Jan Świderski

16 opinii

ginekolog

Szczecin, Felczaka 8/B

Kontakt

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Felczaka 8/B , Szczecin

Opinie pacjentów

16
 • 8
 • 4
 • 4
 • Polecam lekarza w 100%, profesjonalne podejście do pacjentki, widać wieloletnie doświadczenie zawodowe! szybkie zapisy na wizyty, przemiła położna!

  true

  Ocena bardzo dobry

  17 gru 2013 20:10:14

 • Chodzę do tego lekarza, jest bardzo profesjonalny, zawsze robi mi badania kontrolne na każdej wizycie nawet, gdy o to nie proszę. Serdecznie polecam każdej kobiecie !!!

  Pacjentka

  Ocena bardzo dobry

  18 paź 2013 19:43:36

 • Uważałam, że dr Jan Świderski jest profesjonalistą. Niestety po ostatniej wizycie zmieniłam zdanie. Planuję w tym roku zajść w ciążę więc poszłam na wizytę do lekarza. Chciałam, żeby mi powiedział jakie badania mam zrobić przed ciążą. Doktor mi odpowiedział, że nic nie trzeba robić tylko brać kwas foliowy i przyjść jak się okres spóźni dwa tygodnie. Wydało mi się to dziwne, że nie trzeba robić badań. Jak wróciłam do domu to zaczęłam szukać informacji na ten temat na internecie. Tam przeczytałam, że bardzo ważne są wyniki badań np. tarczycy, toksoplazmozy itd. zrobione przed ciążą. Dziwne a lekarz tego nie wiedział??? Zastanawiam się poważnie nad zmianą lekarza jeszcze przed ciążą. Zauważyłam, że wszelkie informacje jakie chcemy uzyskać od dr Jana Świderskiego trzeba od niego wymuszać. Sam mówi bardzo mało i ogólnikowo. Nie polecam tego lekarza!!!

  Agnieszka g.

  Ocena bardzo słaby

  12 sty 2012 22:18:24

 • FATALNY LEKARZ! Poszłam do niego podejrzewając, że jestem w ciąży. Przy badaniu był tak mało delikatny, że lekko zaczęłam plamić. Po wykonaniu usg stwierdził, że jest zarodek ok. 5,5 tygodnia,ale nie daje mi szans na donoszenie :(( Żadnej rozmowy, leków tylko rada "jak zacznie pani plamić do jechać do szpitala". I na tym się zakończyła wizyta. Masakra totalna!!!

  ewamil

  Ocena bardzo słaby

  16 lis 2011 17:27:09

 • Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Podczas badania lekarz Świderski zauważył guzek koło macicy. Zrobił usg z którego wynikało, że mam dużego mięśniaka. Lekarz skierował mnie na konsultacje do szpitala w Zdrojach. Badania w Zdrojach potwierdziły diagnozę lekarza Świderskiego. Operacja odbyła się w Zdrojach bez żadnych komplikacji. Polecam tego lekarza.

  Agnieszka g.

  Ocena bardzo dobry

  6 lut 2011 16:12:18

 • odradzam, leczy mnie już prawie rok i nie potrafi pomóc, wciąż mam te same dolegliwości, a Pan Doktor przepisuje leki "na oko" i za każdym razem kiedy wracam z dolegliwościami zmienia na inne. Ciężko wydobyć od niego jakieś konkretne informacje, a ja czuję się coraz gorzej.

  Gość

  Ocena słaby

  28 cze 2010 17:25:05

 • Byłam u doktora tylko na USG więc nie mam wyrobionej opinii, ale mąż był przy tym USG i nikt nie kazał mu wychodzić.

  Gość

  Ocena neutralny

  10 mar 2010 22:17:42

 • Na poczatku nie miałam zastrzeżeń. Był to mój pierwszy ginekolog. Gdy zaszlam w ciąże było też ok. Mimo że często mówił do mnie głupimy tekstami i czułam sie nie zbyt komfortowo dalej chodziłam. Pod koniec ciąży zaczełam mieć problemy, krwawienia.... Pan doktor skierował mnie do szpitala gdyz poród sie zaczyna. Okazało sie że miałam ak zaawansowana nadżerke ...stąd te krwawienia. Nie kierował mnie na prawie żadne badania.... musiałam sama na nim wymuszać skierowania. Na usg nie wpuszczał mojego męża twierdząc że fundusz zdrowia tego zabrania. Aha w trakcie badań ginekologicznych czy to podczas ciąży czy przed wcale nie starał sie byc dokładny. Pod koniec ciąży uciekłam od niego i nigdy nie wróce. Nikomu nie polecam tego lekarza.....

  Anna_Sz

  Ocena słaby

  27 paź 2009 10:42:09

 • Cóż byłam u niego pierwszy raz i mam mieszane uczucia.Duży plus to to że jest przed czasem a nie spóżnia się jak większość lekarzy.Ma już swoje lata i mam nadzieję, że wiedzę również jestem teraz w ciąży to będę chodzić systematycznie i zobaczymy czy się spisze:)

  mimi

  Ocena neutralny

  27 paź 2009 09:33:55

 • bardzo dobry profesjonalista.

  aga

  Ocena bardzo dobry

  23 wrz 2009 14:33:25


Pobieranie danych

Barbara Sylwista - Jaśkiewicz

27 opinii

ginekolog

Szczecin, Łucznicza 70E

Umów wizytę

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK