lek. dent.

Janusz Kusz

Stomatolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem zachwycona. Po latach poszukiwań, w końcu znalazłam "swojego" dentystę! Przyszłam z polecenia koleżanki i się nie zawiodłam. Było tak, jak mi mówiła: RZETELNIE, PROFESJONALNIE I UCZCIWIE. Teraz szczerze polecam doktora wszystkim znajomym i nieznajomym.

 • bardzo słaby

  ODRADZAM! Jeśli ktoś może sobie pozwolić na koszty związane z leczeniem tego samego zęba -to zapraszam,ząb zrobiony musiał być jeszcze raz leczony, bo bolał. Na szczęście inny doktor zrobił mi zdjęcie i sprawa się wyjaśniła:ZĄB BYŁ ŹLE WYLECZONY.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  Korzystałem wcześniej z usług innych gabinetów, niestety w każdym z nich coś było nie tak, albo kompetencje lekarzy, albo niemiła Pani w recepcji, albo brak ludzkiego podejścia do pacjenta. Dla mnie ważniejsze niż cena jest jakość usługi i pod tym względem jestem w 100% zadowolony. Dlatego jestem ogromnie zadowolony, że znalazłem taki gabinet i na pewno nie zamienię go już na żaden inny.

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie mogę polecić wszystkim tego dentystę, chodzę już do niego od kilku lat i zawsze jestem zadowolona, zna się na rzeczy i jest miły i sympatyczny.

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, w pełni profesjonalny, uprzejmy, uśmiechnięty!No i co najważniejsze: przede wszystkim ma na względzie dobro pacjenta, a nie zaoferowanie mu jak najdroższej opcji leczenia. Polecam gorąco!

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona od ponad 10lat leczę zęby u Pana doktora i nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam tego lekarza.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Patrycja Kubicz - stomatolog, Izabela Akerman-Górna - stomatolog, Iwona Przedmojska - stomatolog, Gabriela Czajkowska-Piszczek - stomatolog, Ewa Danuta Staruch-Jasińska - stomatolog, Hieronim Kasprzak - stomatolog, Paulina Janusz - stomatolog, Anna Karpienko - stomatolog, Wanda Usowicz - stomatolog, Barbara Sumisławska - stomatolog, Zbigniew Jerzy Budny - stomatolog, Maria Stanisława Kubielska - stomatolog, Krystyna Mrówczyńska - stomatolog, Joanna Włodarska - stomatolog, Andrzej Gruźlewski - stomatolog, Eliza Gruźlewska - stomatolog, Eliza Misiaszek - stomatolog, Piotr Górski - stomatolog, Agnieszka Piontek - stomatolog, Bogumiła Kostecka - stomatolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online