Jaromir Wasyluk, okulista Warszawa
Okulista dr n. med.

Jaromir Wasyluk

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

10

Adresy

 • 14 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  To Whom it may concern, I would like to express my full appreciation for Dr. Wasyluk. As a foreigner I was really pleased by his perfect english, therefore strongly recommend to any not polish-speaking foreigner living in Poland. On top of that he is very calm and polite, he made me really comfortable since the very beginning with his self-control and his deep knowledge made me feel in good hands. I'm an engineer and I always pretend to be provided with technical explanations because I wanna realize what's going on even when the subject is miles away from my knowledge. Dr. Wasyluk had no concern in spending his time in providing me with all the relevant details that I felt the need to have, therefore I'm more than happy to say: "I found the right person!".

  zgłoś nadużycie
 • 18 marca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny lekarz. Pan Wasyluk zbadał moją wadę wzroku bardzo dokładnie. Pomógł dobrać soczewki i krople do oczu. Profesjonalny, i przy tym wyjątkowo sympatyczny człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania! Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 25 grudnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry okulista, dużo uwagi przywiązuje do diagnozy. Poza tym bardzo miły. Po prostu lekarz z powołania.

  zgłoś nadużycie
 • 8 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Dr Wasyluk ma duże doświadczenie, podczas wizyty poświęca pacjentowi dużo czasu, bez pośpiechu przeprowadza badania, zawsze sprawdza ciśnienie w gałce ocznej. Inni lekarze widzieli u mnie tylko schorzenie zasadnicze, ale to on odkrył u mnie początki zaćmy. Jest przy tym bardzo miłym człowiekiem. Zaobserwowałam też fajne podejście do dzieci. Polecam szczerze.

  zgłoś nadużycie
 • 8 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Najlepszy! Profesjonalne podejście do pacjenta, badanie z szczegółowym wywiadem bo od wielu czynników zależy, jak się okazuje, stan naszych oczu. Badanie bez pośpiechu żeby niczego nie przeoczyć. Polecam gorąco!

  zgłoś nadużycie
 • 21 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista w dziedzinie okulistyki, do tego lekarz o ogromnej empatii, tak rzadko spotykana cecha wśród naszych lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 20 września 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Ja ze swojej strony mogę dodać, ze olbrzymią zaletą dr Wasyluka jest bardzo staranna diagnoza. Nie przyzwyczaja się do wcześniej postawionych, w badaniu poprzez rozległy wywiad uwglednia wszystkie czynniki mogące mieć wpływ na aktualny stan wzroku. Chętnie tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania związane z chorobą. Czuję, że jestem pod dobra opieką.

  zgłoś nadużycie
 • 19 września 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Piszę w imieniu własnym, córki (duża wada wzroku) i mamy (wady wzroku, jaskra, choroby plamki żółtej). Korzystamy z usług dr Wasyluka od lat. To, co go wyróżnia to: niezwykle staranne badanie, kontekst choroby (doktor często pyta o pewne nawyki mogące mieć wpływ na diagnozę i leczenie), wyczerpujące informowanie pacjenta o diagnozie i zalecanym leczeniu, niezwykle uprzejme i ujmujące traktowanie pacjenta oraz przede wszytkim trafność diagnoz i skuteczność leczenia. Gorąco wszystkim polecam

  zgłoś nadużycie
 • 18 września 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Dr Wasyluk jest wybitnym specjalistą w leczeniu jaskry. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

  zgłoś nadużycie
 • 17 września 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pan doktor Wasyluk jest, co prawda, jednym z najlepszych specjalistów w Warszawie od leczenia jaskry, ale ja korzystałam z jego porad w mniej specjalistycznej dziedzinie okulistyki. Cierpię na krótkowzroczność. Od wielu lat szukałam specjalisty, który odpowiednio dobierze mi soczewki i - przede wszystkim - nauczy mnie je zakładać. Byłam krnąbrnym pacjentem i uczniem, dlatego nikomu się dotąd nie udało. Dopiero Pan Doktor, wykazując się olbrzymią cierpliwością i zrozumieniem, sprawił, że moje życie się zmieniło. Mogę jeździć na nartach, na rowerze, uprawiać inne sporty, korzystając z błogosławieństwa soczewek. Dziękuję :-)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online