Janina Radzicka - Szymańska, ginekolog Świnoujście
Ginekolog lek.

Janina Radzicka - Szymańska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

14

Adresy

 • 30 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Super Pani doktor zawsze gotowa do pomocy a co najważniejsze każdego człowieka traktuje na tym samym poziomie bez względu na wygląd zewnętrzny jak i wiek.Można takiej kobiecie zaufać! I tu UWAGA do tych wszystkich kobiet które dawno nie były u ginekologa z różnych przyczyn jak np; strach, wstyd lub innych powodów które zawsze są pewnie na pierwszym miejscu przed pójściem do lekarza i takie odkładanie może trwać i trwać ale wierzcie mi Kobietki nie warto czekać naprawdę polecam z czystym sumienia tą właśnie Panią doktor na pewno nie zostaniecie zlekceważone ani nic innego nie bójcie się. Warto się badać uwierzcie mi a wiem coś o tym i NIE Wierzcie w to że`` NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO`` bo to okrutne KŁAMSTWO. Każda kobietka która po przeczytaniu tej opinii wybierze się do lekarza mimo że tak długo to odkładała z rożnych przyczyn to może oznaczać kolejne uratowane życie .Powiedz to dziś nie odkładaj do jutra głośno wykrzycz nie bój się. IDE DO LEKARZA !!! NIE BOJE SIĘ !!! WARTO !!!

  zgłoś nadużycie
 • 30 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  As I don't speack polish so well, I'll writte in english... lek. med. Janina Radzicka - Szymańska is a very good doctor, very profesional, and very sweet lady, as far I have went to get a consultation from her... Probably the persons whom have post comments her about that she is a ''Słaby'' albo Bardzo słaby'', they are very wrong... As for me, I will continue to beleave that is she is an excelent doctor!

  zgłoś nadużycie
 • 7 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesionalna ,Sympatyczna,Usmiechnieta.Kiedy zadzwonilam i poprosilam o przyjecie w dzien ktory nie przujmuje odrazu sie zgodzila,wysluchala,doradzila,badanie fachowo wykonane,Fachowa Pomoc.Polecam!!

  zgłoś nadużycie
 • 18 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Rewelacyjny i kompetentny lekarz.Przemiła kobieta.Jestem bardzo bardzo zadowolona.Byłam pierwszy raz na wizycie ,dobrze, dokładnie i długo tłumaczy.Nie pozbywa się pacjenta bo iluś kolejnych czeka.Naprawdę serdecznie POLECAM!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 22 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz.Fachowa,kompetentna,wzbudzająca zaufanie.

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  Pani doktor niby potrafi dobrze zdiagnozować ale często jest sprawa pilna tak jak u mnie teraz. Pilnie potrzebuję receptę na tabletki a Pani nie ma czasu jej wystawić, nie rozumie że ktoś może później przez to kłopoty. Nie raz miałąm nagły przypadek skontaktowania sie z lekarzem a ona nie mogła. Osobiście nie polecam ponieważ nie raz sie na tej Pani zwiodłam.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 23 stycznia 2010

  Ocena: Neutralny

  nie polecam.Byc moze prywatnie sympatyczna w państwowej placówce beznadziejna ,niesympatyczna,nie rozmowna.

  zgłoś nadużycie
 • 7 stycznia 2010

  Ocena: Dobry

  Bardzo dobra lekarka , sympatyczna , prowadziła moją ciąże , koleżanki chodzily do niej na pierwsze badania i po tabletki .

  zgłoś nadużycie
 • 15 czerwca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  polecam P. Szymańską. moja mama jest u niej pacjentką od ponad 20 lat, ja od 10, zawsze pomoże, odpowie na pytania, bardzo trafne diagnozy, świetna wiedza, dobry sprzęt, nie owija w bawełnę, nie straszy, nie postawi diagnozy jesli nie jest pewna w 100%. I choc moze nie jest najbardziej usmiechnietym badz zabawnym lekarzem na swiecie - to jednak wiedza i kompetencja licza sie najbardziej.

  zgłoś nadużycie
 • 22 maja 2009

  Ocena: Neutralny

  Brdzo polecam stawia najtrafniejsze diagnozy a u kobiet w ciazy i nie tylko to jest najwazniejsze.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami