple podejscie, w zadnym stopniu nic nie ujmuje jego kulturze osobistej. Leczymy sie u Pana doktora od lat i dzieci zawsze z usmiechem na twarzy wychodza z jego gabinetu. Jego opanowanie udziela sie wszystkim.

 • bardzo dobry

  dziś byłam na wizycie z synem u Pana dr.Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty.Na początek syn dostał naklejkę i i już był zadowolony.Pan dr zbadał go bardzo dokładnie,wiedział jak syna zająć żeby udało się przeprowadzić niezbyt przyjemne badanie endoskopowe.Otrzymałam szerokie spektrum wiedzy na temat dolegliwości syna ,a także jak problem rozwiązać.była to kolejna wizyta u kolejnego laryngologa prywatnie a to pierwszy lekarz,który odpowiedział na serie moich pytań i był zaangażowany w rozmowę.polecam każdemu tego lekarza,szkoda tylko,że nie operuje u siebie w gabinecie.

 • neutralny

  Co do merytoryki to się okaże, lekarz przepisał leki, zobaczymy ich działanie po kilku miesiącach. Jeśli chodzi o kulturę osobistą to nie rozumiem tych zachwytów, ma dziwne podejscie do dzieci, lekarz bał się aby syn czegoś mu nie dotknał lub czegoś nie uszkodził, wręcz mięlismy wrażenie że dziecko mu przeszkadza w pisaniu zalecen na komputerze. Za merytoryke plus za kulture minus

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Bukwald ( 28 listopada 2014)

  Na wstępie chciałem bardzo przeprosić jeżeli moje zachowanie zostało tak odebrane. W gabinecie laryngologicznym jest wiele rzeczy które mogą wyrządzić krzywdę, niektóre zaczynają działać przez zbliżenie. Dlatego nie pozwalam bawić się sprzętem medyczny by chronić pacjenta. Jednocześnie trzeba się skupić by otrzymana konsultacja była zrozumiała nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla pacjenta lub lekarza który w przyszłości będzie dokumentację przeglądał. Z poważaniem lek. Jarosław Bukwald

 • bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz, kontaktowy uprzejmy, duża wiedza, wszystko wytłumaczy. jestem zadowolona i polecam wszystkim :)

 • bardzo dobry

  Dr Bukwald jest bardzo profesjonalnym i kompetentnym specjalistą. W dodatku podczas wizyty pootrzymuje miła atmosferę, jest zaangażowany co nie zdarza się często w środowisku lekarzy niestety.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę