lek.

Jarosław Bukwald

Laryngolog

Umów wizytę 1771 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r. Obecnie jestem w stopniu podpułkownika. Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r. Specjalizację z... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 140 zł
Usuwanie chirurgiczne zmian śluzówek jamy ustnej 600 zł
Tamowanie nawracajacych krwawień z nosa Plazmą Argonową 500 zł
Usuwanie woskowiny w cenie konsultacji laryngologicznej
Usuwanie zrostów wewnątrznisowych Plasmą Argonową 600 zł
Ablacja małżowin nosowych dolnych 600 zł
Badanie endoskopowe w cenie konsultacji laryngologicznej

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r.
Obecnie jestem w stopniu podpułkownika.
Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r.
Specjalizację z Otolaryngologii ukończyłem w 2007r.

W trakcie swojej pracy zawodowej aktynie uczestniczyłem w Zjazdach Laryngologicznych, kursach i szkoleniach.
W ramach pracy w wojsku byłem uczestnikiem misji pokojowych w Afganistanie, Libanie, Bośni i Hercegowinie.
Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy na Oddziale Laryngologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu jak również udział w licznych kursach i szkoleniach pozwala mi wykorzystywać zdobytą wiedzę do leczenia moich pacjentów.
Z kolei doświadczenie zdobyte w trakcie misji poza granicami kraju uświadamia mi jak cenne jest nasze zdrowie i jak należy o nie dbać by cieszyć się pełnią życia.

Gabinet Laryngologiczny położony jest we Wrocławiu przy ul. Semaforowej 83 / U2. Świadczy usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób uszu, zatok przynosowych, gardła i krtani.

Badanie odbywa się metodą tradycyjną oraz przy pomocy endoskopu diagnostycznego. W trakcie badania endoskopowego mogą Państwo zobaczyć na monitorze uszy, przewody nosowe, skrzywioną przegrodę nosa, polipy nosa, przerośnięty III-ci migdałek (adenoid), migdałki podniebienne, krtań wraz ze strunami głosowymi.

Wykonuję drobne zabiegi laryngologiczne w tym ablację małżowin nosowych dolnych, koagulację krwawień z przegrody nosa przy pomocy plazmy argonowej.

W Gabinecie nr 2 w poniedziałki w godz. 15.00-18.00 firma KIND wykonuje diagnostykę słuchu wraz z możliwością doboru aparatu słuchowego. Możliwy jest także serwis aparatów słuchowych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest bardzo kompetentny, zaangażowany i pomocny. Wyjaśnia wszystko dokładnie. Atmosfera w czasie wizyty jest bardzo przyjazna. Pacjent opuszcza gabinet bez niedostatku informacji ze strony Pana Doktora. Polecam. Pozdrawiam. Rita Wróbel.

 • bardzo dobry

  Profesjonalny i kompetentny lekarz, a przy tym bardzo miły i ciepły człowiek. Warto było jechać dwie godziny z Jeleniej Góry, chociaż jak zarejestrowałam syna, to nie byłam pewna, czy dobrze robię, czy to ma sens Teraz wiem, że to była najlepsza decyzja. Baaaaaaaaaaaaardzo polecam!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, najlepszy u jakiego byłem do tej pory. Zdecydowanie polecam Pana Doktora !!

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i rzetelny lekarz. Pan doktor bez pośpiechu wysłuchał, profesjonalnie zbadał, wszystko wyjaśnił i odpowiedział na moje pytania. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz. Bardzo miły, cierpliwy, kompetentny. Wysłucha na czym polega problem, przeprowadza profesjonalne badanie , odpowie na wszystkie pytania. Polecam i napewno będę stałą pacjentką !

 • bardzo dobry

  Doktor doświadczony , rzeczowy, skuteczny , z ludzkim podejściem do pacjenta .Jestem bardzo zadowolona z wizyt , jednym słowem lekarz godny polecenia dla innych .Ponadto ma świetnie przygotowany gabinet.

 • bardzo dobry

  Leczenie od lutego i nic. W końcu trafiłam do Pana Jarosława i od razu stwierdził co mi jest i jak to leczyć. Jestem Panu ogromnie wdzięczna!

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to cudowny cżłowiek! Po chodzeniu od lekarza do lekarza w końcu trafiłam do Pana Jarosława. W końcu trafna diagnoza a nie zbywanie pacjenta. Doktor słucha, zadaje pytania, w gabinecie jest przyjazna atmosfera a sam gabinet porządnie wyposażony. Dojeżdżam spoza Wrocławia, ale warto. Nie zamienię Doktora na żadnego innego! ;)

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to profesjonalista w każdym calu, ma czas na zebranie wywiadu z pacjentem. Gabinet czysty i nowoczesny.

 • bardzo dobry

  Witam! To była moja pierwsza wizyta, doktor na wstępie wysłuchał co mam do powiedzenia,a nastepnie wykonał profesjonalne badania , postawił kokretną diagnozę.I to bardzo mi się podobało.Jestem bardzo zadowolona i oczywiście polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni