lek.

Janusz Karaszewski

Ginekolog

Poproś o włączenie kalendarza

Specjalista drugiego stopnia w ginekologii i położnictwie.Starszy asystet Oddziału Położniczo-Ginekologicznego WSZ Konin. więcej

Adresy

 • Praktyka Lekarska spec.ginekolog-poloznik

  Przemyslowa 9 (RONDO)
  62-510, Konin, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  744
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  20
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista drugiego stopnia w ginekologii i położnictwie.Starszy asystet Oddziału Położniczo-Ginekologicznego WSZ Konin.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo fajny lekarz, zawsze uśmiechnięty. Wizyty bezstresowe w miłej, fachowej atmosferze. Bardzo dobry kontakt oddzwania na nieodebrane telefony i odpisuje na sms'y. Ciąża (bliźniacza) przebiegała bezproblemowo mimo to dr skierował mnie na dodatkowe badania. Wrażliwy na punkcie spadającej hemoglobiny, co spędzało mi sen z powiek ;) Dziewczyny pchały się na świat dzień wcześniej w innym wypadku planowo dr przywitałby je na świecie pierwszy :) to by dopiero była kompleksowa opieka :) W szpitalu po porodzie przyszedł zapytać co i jak - miło z jego strony. Polecam z czystym sumieniem!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciążę bardzo profesjonalnie. Skonczyłam już 35 lat, więc najmłodsza juz nie jestem, wysyłał mnie na wszystkie potrzebne badania, zawsze odbierał telefon, lub oddzwaniał. Moja ciąża skończyła się cesarskim cięciem, ktore było planowane ze względu na mój stan zdowia. Dr Karaszewski bez problemu przeprowadził to cięcie (gdy go zapytałam czy on bedzie mnie ciąl uznał ze to oczywiste-i nie płaciłam mu za to), a także odwiedzał mnie później w szpitalu. rozmawiałam też z położną w szpitalu która mówiła że on naprawde dba o swoje pacjentki. jeśli zdecyduję się na 2 dziecko to pójdę tylko do niego. Polecam

 • bardzo dobry

  Super lekarz i bardzo miły. Wizyta konkretna w ciepłej atmosferze.Mimo zawiłości mojej długiej historii ginekologicznej pan doktor cierpliwie tłumaczył wszystkie rzeczy. Podczas pobytu w szpitalu czułam się komfortowo mając przy sobie swojego lekarza.Niedługo spodziewam się dzidziusia i mam nadzieję, że przyjdzie na świat również w obecności dr Karaszewskiego .

 • bardzo dobry

  Super lekarz.Poznałam go kilka lat temu jako mojego pierwszego w życiu ginekologa.Pierwsza wizyta:taktowny,spokojny i wyrozumiały,cały strach i obawy prysnęły.Pózniej okres antykoncepcji,wizyt kontrolnych:rzeczowy,rozmowny,uśmechnięty.A teraz prowadzi moją ciążę i z każdą wizytą uwierdzam się,że lepiej trafić nie mogłam! :-)))

 • bardzo dobry

  Doktor Karaszewski to najlepszy ginekolog w Koninie. Mogę to stwierdzić po wielu wizytach u innych lekarzy. Wyrozumiały, potrafi wszystko wytłumaczyć, pokazać, jest delikatny, wesoły, z poczuciem humoru. Takich lekarzy brakuje. Pozostanę mu wierna na długo!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz.Cierpliwie tłumaczy zawiłości medyczne jasnym,normalnym językiem.Mimo,ze wiedziałam wg mnie b.dużo o ciąży(internet,literatura) otwierałam oczy ze zdumienia na wizytach.Z każdego spotkania wychodziłam mądrzejsza!Obecność dr Karaszewskiego w szpitalu oczywiście nieoceniona...Poród zakończył się niestety cięciem cesarskim,ale na moje szczeście wykonywał je mój lekarz prowadzący za co jestem mu bardzo wdzięczna!

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście do pacjenta.Kontaktowy i wyrozumiały lekarz.Ciążę,którą mi prowadził mimo wielu przeciwności losu Pan Doktor doprowadził do szczęśliwego rozwiązania.Miałam wsparcie przez cały czas i nie wyobrażam sobie,żeby kolejną ciążę prowadził ktokolwiek inny! Joanna z Irlandii.

 • bardzo dobry

  Lekarz do którego chodzi się z przyjemnością i czeka się na następną wizytę. :) Zawsze odbiera telefon i pomaga jak tylko może. Odpowiada na wszystkie pytania i stwarza świetną, miłą i luźną atmosferę podczas wizyty. Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz i sprawny operator.Podczas pobytu w szpitalu miałam wsparcie i bardzo miłego,usmiechnietego lekarza,który nie tylko wykrył mi chorobę,ale i przywrócił zdrowie.Polecam

 • bardzo dobry

  Jestem zachwycona podejściem pana doktora do mnie jako ciężarnej ,oraz atmosferą wizyty w gabinecie.Cierpliwy i wyrozumiały lekarz,a jednocześnie bez wielkiego dystansu i zadufania,z czym spotkałam się u innych.Wychodziłam po wizycie zadowolona i w pełni poinformowana co dla mnie i dla mojego dziecka jest ważne.Była to moja już druga ciaza(pierwsza u innego lekarza) ,a tak naprawdę uczylam się mądrości dopiero teraz od dr Karaszewskiego .Poród szczęśliwy i wdzięczność nieoceniona.Polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją