Janina Tummel-Murza

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Chodzę (już teraz chodziłam) do niej przeszło rok czasu. Ponad rok temu dostałam krwotoku (do tej pory nie wiem dlaczego, mogę się jedynie domyślać). Od tamtej pory mam ciągłe problemy. Mimo częstych wizyt, nie mam pojęcia co mi jest (bo coś na pewno) i nie ma żadnej poprawy. Żadnych badań, żadnych zaleceń. Ciągle tylko tabletki, które zwalczają objawy i nic poza tym. Niestety, mimo iż zaczęłam chodzić do Pani dr z polecenia, nie polecam innym kobietom.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  odradzam wszystkim!! kompletny brak zainteresowania pacjentem,Pani doktor kasuje 100zł za 2 minuty i oczywiście za miesiąc zaprasza na kolejną kontrolę, by zarobić kolejną stówkę,dosłownie!!zero pytania o samopoczucie, w taki właśnie sposób Pani doktor traci pacjentów, bo ja byłam tam po raz ostatni!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  To wspaniala kobieta, najlepszy lekarz, dzieki niej mam teraz cudna coreczke, zajmowala sie mna jak matka.Niestety nie mialam latwej ciazy bylo duzo problemow, myslalam ze skonczy to sie zle,choroba,podtrzymanie,zle wyniki i wczesny porod, jednak dzieki Pani dr Tummel wszystko skonczylo sie dobrze.Jest bardzo opiekuncza i mila.POLECAM

 • dobry

  Bardzo dobry lekarz, opiekuńcza i kompetentna. Polecam!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i podejścia Pani doktor. Rzeczowo i konkretnie wytłumaczyła mi wszystko o co pytałam. Polecam serdecznie.

 • bardzo dobry

  Wspaniała lekarka! Zaangażowana w przypadek, ja na przykład byłam u niej ostatnio 1,5 godziny na wizycie i co Wy na to? Przejmuje się i szuka rozwiązań. Opiekuńcza i zdecydowana.Polecam!!!

 • słaby

  Już dawno powinna być na emeryturze, ale dla kasy zrobi wszystko a słono się u niej płaci za wizytę, która trwa 5 min. Niesympatyczna, małokompetentna, jej przedwojenna wiedza w tych czasach nie wystarcza. Szczerze odradzam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Bardzo niesympatyczna! Krytykuje pacjentki , jest nie mila szczególnie dla młodych kobiet! Nie zleca badan przed zastosowaniem antykoncepcji. Ta pani doktor albo minęła się z powołaniem albo powinna być na emeryturze!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  witam wszystkie Panie :) moje pytanie brzmi jaka jest cena za wizyte (tylko w celu wypisania recepty na tabletki jesli to jakas roznica ) bee bardzo wdzieczna za odpowiedz , pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  PANI DOKTOR JEST ANIOŁEM I ZDANIA NIE ZMIENIĘ ! REWELACYJNE PODEJŚCIE DO PACJENTA,POMOC- O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY-,TROSKA O BEZPIECZNĄ CIĄŻĘ I BEZKONFLIKTOWY PORÓD ORAZ STAN ZDROWIA DZIECKA I MATKI.... NIGDY NIE SPOTKAŁAM SIĘ Z LEKARZEM,KTÓRY POTRAKTOWAŁ MNIE W TAK ANIELSKI SPOSÓB!!! PANI DOKTOR,CIESZĘ SIĘ,ŻE PANI JEST!!!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją