Janusz Kalisz, laryngolog Jasło

Janusz Kalisz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

12

Adresy

 • 28 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Cierpliwie i dokładnie odpowiada na każde pytanie, objaśnia na czym polegać będzie poszczególne badanie i zabieg. Trafiłam do niego z gardłem, a on przy okazji zbadał mi uszy i nos. Jest bardzo delikatny, co jest szczególnie ważne w tym zawodzie. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 16 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Po tygodniu na jasielskiej laryngologii stwierdzam, że świetny lekarz. Mało już takich ludzkich doktorów w dzisiejszych czasach :) Polecam serdecznie doktora Kalisza bo to odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.

  zgłoś nadużycie
 • 20 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  najlepszy lekarz tej dziedziny z jakim miałam do czynienia! polecam dr Kalisza bo to świetny specjalista! dokładnie wytłumaczył na czym polega moja choroba i jak będzie wyglądało leczenie. Ponadto nie jest nastawiony tylko na zarobek - jeśli nie umie pomóc, nie pobiera opłaty za wizytę. Dodam jeszcze, że przyjmuje do ostatniego pacjenta, mimo iż jest grubo "po godzinach".

  zgłoś nadużycie
 • 23 lutego 2012

  Ocena: Dobry

  wspaniały człówiek ilekarz

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 5 października 2010

  Ocena: Dobry

  Super Gość . Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Kompetentny, rzeczowy z doświadczeniem

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 19 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo kompetentny, rzeczowy,wspaniały człowiek, o wysokiej kulturze,wiedzy,umiejętnościach, bezwzględnie godny polecenia. Takich lekarzy nam jak najbardziej potrzeba, szczególnie w Jaśle.Życzę sukcesów-pacjent M.Drozd

  zgłoś nadużycie
 • 13 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Super Gość, Odpowiednia osoba na stanowisku, mądry, rzeczowy, kompetentny a do tego bardzo kontaktowy. Polecam tego Fachowca i mam nadzieję że takich lekarzy w jasielskim Szpitalu będzie coraz więcej.

  zgłoś nadużycie
 • 12 lutego 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Zgadzam się z opinią, że jest najlepszym specjalistą. Wykonał u mojej 3,5 letniej córeczki,zabieg usunięcia trzeciego migdałka i korekcję dwóch gardłowych. Wszystko obyło się bez komplikacji. Świetny lekarz z sercem i podejście do tak małych pacjentów jak moja córeczka. Polecam jako świetnego fachowca i co najważniejsze człowieka z wielkim sercem.

  zgłoś nadużycie
 • 6 października 2009

  Ocena: Neutralny

  No cóż w medycynie tak już jest, jednemu pomoże, a drugiemu nie da rady. Lekarz tylko człowiek. Na pewno w artykule "Nowy szef jasielskiej laryngologii" na jaslo4you, wszystkie komentarze pozytywne o czymś świadczą - a jet ich póki co ok 40.

  zgłoś nadużycie
 • 2 października 2009

  Ocena: Słaby

  Nie wnikam w kompetencje pana dr jednak w moim przypadku okazał się mało kompetentny. Mimo, że przyjął mnie do szpitala nic nie chciał mi wyjaśnić, bagatelizował moje problemy, dopiero Pani Zima Chudy okazała się osobą, która zainteresowała się moim problemem.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami