lek.

Janusz Grzybowski

Gastrolog, Internista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Filia Nr 1 Przychodni Specjalistycznej

  Prosta 1B
  76-200 Słupsk, pomorskie

  166
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Dzisiaj miałam gastroskopię,lekarz powiedział dwa słowa do mnie.Pielęgniarki takie same nie sympatyczne wieje chłodem.Jeśli nie lubi się ludzi i tej pracy może trzeba zmienić zawód.Badanie nieprzyjemne więc jakiś miłe słowo uśmiech przydałby się a tu chłód!!!

 • bardzo słaby

  Doktor niestety nie trafił u mnie z diagnozą, leczył mnie na inną chorobę. Pomimo tego, że dokładnie opisywałam mu swoje objawy i prosiłam o wykonanie innych badań w celu potwierdzenia diagnozy nie chciał tego zrobić - wynikiem tego był mój z dnia na dzień pogarszający się stan zdrowia... a kilka dni później trafiłam na stół operacyjny. Doktor nie słucha pacjenta, nie wykonuje dodatkowych badań, jest za pewny siebie.... nie polecam nikomu!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, leczę się już kilka lat, zawsze miły kontakt. Ten lekarz przywrócił uśmiech na mojej twarzy, sprawił, że chce się żyć. Jest prawdziwym fachowcem, znajomi też mają tylko dobre doświadczenia. Wielu postawił na nogi. Polecam naprawdę!

 • bardzo słaby

  Fatalny kontakt z pacjentem,arogancka i wredna pielęgniarka ( w czerwonych włosach). Gastroskopia bez znieczulenia,brak informowania o przebiegu badania.!!! Nie polecam. Lepiej zrobić badanie gastroskopii w Szpitalu na Hubalczyków.!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Lekarzem może jest dobrym, tego nie potrafię stwierdzić. Ale na pewno ma kiepski kontakt z pacjentem, nie chce za bardzo tłumaczyć co i jak.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry jako lekarz oraz człowiek. Poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi, dokładnie pyta o objawy. Podczas badania gastroskopicznego informuje o przebiegu czynności jakie wykonuje i jakie może to wywołać objawy. Polecam!!!

 • neutralny

  kolejne gastroskopie i leczenie dla leczenia -jak najdłuższego -objawów,a nie przyczynyy

 • słaby

  Niestety u mnie nietrafiona diagnoza przez niedokładnie zrobioną gastroskopię.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  wszystkie moje kontakty z doktorem byly bardzo profesjonane przede wszystkim w diagnozie jak i podejsciu do pacjenta.wlasciwa diagnoza i wlasciwe leczenie .bardzo polecam.