Janusz Kalisz

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Szpital Specjalistyczny w Jaśle

  Lwowska 22
  38-200 Jasło, podkarpackie

  268
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Cierpliwie i dokładnie odpowiada na każde pytanie, objaśnia na czym polegać będzie poszczególne badanie i zabieg. Trafiłam do niego z gardłem, a on przy okazji zbadał mi uszy i nos. Jest bardzo delikatny, co jest szczególnie ważne w tym zawodzie. Polecam!

 • bardzo dobry

  Po tygodniu na jasielskiej laryngologii stwierdzam, że świetny lekarz. Mało już takich ludzkich doktorów w dzisiejszych czasach :) Polecam serdecznie doktora Kalisza bo to odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.

 • bardzo dobry

  najlepszy lekarz tej dziedziny z jakim miałam do czynienia! polecam dr Kalisza bo to świetny specjalista! dokładnie wytłumaczył na czym polega moja choroba i jak będzie wyglądało leczenie. Ponadto nie jest nastawiony tylko na zarobek - jeśli nie umie pomóc, nie pobiera opłaty za wizytę. Dodam jeszcze, że przyjmuje do ostatniego pacjenta, mimo iż jest grubo "po godzinach".

 • dobry

  wspaniały człówiek ilekarz


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • dobry

  Super Gość . Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Kompetentny, rzeczowy z doświadczeniem


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny, rzeczowy,wspaniały człowiek, o wysokiej kulturze,wiedzy,umiejętnościach, bezwzględnie godny polecenia. Takich lekarzy nam jak najbardziej potrzeba, szczególnie w Jaśle.Życzę sukcesów-pacjent M.Drozd

 • bardzo dobry

  Super Gość, Odpowiednia osoba na stanowisku, mądry, rzeczowy, kompetentny a do tego bardzo kontaktowy. Polecam tego Fachowca i mam nadzieję że takich lekarzy w jasielskim Szpitalu będzie coraz więcej.

 • bardzo dobry

  Zgadzam się z opinią, że jest najlepszym specjalistą. Wykonał u mojej 3,5 letniej córeczki,zabieg usunięcia trzeciego migdałka i korekcję dwóch gardłowych. Wszystko obyło się bez komplikacji. Świetny lekarz z sercem i podejście do tak małych pacjentów jak moja córeczka. Polecam jako świetnego fachowca i co najważniejsze człowieka z wielkim sercem.

 • neutralny

  No cóż w medycynie tak już jest, jednemu pomoże, a drugiemu nie da rady. Lekarz tylko człowiek. Na pewno w artykule "Nowy szef jasielskiej laryngologii" na jaslo4you, wszystkie komentarze pozytywne o czymś świadczą - a jet ich póki co ok 40.

 • słaby

  Nie wnikam w kompetencje pana dr jednak w moim przypadku okazał się mało kompetentny. Mimo, że przyjął mnie do szpitala nic nie chciał mi wyjaśnić, bagatelizował moje problemy, dopiero Pani Zima Chudy okazała się osobą, która zainteresowała się moim problemem.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz