lek.

Jarosław Bukwald

Laryngolog

Umów wizytę 2115 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r. Obecnie jestem w stopniu podpułkownika. Laryngologią zawodowo zajmuję się od 200... więcej

Umów wizytę

 • Gabinet Laryngologiczny Jarosław Bukwald

  Semaforowa 83 / U2, Krzyki
  52-121 Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Zwykła wizyta 140 zł
  Usuwanie chirurgiczne zmian śluzówek jamy ustnej 600 zł
  Tamowanie nawracajacych krwawień z nosa plazmą argonową 500 zł
  Usuwanie woskowiny w cenie konsultacji laryngologicznej
  Usuwanie zrostów wewnątrznisowych plasmą argonową 600 zł
  Ablacja małżowin nosowych dolnych 600 zł
  Badanie endoskopowe w cenie konsultacji laryngologicznej

  więcej

 • 4 Wojskowy Szpital Kliniczny Przyjmuje na NFZ

  Adres

  Weigla 5, Krzyki
  53-114 Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r.
Obecnie jestem w stopniu podpułkownika.
Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r.
Specjalizację z Otolaryngologii ukończyłem w 2007r.

W trakcie swojej pracy zawodowej aktynie uczestniczyłem w Zjazdach Laryngologicznych, kursach i szkoleniach.
W ramach pracy w wojsku byłem uczestnikiem misji pokojowych w Afganistanie, Libanie, Bośni i Hercegowinie.
Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy na Oddziale Laryngologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu jak również udział w licznych kursach i szkoleniach pozwala mi wykorzystywać zdobytą wiedzę do leczenia moich pacjentów.
Z kolei doświadczenie zdobyte w trakcie misji poza granicami kraju uświadamia mi jak cenne jest nasze zdrowie i jak należy o nie dbać by cieszyć się pełnią życia.

Gabinet Laryngologiczny położony jest we Wrocławiu przy ul. Semaforowej 83 / U2. Świadczy usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób uszu, zatok przynosowych, gardła i krtani.

Badanie odbywa się metodą tradycyjną oraz przy pomocy endoskopu diagnostycznego. W trakcie badania endoskopowego mogą Państwo zobaczyć na monitorze uszy, przewody nosowe, skrzywioną przegrodę nosa, polipy nosa, przerośnięty III-ci migdałek (adenoid), migdałki podniebienne, krtań wraz ze strunami głosowymi.

Wykonuję drobne zabiegi laryngologiczne w tym ablację małżowin nosowych dolnych, koagulację krwawień z przegrody nosa przy pomocy plazmy argonowej.

W Gabinecie nr 2 w poniedziałki w godz. 15.00-18.00 firma KIND wykonuje diagnostykę słuchu wraz z możliwością doboru aparatu słuchowego. Możliwy jest także serwis aparatów słuchowych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo rzeczowy i kompetentny, wyszczególnia po kolei cechy pacjenta i tworzy z tego raport ale przede wszystkim słucha, to zawsze oznaka dobrego charakteru - coś z czym inni lekarze z przerośniętym ego mają tak duży problem. Potrzebowałem profesjonalnej diagnozy i teraz widząc tą stronę wiem dlaczego ją otrzymałem - żeby zdobyć stopień podpułkownika w tak młodym wieku trzeba być po prostu dobrym lekarzem. Dziękuję i polecam innym.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny a przy tym sympatyczny lekarz z bardzo dobym podejściem do dzieci. Napewno godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest bardzo kompetentny, zaangażowany i pomocny. Wyjaśnia wszystko dokładnie. Atmosfera w czasie wizyty jest bardzo przyjazna. Pacjent opuszcza gabinet bez niedostatku informacji ze strony Pana Doktora. Polecam. Pozdrawiam. Rita Wróbel.

 • bardzo dobry

  Profesjonalny i kompetentny lekarz, a przy tym bardzo miły i ciepły człowiek. Warto było jechać dwie godziny z Jeleniej Góry, chociaż jak zarejestrowałam syna, to nie byłam pewna, czy dobrze robię, czy to ma sens Teraz wiem, że to była najlepsza decyzja. Baaaaaaaaaaaaardzo polecam!!!

 • bardzo dobry

  Róznież polecam Pana Doktora, jest bardzo sympatyczny, ma super podejście do dzieci, a co najważniejsze bardzo dobry specjalista.

 • bardzo dobry

  Halina J Z kłopotami laryngologicznymi zmagam się już od wielu lat. Korzystałam z porad nie jednego laryngologa z większym lub mniejszym powodzeniem . Od pewnego czasu zasięgania porad u dr Bukwalda i jestem bardzo zadowolona. Dr jest kompetentny, merytoryczny, sympatyczny, gotowy odpowiedzieć na każde pytanie pacjenta. Lekarz ma dobry kontakt z pacjentem, budzi zaufanie zarówno swoim profesjonalizmem jak i nowoczesnym gabinetem. Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny lekarz z doświadczeniem. Prócz postawionej diagnozy wyjaśnia pacjentowi na czym polega choroba i proponuje skuteczne leczenie.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz Miły Kompetentny Mądry Rzeczowy Polecam Oby więcej takich lekarzy Wiedza i sumienność to cechuje tego lekarza Polecam

 • bardzo dobry

  Byłem u ok. 20 różnych laryngologów w całej Polsce. Ten pan jest najlepszym laryngologiem jakiego do tej pory spotkałem. Nigdy nie przerywa pacjentowi i daje szanse wszystko opisać co aktualnie dolega. Trafne diagnozy i widać potencjał oraz dużą wiedze. Można opisywać długo same zalety.

 • dobry

  Polecam Pana Doktora. Jest miły i kompetentny. Odpowiedział na każde moje pytanie, co świadczy o tym, że potrafi również słuchać pacjenta. A tego obecnie brakuje wielu lekarzom. Bardzo szybko mi pomógł z chorobą.

Najbliższe terminy:

kolejne dni