lek.

Jarosław Bukwald

Laryngolog

Umów wizytę 58 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r. Obecnie jestem w stopniu podpułkownika. Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r. Specjalizację z... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Tamowanie nawracajacych krwawień z nosa Plazmą Argonową 500 zł
Usuwanie chirurgiczne zmian śluzówek jamy ustnej 600 zł
Zwykła wizyta
Badanie endoskopowe w cenie konsultacji laryngologicznej
Ablacja małżowin nosowych dolnych 600 zł
Usuwanie zrostów wewnątrznisowych Plasmą Argonową 600 zł
Zwykła wizyta 130 zł
Usuwanie woskowiny w cenie konsultacji laryngologicznej

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem lekarzem wojskowym, absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Pracuję w zawodzie od 1998r.
Obecnie jestem w stopniu podpułkownika.
Laryngologią zawodowo zajmuję się od 2001r.
Specjalizację z Otolaryngologii ukończyłem w 2007r.

W trakcie swojej pracy zawodowej aktynie uczestniczyłem w Zjazdach Laryngologicznych, kursach i szkoleniach.
W ramach pracy w wojsku byłem uczestnikiem misji pokojowych w Afganistanie, Libanie, Bośni i Hercegowinie.
Doświadczenie zdobyte w trakcie pracy na Oddziale Laryngologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu jak również udział w licznych kursach i szkoleniach pozwala mi wykorzystywać zdobytą wiedzę do leczenia moich pacjentów.
Z kolei doświadczenie zdobyte w trakcie misji poza granicami kraju uświadamia mi jak cenne jest nasze zdrowie i jak należy o nie dbać by cieszyć się pełnią życia.

Gabinet Laryngologiczny położony jest we Wrocławiu przy ul. Semaforowej 83 / U2. Świadczy usługi w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób uszu, zatok przynosowych, gardła i krtani.

Badanie odbywa się metodą tradycyjną oraz przy pomocy endoskopu diagnostycznego. W trakcie badania endoskopowego mogą Państwo zobaczyć na monitorze uszy, przewody nosowe, skrzywioną przegrodę nosa, polipy nosa, przerośnięty III-ci migdałek (adenoid), migdałki podniebienne, krtań wraz ze strunami głosowymi.

Wykonuję drobne zabiegi laryngologiczne w tym ablację małżowin nosowych dolnych, koagulację krwawień z przegrody nosa przy pomocy plazmy argonowej.

W Gabinecie nr 2 w poniedziałki w godz. 15.00-18.00 firma KIND wykonuje diagnostykę słuchu wraz z możliwością doboru aparatu słuchowego. Możliwy jest także serwis aparatów słuchowych

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Choroby

Lekarze polecają tego specjalistę

2

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Profesjonalny i kompetentny lekarz, a przy tym bardzo miły i ciepły człowiek. Warto było jechać dwie godziny z Jeleniej Góry, chociaż jak zarejestrowałam syna, to nie byłam pewna, czy dobrze robię, czy to ma sens Teraz wiem, że to była najlepsza decyzja. Baaaaaaaaaaaaardzo polecam!!!

 • bardzo dobry

  Byłem pierwszy raz na wizycie u Pana Doktora. Polecam wszystkim pacjentom Pana Doktora. Lekarz z powołania. Zdzisław

 • bardzo dobry

  Powiem krótko - wszystko było na 6 ! Miło,sympatycznie profesjonalnie- wszystkim polecam tego lekarza !

 • bardzo dobry

  Gdyby Polska służba zdrowia składała się w całości z takich lekarzy to byłaby najlepsza na świecie pod każdym względem. Ale do rzeczy, uważam Doktora za świetnego specjalistę, który łączy wiedzę z nowoczesnym sprzętem dzięki czemu diagnoza jest trafna. Kolejna rzecz to umiejętność dopasowania leków, nie koniecznie antybiotyków. Na końcu rzecz równie ważna i dopełniająca świetną ocenę, ten Lekarz jako jeden z niewielu potrafi słuchać pacjenta, jest bardzo miły w odpowiednim momencie wszystko dokładnie wyjaśnia i znajdzie czas na rozmowę. Uważam Pana Doktora za właściwą osobę na właściwym miejscu i z czystym sumieniem polecam innym pacjentom

 • bardzo dobry

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu-jasno i konkretnie postawił diagnozę. Polecam gorąco, więcej takich lekarzy.

 • bardzo dobry

  Bylam po raz pierwszy u Pana Doktora i wyszlam z gabinetu zadowolona. Wizyta przebiegla w milej atmosferze.Pan Doktor wysluchal,zbadal postawil diagnoze i zalecil leki.Mysle ze pomoga mi one.Polecam wszystkim Pana Doktora,jest mily,uprzejmy i dokladnie tlumaczy na temat choroby.

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm. Gdyby każdy lekarz z taką uwagą traktował pacjenta to z pewnością wszystkim nam lepiej by się żyło.

 • bardzo dobry

  Wizyta ok lekarz ok wysłuchał, zbadał, przepisał leki, opowiedział o badaniu, gabinet wyposażony, polecam wszystkim :)

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i rzetelny lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza i empatia. Bardzo miło przebiega wizyta. Polecam wszystkim, którzy potrzebują dobrego Laryngologa, a nie widzą do kogo się udać. Na pewno będę korzystać z usług Pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Pan doktor wstępnie wysłuchal dokładnie uwagi i obawy. Po badaniu dokładnie wytłumaczył zauważone zmiany. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm i spokojne podejście do pacjenta.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę