lek.

Janusz Kmiecik

Chirurg

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  profesjonalista. człowiek doskonale wykształcony, posiadający bogatą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. polecam w 100%.

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista ! Miałem problemy z barkiem (duże zmiany zwyrodnieniowe, silne bóle). Ortopeda po bezskutecznych zastrzykach sterydów zalecał operację - natomiast dr Kmiecik zaproponował inną terapię. Po 4 turach specjalnych zastrzyków do stawu bóle minęły, nie mam również żadnych ograniczeń ruchowych tej ręki. Gorąco polecam tego lekarza - jest świetnym specjalistą w wielu dziedzinach !! Grzegorz P.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Janusz Kmiecik to wysokiej klasy fachowiec. Konkretny i bardzo miły człowiek, mistrz diagnozy. Można mu w 100% zaufać i powierzyć swoje zdrowie, bo zadba o nie jak najlepiej potrafi. Ma ludzkie podejście do pacjenta. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego specjalisty. Panie Doktorze dziękuję bardzo i życzę wszystkiego najlepszego. Szymon G.

 • bardzo dobry

  Ostatnio miałam u Pana Doktora usuwane laserowo naczynka na nogach i jestem bardzo zadowolona. Efekt przerósł moje oczekiwania. Długo zastanawiałam się czy zdecydować się na ten zabieg, ale po rozmowie z Panem Doktorem podjęłam decyzję i nie żałuję. Pan Doktor jest bardzo konkretny i sympatyczny.

 • bardzo dobry

  Polecam Doktora Kmiecika jako bardzo dobrego lekarza z duzym doswiadczeniem. Jestem od lat jego pacjetkom i nie moge powiedziec zlego slowa ani o sposobie przyjmowania przez doktora, a tym bardziej o jego diagnozowaniu. Jest swietnym specjalistom i nie zmienilabym tego lekarza na innego. Otwarta ostatnio przez doktora nowoczesna, swietnie wyposazona przychodnia oferuje szeroki zakres uslug medycznych , rehabilitacyjnych, a nawet w zakresie medycyny kosmetycznej. Polecam tego lekarza jako swietnego specjaliste swiadczacego uslugi medyczne na bardzo wysokim poziomie.

 • bardzo dobry

  Naprawde świetny fachowiec. Jestem wiloletnia pacjętką Doktora Kmiecika i zawsze służy fachową poradą i profesjonalnym podejściem. Takich lekarzy nam trzeba! Korzystam również z nowo otwartej przychodnii. Profesjonalna kadra i szeroka gama specjalistycznych zabiegów, słowem europejski standard. Polecam gorąco!

 • bardzo dobry

  potwierdzam, pan doktor jest zarówno bardzo dobrym specjalistą jak i miłym człowiekiem. Moja rodzina od lat korzysta z usług pana doktora i obojętnie czy w gabinecie prywatnym czy w przychodni NFZ jesteśmy zawsze kompetentnie i miło potraktowani. Polecam i gratuluję panu doktorowi nowej przychodni, gdzie oprócz pomocy lekarskiej można również zadbać o urodę i sprawne ciało.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista i fachowiec pod każfym względem. Korzystam z pomocy i porady Dr. Kmiecika od lat i polecam każdemu!

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Kmiecik jest najlepszym specjalista w swojej dziedzinie! Lata temu zszywał mi dość dużą ranę na twarzy po której została malutka, praktycznie niewidoczna blizna. W tym roku poddałam się laserowemu usuwaniu naczynek na nogach i jestem bardzo zadowolona! Nie wystąpiły żadne powikłania a naczynka zniknęły już po 2 miesiącach! Lekarz bardzo dokładny,miły i konkretny. Szczerze polecam każdemu!

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz. Nie wierzcie w negatywne opinie, szczególnie w stwierdzenie, że dla niego "CZY STŁUCZENIE, CZY ZŁAMANIE - TAK SAMO SIĘ LECZY". Osoba, która to napisała chciała być przyjęta jak udzielna księżna, a stwierdzenie jakie włożyła w usta lekarza sama wymyśliła. Ja korzystam z porad i leczenia przez doktora Kmiecika od lat przyjeżdżając do niego z odległości 100km. Zawsze jestem miło i profesjonalnie przyjęta i leczona. Gorąco polecam jego usługi. Nowy obiekt niedawno otwarty jest rewelacyjny

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją