lek.

Janina Radzicka - Szymańska

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Super Pani doktor zawsze gotowa do pomocy a co najważniejsze każdego człowieka traktuje na tym samym poziomie bez względu na wygląd zewnętrzny jak i wiek.Można takiej kobiecie zaufać! I tu UWAGA do tych wszystkich kobiet które dawno nie były u ginekologa z różnych przyczyn jak np; strach, wstyd lub innych powodów które zawsze są pewnie na pierwszym miejscu przed pójściem do lekarza i takie odkładanie może trwać i trwać ale wierzcie mi Kobietki nie warto czekać naprawdę polecam z czystym sumienia tą właśnie Panią doktor na pewno nie zostaniecie zlekceważone ani nic innego nie bójcie się. Warto się badać uwierzcie mi a wiem coś o tym i NIE Wierzcie w to że`` NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO`` bo to okrutne KŁAMSTWO. Każda kobietka która po przeczytaniu tej opinii wybierze się do lekarza mimo że tak długo to odkładała z rożnych przyczyn to może oznaczać kolejne uratowane życie .Powiedz to dziś nie odkładaj do jutra głośno wykrzycz nie bój się. IDE DO LEKARZA !!! NIE BOJE SIĘ !!! WARTO !!!

 • bardzo dobry

  As I don't speack polish so well, I'll writte in english... lek. med. Janina Radzicka - Szymańska is a very good doctor, very profesional, and very sweet lady, as far I have went to get a consultation from her... Probably the persons whom have post comments her about that she is a ''Słaby'' albo Bardzo słaby'', they are very wrong... As for me, I will continue to beleave that is she is an excelent doctor!

 • bardzo dobry

  Profesionalna ,Sympatyczna,Usmiechnieta.Kiedy zadzwonilam i poprosilam o przyjecie w dzien ktory nie przujmuje odrazu sie zgodzila,wysluchala,doradzila,badanie fachowo wykonane,Fachowa Pomoc.Polecam!!

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny i kompetentny lekarz.Przemiła kobieta.Jestem bardzo bardzo zadowolona.Byłam pierwszy raz na wizycie ,dobrze, dokładnie i długo tłumaczy.Nie pozbywa się pacjenta bo iluś kolejnych czeka.Naprawdę serdecznie POLECAM!!!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz.Fachowa,kompetentna,wzbudzająca zaufanie.

 • bardzo słaby

  Pani doktor niby potrafi dobrze zdiagnozować ale często jest sprawa pilna tak jak u mnie teraz. Pilnie potrzebuję receptę na tabletki a Pani nie ma czasu jej wystawić, nie rozumie że ktoś może później przez to kłopoty. Nie raz miałąm nagły przypadek skontaktowania sie z lekarzem a ona nie mogła. Osobiście nie polecam ponieważ nie raz sie na tej Pani zwiodłam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  nie polecam.Byc moze prywatnie sympatyczna w państwowej placówce beznadziejna ,niesympatyczna,nie rozmowna.

 • dobry

  Bardzo dobra lekarka , sympatyczna , prowadziła moją ciąże , koleżanki chodzily do niej na pierwsze badania i po tabletki .

 • bardzo dobry

  polecam P. Szymańską. moja mama jest u niej pacjentką od ponad 20 lat, ja od 10, zawsze pomoże, odpowie na pytania, bardzo trafne diagnozy, świetna wiedza, dobry sprzęt, nie owija w bawełnę, nie straszy, nie postawi diagnozy jesli nie jest pewna w 100%. I choc moze nie jest najbardziej usmiechnietym badz zabawnym lekarzem na swiecie - to jednak wiedza i kompetencja licza sie najbardziej.

 • neutralny

  Brdzo polecam stawia najtrafniejsze diagnozy a u kobiet w ciazy i nie tylko to jest najwazniejsze.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Marek Adam Brzuchalski - ginekolog, Zbigniew Niwiński - ginekolog, Jarosław Bróg - ginekolog, Kazimierz Bazela - ginekolog, Andrzej Krawczyk - ginekolog, Maria Czajkowska - ginekolog