Janusz Piekarski, chirurg Łódź
ChirurgOnkolog prof. dr hab. n. med.

Janusz Piekarski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

24
 • 17 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Chylę czoła przed wiedzą zawodową i wybitnym profesjonalizmem, z jakim pan profesor podchodzi do każdego zagadnienia. Do usunięcia miałem guza, który znajdował się w kąciku oka na skórze, ponieważ był w zaawansowanym stadium groziło realne zagrożenie uszkodzenia gałki ocznej. Z tym trudnym problemem pan profesor poradził sobie rewelacyjnie. Podejście i opieka nad pacjentem, wysoka kultura osobista i profesjonalizm sprawiają, iż zasługuje na najwyższą ocenę i uznanie. Za to wszystko serdecznie dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 26 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzięki Panu Profesorowi odzyskałam zdrowie i chce mi sie zyc. Wspaniały specjalista i cudowny człowiek. Serdecznie pozdrawiam Halina z Łodzi

  zgłoś nadużycie
 • 23 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, wyrozumiały, życzliwy i niezwykle kulturalny człowiek. Operował mnie dwa razy i mocno wierzę w to, że osłonił moją świeczkę, by nie zgasła przedwcześnie z powodu ciężkiej choroby. Daję ocenę najwyższą jaka jest możliwa.

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek!!! Uratował życie mojemu tacie (rak wargi dolnej), operował 82-letniego człowieka 4 godziny!!! Dla Tego Wspaniałego Lekarza przez duże "L" nie ma znaczenia wiek i rodzaj choroby nowotworowej. On pomaga i chce wyleczyć. Polecam każdemu potrzebującemu skorzystanie z Jego wiedzy i umiejętności. Wielkie podziękowania Panie Profesorze!!!. Renata S.

  zgłoś nadużycie
 • 17 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry i przemiły lekarz. Jestem bardzo zadowolona z opieki i podejścia do pacjenta. Byłam operowana wczoraj, ale już jestem zadowolona z efektów. Muszę przyznać rzadko zdarza się lekarz, który zaraz po przyjściu do pracy zanim się jeszcze przebierze przychodzi i pyta czy wszystko w porządku. Pan profesor zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i potrafi podnieść na duchu. Dzięki Panu profesorowi pozbyłam się guzka co najważniejsze, ale także ślad po wycięciu będzie niewidoczny co dla młodej osoby jest dość ważne. Dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 7 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam przez profesora operowana wczoraj jest wyśmienitym lekarzem ,operacja odbyła się szybciutko sprawnie .Jest wyśmienitym fachowcem ,ludzki,przemiły oby więcej takich lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 5 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista i bardzo ciepły człowiek. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy, pogodny, wyrozumiały. Trafiłam do niego w 2010r. Powiedział, żebym się nie martwiła, że zajmie się mną i tak też uczynił. Pomimo że był tuż przed urlopem, kontaktował się nawet ze mną podczas swojego wypoczynku. Sama operacja zrobiona przez niego super. Agnieszka

  zgłoś nadużycie
 • 1 lipca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Tylko dzięki Panu Profesorowi żyję. W 2010 r miałam aż dwie operacje (nowotwór złośliwy piersi).Podejście do pacjenta to połowa sukcesu. Więcej takich lekarz a służba zdrowia poszłaby do przodu.

  zgłoś nadużycie
 • 28 stycznia 2011

  Ocena: Dobry

  Miły, ciepły, pomocny.

  zgłoś nadużycie
 • 29 grudnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jest takim lekarzem, o którym marzy każdy chory-konkretny w wypowiedzi, wrazliwy,szanuje pacjenta niezaleznie od jego wieku,stanu zdrowia i zamożności, delikatny i wspaniały fachowiec. Jestem pod wielkim wrazeniem jak przygotował moją mamę do operacji,jaką wykazał troskę i opieke nad nią po zabiegu. Tylko dzieki temu , ze poznała w poradni prof.J.Piekarskiego poddała sie operacji. Życzę Profesorowi, by spotykał na swojej drodze samych dobrych ludzi.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online